Werder Bremen

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: Werder Bremen

PostPostao/la Murta » 19 svi 2016, 10:54

Eichin odlazi, Frank Baumann je novi sportski direktor. U znak nade da će opet postati dobar klub sam vratio temu iz arhive.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 19 svi 2016, 11:50

Mirise na dobro. Ocekujem sex transfere od njega. Prvo mora da stabilizuje zadnju liniju. U proseku dobiju svaki mec po dva gola.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 kol 2016, 07:12

Sportfreunde Lotte :lol: :harakiri:

već 4. put u zadnjih 6 godina da ispadaju u prvom kolu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 22 kol 2016, 10:41

Zalosno je na sta su spali... Ove sezone su u top tri za ispadanje. :(
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 30 lis 2017, 09:55

Nouri dobio otkaz, kandidati standardni: Labbadia, Schaaf, Weinzierl. :lol:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 30 lis 2017, 21:23

Thomas Schaaf mora da se vrati inace su ga najebali. :(
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 25 svi 2018, 19:30

Offiziell: Harnik kehrt zu Werder Bremen zurück

:bravo:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 29 srp 2018, 11:03

:haha: :haha:

KO DA NEMA DRUGIH NAPADAČA NA CIJELOM SVIJETU!

ali ne, ovaj je simpatičan i uz to je sada džabana

Moja Bundesliga, koji si ti šrot.

čovjeku 40 godina i bez obzira što je backup, ne moš to radit bola :doh: to se zove loš skauting, nekom mladiću se uzima mjesto, ali kad su postali nesposobni pronaći mladića da može igrat u 1.BL
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 29 srp 2018, 11:12

cruz napisao:
čovjeku 40 godina i bez obzira što je backup, ne moš to radit bola :doh: to se zove loš skauting, nekom mladiću se uzima mjesto, ali kad su postali nesposobni pronaći mladića da može igrat u 1.BL

Samo što su oni već objavili da planiraju da on bude podrška mladim igračima, da treba da uskoči po potrebi te da diže atmosferu u ekipi. A dali su mu do znanja kod ovog ugovora, da on neće biti standardan, nego da će se najvjerovatnije više naći na klupi...

Ako on doprinese još s par bitnih golova, onda za njih tim bolje.

Kada smo već kod Werdera napravili su ovaj fin transfer: Holanđanin Klaasen došao iz Evertona za 15 miliona eura. Radi se o reprezentativcu Holandije i čini se na prvu da su našli dobru zamjenu za Delaneya kojeg su Bvb-u prodali za 20 miliona...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la melodyne » 29 srp 2018, 12:36

cruz napisao:Moja Bundesliga, koji si ti šrot.

Ovo je stvarno presmesno. :D Bar su doveli Klaassena iz Evertona za rekordnih 15 miliona.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 29 srp 2018, 12:39

Ali doslovno je šrot. Pa Werder je u 2018. potrošio hebenih 15 milijuna €, nitko nije ni napisao Rekord-Transfer/Wechsel u medijima.

Za Đilkoša iz Dinama 2008. i 2009. godine nisu bili u stanju platiti 9-10 milijuna eura što bi ujedno tada bio i najveći transfer u povijesti kluba.

Effe napiše prije 2-3 dana da mu nije jasno kako se njemački Super Cup ne igra u inozemstvu, a Talijani igraju tamo od 2002. ili 2003. kad sam ja još bio u osnovnoj školi... Nijemci u pravilu 10-15 godina kasne u razvoju za ostatkom svijeta po svemu. :mrgreen:

Kad se sve zbroji i oduzme, sve onako kako i treba biti i ovo je prava slika Bundeslige za ove prilike.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 29 srp 2018, 12:58

FCB_general napisao:Ali doslovno je šrot. Pa Werder je u 2018. potrošio hebenih 15 milijuna €, nitko nije ni napisao Rekord-Transfer/Wechsel u medijima.

Govorilo se o tome u medijima, prije bih rekao da se ovdje na forumu ne napiše o nekim interesantnim transferima. A par zanimljivih transfera je bilo, par zanimljivih talenata je došlo iz inostranstva u BuLi. :)

E to je ono što ja nekad govorim, kako se treba držat te neke sredine. Dok je za mene apsolutno sranje, kada vidim ovo za Superkup i kada to napišem kao kritiku, isto kao što mi je sranje kada vidim kako BVB požuri i još na smiješan način izloži svog igrača na prodaju, tako isto mislim da nekad i neke pozitivne stvari treba napisati..... :) Isto kao što zbog gornjeg objašnjenja (koje sam napisao) ne smatram da je Pizarro loš transfer.. ;)

A o Werderu kao problemu se ne može govoriti, jer Werder je "uvalio" BVB-u Delaneya za 20 miliona, a kupio je ovog Holanđanina za 15. Koliko je naravno prvog uvalio, a koliko dobio s ovim drugim, pokazat će vrijeme i sezona koja je ispred nas. Ali na prvu se čini da su oni bolje prošli nego BVB. :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 29 srp 2018, 13:40

effe__sa napisao:
cruz napisao:

Samo što su oni već objavili da planiraju da on bude podrška mladim igračima, da treba da uskoči po potrebi te da diže atmosferu u ekipi. A dali su mu do znanja kod ovog ugovora, da on neće biti standardan, nego da će se najvjerovatnije više naći na klupi...

Ako on doprinese još s par bitnih golova, onda za njih tim bolje.

Ma bola čisti alibi.
Kakva podrška mladim igracima? Da je tako zaposlili bi ga kao pomoćnog trenera ili timskog psihologa :roll: Zar nemaju 3 pomoćna trenera i glavnog trenera za takve stvari?!

Velim ti, cicije su dobile džaba igrača koji pristaje radit za kikiriki a plus znaju da je ljudina pa će dat sve od sebe za klub. A mogli su isto tako dovest (ili unaprijediti) mlađeg napadača koji ima vidan potencijal da učini neke stvari u karijeri pa da zarade na njemu ko na delaney-u
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Bundesligaški klubovi