Werder Bremen

Teme o bundesligaškim klubovima

Werder Bremen

PostPostao/la anton 1983 » 02 lip 2009, 08:35

Eto došo je i kraj ove ere. Nakon Micouda i Diego napušta Werdera - bilo je to za očekivati, čak je i pohvalno koliko je dugo bio u Werderu, veselio njihove navijače a i sve fanove Bundeslige. Ali svemu lijepom pa tako i ovome mora doći kraj. Ja sam krah werdera očekivao dosta ranije, već su mi 2 sezone prije ovoga izgledali kao da će propast ali su se uspjeli održat. Ali sada je došao i taj dan da se moraju pozdraviti sa Diegom i igranjem u ligi prvaka - u Diegovoj eri baš i nije bilo previše uspjeha, ali za klub poput Werdera nemože se reči da je to bilo loše razdoblje - pametnim kupovanjem igrača i njihovom prodajom Werder si je napravio dobre temelje za budućnost i nemoraju strahovati od bankrota niti se brinuti da li će sutra biti novaca...

Sa odlaskom Diega velike pare su sjele na njihov račun i možemo očekivati rekonstrukciju ekipe - uz Diega sigurno klub napušta dugogodišnji kapetan baumann koji će u mirovinu i sigurno će biti još onih koji će napustiti klub...

Werder će se morati pojačati na dosta pozicija - zasad su samo posudili Morena iz šahtjora. Po novom su zainteresirani da i Piza ostane u klubu - e kad bi njega uspjeli zadržat bio bi to strašan i pametan potez. Svi znate da se grebu oko Manđe te Marina iz Gladbacha, tu će još sigurno trebati jedan lijevi bek a idealno bi bilo kada bi doveli pravu i kvalitetnu šesticu.

Momčad bi trebala/mogla izgledati ovako

---------------------Wiese

Fritz-------Merte-------------Naldo------Novi

---------------------Novi

------------Frings-----------Marin

-------------------Ozil

-------------Pizza/Novi----UPITNIK :D

Možda će se odlučiti da dovedu još jednog DC-a jer se vidlo da Prodl nemože zamijeniti mertea i Nalda ali po tom pitanju baš i nisam preoptimističan. Također je Marsej ponudio lovu za Nalda ali po meni i Werderu premalo - 7 milja, a mislim da bi njega werder pustio samo ako neko tu ponudu podupla.

Tošić i Boenisch su takoreći smeća od igrača i smatram da Werder jednostavno MORA uzeti lijevog beka - bilo koga jer sa ovom dvojicom ziher neće biti dobro.

Veza je najškakljivija i tu će dosta trebat uložit - igrači poput Vranješa, Tziolisa, Niemeyera ipak nisu kapacitet za prvih 11 i očekujem da će werder dovesti bar dvojicu novih veznjaka ako ne i više...

E sad napad - o tome se jako puno Špekulira pa budem jednog po jednog skomentiro.

Almeida - Čovjek nikako da explodira, nimalo loš napadač ali on je za mene više zamjena ili ti napadač koji će se sa drugim napadačem werdera uvijek rotirati - nevjerujem da će ga Werder prodavati.

Rosenberg - moram reč da je loša sezona iza njega i da je razočarao - on bi čak mogao napustiti klub jer sam mišljenja da on nije pokazao ono kaj je Werder od njega očekivao i da oni traže boljeg.

Pizarro - Njihov najbolji napadač i ako on ode bit će to strašan udarac za Werder jer izgubiti dva najbolja ofenzivca ( Diego i Piza) u jednoj sezoni bit će jako teško možda i nemoguće za nadoknaditi - treba sada vidjeti kako će se ovo razviti.

Bubakar the smeće Sanogo - po mojem on više nema kaj tražiti u Bumenu al je pitanje dal će njima neko ponuditi kunu za tog napadača - mislim da je on na listi za odstrijel

Moreno - e sad on je novi o njemu neću ništa reč - po mojem on je samo ziherica koja nije skupa i doveden je za svaki slučaj pa kaj bude bude.

Kaj se tiće napadača mislim da Werder još nije rekao svoju zadnju riječ.

I na kraju ja ću biti presretan ako Werder potroši 25 milja ovo ljeto na pojačanja ali smatram da pucam previsoko i sa ovom svotom...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Werder Bremen

PostPostao/la katsche » 03 lip 2009, 17:22

evo malo brojki

osnovani: 4.2.1899

Kup Kupova: 1× Pobjednici 1992
Njemački kup: 6× Pobjednici 1961, 1991, 1994, 1999, 2004 i 2009
Liga kup: 1× Pobjednici 2006
Njemačko prvenstvo: 4× Prvaci 1965, 1988, 1993 und 2004
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 05 lip 2009, 09:02

Man City, Arsenal i Valencia navodno su zainteresirani za Ozila, nije niti čudo, mali je stvarno dobar igrač i velika je karijera pred njim. Naravno u Werderu uopće nerazmišljaju da ga puste, ali ako neka nemoralna ponuda bude napravljena Werder bi opet mogao popustiti iako je primaran cilj sa njim produžiti ugovor - sada ima ugovor do 2011.

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... t-ihn.html

A kaj se tiće Marina brijem da ništa od toga - oni nude oko 9 a ovi traže 10-12 - sam se pitam odkud taj bezobrazluk - da sam ja na werderovom mjestu zaboravil bi na njega jer on te novce nevrijedi - nemojte dat 5 miljona eura za njegovu nacionalnost!!! :agresivan
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 06 lip 2009, 10:07

ŠPEKulira se da bi se C Alberto mogao vratiti te da će mu biti pružena još jedna prilika. Ak se mene pita to se mora napraviti i schluss. Kada ako ne sada, a i tu Werder nema kaj više za izgubiti, ova sranja sa posudbama nemaju smisla više kad ga niko neće kupit...

Usput Vranješ i Tošić bi trebali dobiti cipelu, da mi je znat ko će za ova dva kripla dat lovu!

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... m-aus.html
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 08 lip 2009, 09:29

Nekak mi se čini da Manđa nebu išo u Werder. očito da su Dinamovi zahtjevi preveliki. Sad se ŠPEKulira o Brazilcu Neneu, ali je i Bešiktaš za njega zainteresiran - ono kaj ja znam je da je dečec u 28 tekmi stepo 20 golova i nespominje se odšteta.

Kaj se tiće Marina on je sve bliže Werderu, želi preč u werder i ako se oni sa Gladbachom ovo lejto nedogovre za odštetu, slijedeće ljeto će doć za 0kn - makar za mene bi bilo idealno kad bi oni njega dobili za 7 milja i kad bi Gladbach za jedno 5 milja dofuro rakitića ili ga bar pokušo posuditi...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 08 lip 2009, 09:33

Nema Werder para kolko traži Mamić i to je to, a za tog Nenea nikad nisam čul :lol:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 16 lip 2009, 08:23

Gladbach navodno mora prodati Marina inače će biti u minusu - iako se oni pujaju i vele da će on ostati, ništa od toga. Marin neće novi ugovor a klub poput gladbacha si nemože dopustiti da im takav igrač otiđe besplatno. Sam kaj je valjda problem kaj nema puno zainteresiranih.

Na zimu je još HSV nudio nekih 10 al ja nigdje nevidim da je HSV sada zainteresiran da njega dopelja i samo se spominje Werder pa se cijena jako teško pumpa. Valjda čekaju da on nekaj pokaže na EP U 21 pa se tako nadaju da ga neko uoči i dođe kupiti. Kaj je najsmejšnije takav jedan nebi uopće loše došo milanu! :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Speedy » 21 lip 2009, 08:40

Kako sada stvari stoje Marin ce u Werder tek sljedece sezone, klubovi se ne mogu nikako dogovoriti oko odstete...

Bremen je ponudio 8.5 milja ali Gladbach trazi oko 10 milja. Iako u Gladbachu vec traze zamjenu za Marina koja bi se trebala financirati upravo od njegove prodaje...

E sad kako ce sve to zavrsiti tko ce ga znati...
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la The Scarface » 24 lip 2009, 11:28

Riješen transfer Marina u Werder. Werder je nudia 6,5 milja a Gladbach je tražia 2 više našli su se negdi u sredini i uspjeli dogovorit.

http://sport-bild.de/sportbild/generate ... 00000.html
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 24 lip 2009, 11:53

nemreš vjerovat kako se Bumen rashitava sa parama! Al nema tog ciganizma! JA vnost mora znati cifru i Schluss - kaj ak je on sad najskuplji igrač u Werderovoj povjesti a ja to neznam - pa to bi bila grehota... Daj si sam zamislite; ja na milijunašu i tarik mene za milijun kuna pita ko je najskuplji igrač u Werderovoj povijesti a ponuđeni su i c. alberto i marin - pa zapalim celi studio i ubijem tarika ako vele da je moj dogovor krivi!

Treba imati i na umu da Werder kod njega nije samo platio nogometnu kvalitetu - taj igrač će biti i markentinški zanimljiv...Al opet nek meni neko kaže kaj se za tu sumu novaca uopće više na ovom svijetu može kupiti! :( I drago mi je kaj je otišo u Werder jer je mladi "švabo" i imat će zagarantirano mjesto u prvih 11 - nadam se da bu napokon sa njim došo taj kojeg švabi već desetljeće čekaju!!!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Speedy » 26 lip 2009, 08:43

Werder zeli vratiti Borowskog, mislim da ne bi trebalo biti problema oko odstete vec oko place jer cigan dobro zarađuje kod nas. Ako zeli igrati nek se stera u Bremen... :cool:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la anton 1983 » 26 lip 2009, 08:47

Šteta kaj se svojim golovima ove sezone nije proslavio i nekom kretenu zapeo za oko - ja sam se tome nado, ali ga u 2. djelu sezone uopće nije bilo te je pao u zaborav. Kad se spominje neki švapski klub u vezi njega ja se baš i neveselim, jer teško će ga dovest, te teško da ćemo zaraditi nekaj na njemu.

Al ko ga hebe, sam da nebude neka mutava posudba ili recimo da bude posudba te Werder barem preuzme plaču na sebe te stavimo neku klauzulu da ga mogu otkupiti za nekih 3-4 miljona eura...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 11 srp 2009, 08:50

Schaaf radi presing na Aloffsa i traži pojačanja. Jedan napadač bi trebo doč, ne zna se kaj će bit sa Pizom jer se ne zna kaj Chelsea planira, traži se zadnji vezni i ako se uzmu igrači za te pozicije pitanje je dal će ostat novaca za Timbu. Kolko ja vidim oni uopće ne traže lijevog beka i kak sad stvari stoje Boenisch će opet dobit priliku. Inače bi se veselio šta će igrat mladi švaba al u ovom igraču ja vidim šrot ali ne potencijal...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Speedy » 14 srp 2009, 10:57

Werder radi na tome da vrati Borowskog i Pizarra u Bremen.

Samo se nadam da cemo mi uspjeti prodati Borowskog negdje drugdje jer od Werdera ne mozemo ocekivti neku paru, ali bojim se da ce on na kraju i zavrsiti u Bremenu! :neee:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la bavarac » 14 srp 2009, 13:01

Speedy napisao:Werder radi na tome da vrati Borowskog i Pizarra u Bremen.

Samo se nadam da cemo mi uspjeti prodati Borowskog negdje drugdje jer od Werdera ne mozemo ocekivti neku paru, ali bojim se da ce on na kraju i zavrsiti u Bremenu! :neee:

treba držat dobre odnose među nama....jer kad bude Ozil odlazio iz Bumena bit će Bayern prva udavača...kao i uvijek do sad (Pizzaro,Frings,Klose..).....jedino nam je Diego pobjegao...ali to je zato jer je Ribery u Bayernu.....
bavarac
Vječiti optimist

Sljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi