VfL Wolfsburg

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: VfL Wolfsburg

PostPostao/la melodyne » 24 lip 2016, 10:19

Bruma je u HSV-u bio blago receno katastrofa... Allofs you are getting sloppy. ;)
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 01 srp 2016, 07:45

Istekle klauzule Rodriguezu i Gustavu. :D
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 01 srp 2016, 12:01

Murta napisao:Istekle klauzule Rodriguezu i Gustavu. :D

Trebali smo svajcarca da hapimo dok smo mogli... Ali ne tu je Bernatinho.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 31 srp 2016, 14:55

Guilavugui je strgao vratne kralješke, zasad se ne zna koliko dugu pauzu to znači.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 04 kol 2016, 06:30

Murta napisao:Guilavugui je strgao vratne kralješke, zasad se ne zna koliko dugu pauzu to znači.

Ja sam mislio da je neš drugo! :shock:

Wolfsburg kad ne ide onda ga fakat ne ide....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 29 kol 2016, 09:25

WAS ERLAUBT WOLFSBURG!?!?!?!?!? :D

U ovom trenutku kada se pogleda njihov prelazni rok, ja bih primjetio, da se "nekakvo nedavanje para od strane VW" uopće neprimjeti i da wolfburg već sada iza sebe ima više nego pohvalana prelazni rok.

Prodati napokon Dosta, koji je vječno bio upitan, riješiti se Krusea za dobru svotu, uvaliti Schurrlea BvB-u (jer ako smo se smijila BvB-u što su ga uzeli, moramo onda Wolfsburg pohvaliti što su ga prodali) je stvarno pohvalno. Kad se na to uzme da su uzeli Gomeza, pa i Didavi i Kubu, bar prema njihovo potencijalu to nije nimalo loše! Jest da je prvu tekmu Kuba igrao beka, ali opet :D

Pitanje će naravno biti kako će se pokazati Gerhart.

Zasada su još uvijek u klubu Rodruigez, Gustavo i Draxler - ponavljam zasada jer već sutra se situacija može promijeniti.

Sve je to super!!!

Još sad kad vidim da nude za Sona, kapa dole. Ak i njega dovedu, Wolfsburg je napravio fantastičan posao ovoga ljeta - govorim ako sve prođe glat.

Još se uz to javio Schalke za caligiurija i ako se umjesto njega, a ne umjesto Draxlera kupuje Son, po meni wolfsburg ima jaču ekipu nego prošle godine. No nebi me baš previše iznenadilo da se po Sona ide jer se "mora" prodati draxlera, ali to ćemo još vidjeti.

Samo bi još htio reči, da je ovo ljeto dokaz da je Wolfsburg ipak jednu stepenicu više od Schalkea. Zašto to kažem, pa imamo primjer - Wolfsburg kupuje Sona, a Schalke njihovog Caligiurija, unatoč prodaji Sanea i mislim da je već to neki pokazatelj, a i siguran sam da će na kraju Wolfsburg po pitanju potrošeng i dobivenog novca usporedno sa Schalkeom biti u pool positionu.

Jedna stvar me brine i totalno mi je nejasTna - što Wolfsburg planira sa štoperima - kolko ja vidim imaju samo dva - pa nemisle valjda sa tim uči u sezonu. Isto tako nebi se baš "veselio" da vidim kako se kupuje igrač u rangu papdopulosa.

Jer jebote ostatak ekipe ako imaš krnju centralnu obranu....Kaj bu Gustavo ili Guilavogui igro štopera po potrebi, s tim da mi Knoche ipak nije klasa koji bi trebao igrati na štoperskoj pozicji jednog od 6 najboljih švapskih klubova.

Ima još vremena ali nevidim ŠPEKulacije za tu poziciju....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Gerd Muller » 17 lis 2016, 17:36

Hecking dobio otkaz
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 17 lis 2016, 21:25

Vidim da je fasovo ali mislim da on uopće nije kriv što se od hrpe precjenjenih igrača očekuje nešto za što oni nisu sposobni. Trener je radio izvrstan posao zadnje 4 godine ali ne može ekipa bit jednako uspješna sa de Bruyne-om i bez njega.

Allofs ostaje pošteđen otkaza :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 18 lis 2016, 10:33

Wolfsburg je propao.

Izgledalo je obećavajuće, ali nisu htjeli ubaciti nekih 200-300 mil. € u klub. Još otkako su Ameri razotkrili prevaru VW-a s potrošnjom goriva i ispušnim plinovima, nogometni klub je isto počeo smanjivati troškove i prodavati sve.

Wolfsburg se na kraju pokazao nepouzdanim za buduću brutalnost Bundeslige, ali zanimljivo je kako se iživljavaju na Draxleru što je i on poželio napustiti brod koji tone. :)

Bundesliga je baš prava krivulja i nikako da se ta valovitost smanji.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 11 pro 2016, 23:47

Bundesliga Spotlight @BundesligaSpot
BILD: Klaus Allofs will be sacked from his position as sporting director by Wolfsburg tomorrow. #WOB

:shock:

S punim pravom dobiva otkaz, ali čudno mi je da donose ispravnu odluku.

EDIT:
Bundesliga Spotlight ‏@BundesligaSpot
BILD: Jens Todt (left Karlsruhe last month) & Horst Heldt (formerly of Schalke) are candidates to replace Allofs. #WOB #KSC #S04

Ne znam kakav je Todt, ali Heldt je užasan kandidat.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB_general » 12 pro 2016, 10:58

Jedino što je Allofs nazovi uspješno napravio u zadnje 2 godine je to da je prešao iz Adidasa preko Kappe u Nike. :mrgreen:
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 12 pro 2016, 16:12

Allofs je otis'o u klinac kad je doveo Brumu... Sve ti jasno.

Sammer i isto kandidat.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 pro 2016, 19:50

melodyne napisao:Allofs je otis'o u klinac kad je doveo Brumu... Sve ti jasno.

Sammer i isto kandidat.

Kako bi Sammer bio kandidat kad je čovjek otišo isključivo zato što nije htio takav stresan posao. Vjerujem da bi ga naši primili odmah da hoće nazad
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 12 pro 2016, 22:11

Kako je radio Allofs? Ima 6 pozicija za popuniti:
- jednu potpuno zanemari, to će trener već naći nekoga (napadač dok je Dost bio govno, drugi srednji vezni prije Guilla, kreativac pored Gustava/Guilla)
- na jednu dovedi veterana s imenom za male pare koji je ispao iz prošle momčadi (Naldo, Dante, Lord)
- na jednu dovedi dobrog igrača iz BL za pristojnu cijenu (Caligiuri, Jung, Kuba, Didavi)
- na jednu dovedi nekog potcijenjenog iz inozemstva (Vierinha, Guillavogui, Bruno Henrique)
- na jednu dovedi zanimljivog igrača s potencijalom (Perišić, Rodriguez)
- na jednu spiči ogroman novac koji drugi BL klubovi ne mogu (De Bruyne, Draxler, Gomez - plaća)

Ukupno drži 13 igrača koje bi želio da ti igraju, a ostatak momčadi se puni na različite načine pa ako se dogode ozljede - jebiga, to nije planirano.

Posao koji je ukupno napravio nije bio loš, dapače, ali ovo ljeto je jednostavno promašio na skoro svim transferima, a budući da postoje rupe otprije i da je odabrao katastrofalnog zamjenskog trenera, došlo ga je što je zaslužio.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 21 pro 2016, 10:18

Draxler u PSG je navodno jako blizu PERFEKT, samo je ptanje koji od dva kluba će popustiti u razlici odšteta između 30 i 40 mil. €. Navodno Arapi oće kupit i Rodrigueza, ali bi ga posudili natrag u Wolfsburg. Kakva je to debilna logika da mi je znati?

Postaje očito da VW više-manje odlazi iz nogometa.
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi