Hamburger SV

Teme o bundesligaškim klubovima

Hamburger SV

PostPostao/la The Scarface » 11 lip 2009, 11:58

Kad već postoje teme za par klubova onda i HSV zaslužuje jednu.

Slika

Osnovan : 29. rujna 1887
Stadion : HSH Nordbank Arena (57.000)
Vodstvo : Bernd Hoffmann
Dietmar Beiersdorfer
Oliver Scheel
Katja Kraus

Trener : Bruno Labbadia
Webpage : http://www.hsv.de/

Dresovi : Slika

Trenutačni kadar :

Golmani :
Frank Rost
Wolfgang Hesl
Raphael Wolf

Obrana :
Alex Silva
Joris Mathijsen
Jérôme Boateng
Guy Demel
Dennis Aogo

Sredina :
Marcell Jansen
David Jarolim (c)
Piotr Trochowski
Romeo Castelen
Jonathan Pitroipa
Mickaël Tavares
Collin Benjamin

Napad :
Paolo Guerrero
Mladen Petric
Eric Maxim Choupo-Moting
Tunay Torun

Kao što vidite ima tu pun qurac odlazaka. Svi igrači koje su posudili bili se vraćaju u svoje klubove. Njihova velika investicija Neves je također propa i vraćen je u Brazil.
U momčadi curi na sve strane. U obrani klub će najvjerojatnije napustit Atouba i Reinhardt kojima istiće ugovor. Iz sredine odlazi samo propalica Streit koji je bio na posudbi iz Schalkea. U napadu sljedeće godine neće moć računat na Olića što je veliki gubitak. Kao što se da primjetiti kadar je dosta tanak i treba tu dovest dosta novih igrača. Kao da im odlazak igrača nije bio dovoljan i trener Jol je na kraju isto napustia klub i otišao u Ajax. Došao je mladi Labbadia koji je prošle sezone trenira Leverkusena.
Na kraju prošle sezone su ipak uspjeli uhvatit Ligu Uefa golom u 90. minuti što je za njih jako važno.

Trenutačno to ovako izgleda :
------------Rost----------------
Demel--Silva----Mathijsen--Aogo
------------- Novi-------------
Castelen----Trochowski-----Jansen
-------Petric---------Novi-------

Kao što vidite glavni cilj im je zadnji vezni i novi napadač.

Neka imena koja su se dosad spominjala :
Javier Pinola (prosječni lijevi bek)
Lorik Cana (za njih ŠPEK transfer ali po mom mišljenju preskup, spominje se 12 milja)
Matias Delgado (vezni igrač iz Besiktaša, spominje se cifra od 8 milja)
Tim Borowski (za njega ne treba ništa pisat, spominje se oko 5 milja)
Christian Poulsen (zadnji vezni iz Juvea, isto mislim da je preskup, plaća)
Eljero Elia (napadač iz Twentea, bia je blizu dolaska ali je onda Jol otiša)
Demy de Zeeuw ( zadnji vezni iz Alkmaara, čini mi se jedini realni zadnji vezni kojeg hoće )
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: Hamburger SV

PostPostao/la Murta » 11 lip 2009, 12:15

Mislim da su se malo "zaigrali" u odabiru trenera, čudan mi je taj Labbadilla. A, dobro možda preporodi HSV. Inače, ovaj sam klub simpatizirao ove sezone samo zbog Olića, Petrića i Trochowskog, inače su mi išli na živce. Nadam se da će se pojačati, ali bojim se da neće, da će kupiti neko smeće. Ak već budu kupovali smeće, nek uzmu od nas, imamo mi toga previše. :mrgreen: :lol:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Francky boy » 11 lip 2009, 12:20

U HSV trenutno ne znaju šta da rade.Da li da uzmu Canu i Poulsena ili Emanu i Poulsena.Također Simunić je u igri da ih pojača u odbrani.Za napadača trenutno ni traga ni glasa.Da li će se u napadu pojačavati to niko ne zna.
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la anton 1983 » 12 lip 2009, 06:45

Navodno je Bruno dobio "samo" 16 milja za pojačanja. Kaj će sa tim uspjet stvarno neznam...Njima treba dosta igrača a mi smo se navikli da i puno ulažu samo kaj sada mi to nekak neizgleda da će oni potrošit PK. 16 milja nije malo, ali za te nove nemogu se dovesti igrači koje bi "mi htjeli".

Ono kaj oni ziher love je jedan novi središnji obrambeni, središnji vezni i ŠPICA - dal je 16 milja za to dosta????

Lako je moguće da to ovako izgleda

------------Rost----------------
Demel--Silva----Mathijsen--Jansen
------------- Novi-------------
Pitojpa------Jarolim-----Trochowski
-------Petric---------Novi-------
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 15 lip 2009, 10:49

Evo sad i kicker spominje Eliu kao prvo moguće pojačanje HSV-a u novoj sezoni.

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... el/510149/
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 lip 2009, 08:11

Iako je HSV odbio prvu ponudu za Petrića i tvrde kako on nije na prodaju, Petrić veli da ima dojam da ga žele prodati. Samo valjda isto tako postoji cifra za koju bi on mogao ići...

Izgleda da se ćeka prodaja džeke i da vukovi podignu ponudu - neznam baš da će HSV odbiti 12+ miliona.

Sad mi se nekak sve čini da se HSV raspada - ak je to tak, očito je da su oni uložili sve samo da se ulovi liga prvaka i sad kad su ju propustili opet moraju ispočetka.

Nesviđa mi se to kaj si Petrić nemre nač klub i kaj postaje ptica selica...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 16 lip 2009, 08:18

Ak im opet ostane samo Guererro, opet će nit na rubu, nikako mi se ne sviđa njihova politika, mogli bi se malo iskazat u transferima, ulovit LP, i onda sve refundiraju, i to moraju ove godine jer ko zna kaj će bit iduće
Njima trebaju barem 1 kvalitetan napadač i naravno neki defenzivni vezni-naravno ak ne prodaju nikog iz prve postave
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 16 lip 2009, 08:24

Jednostavno neznam zakaj neuzmu Pantelića...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Speedy » 16 lip 2009, 10:16

murta6 napisao:Ak im opet ostane samo Guererro, opet će nit na rubu, nikako mi se ne sviđa njihova politika

Ne sviđa ti se njihova politika? A sta mislis zasto je Jol otisao iz HSV-a? Upravo zbog toga su se njihvi "putevi" razisli! :mig: HSV je imao drukcije planove i tu je pukla ljubav... :D
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la Francky boy » 16 lip 2009, 10:20

Speedy napisao:
murta6 napisao:Ak im opet ostane samo Guererro, opet će nit na rubu, nikako mi se ne sviđa njihova politika

Ne sviđa ti se njihova politika? A sta mislis zasto je Jol otisao iz HSV-a? Upravo zbog toga su se njihvi "putevi" razisli! :mig: HSV je imao drukcije planove i tu je pukla ljubav... :D

dovoljno je reći da su prošle godine zaradili 22 mil eura od kupovina-prodaja pokazuje koliko je Hsv-u nebitan rezultat, koliko su neozbiljan klub i kako Hsv stoji u mjestu već 5-6 godina.Bitno je samo zarditi, a što će se obrukati u evropi e to je sasvim normalna stvar.
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la anton 1983 » 16 lip 2009, 10:33

Francky boy napisao:dovoljno je reći da su prošle godine zaradili 22 mil eura od kupovina-prodaja pokazuje koliko je Hsv-u nebitan rezultat, koliko su neozbiljan klub i kako Hsv stoji u mjestu već 5-6 godina.Bitno je samo zarditi, a što će se obrukati u evropi e to je sasvim normalna stvar.

E moj pajdo, kad bi ti znao nešto o fuci, al svakim danom to je sve gore i gore - sposereš se da je to za nepovjerovat. Jedno je kad nemaš novaca a drugo je kad netrošiš nofce koje imaš :mig:

Nemojte mi samo reč da serete po HSV da premalo ulažu... Pa kaj ako i prodaju Petrića za PK love - nabavit će zamjenu :mig:

Druga bi stvar bila da oni svoje igrače daju ispod cijene ali oni za sve svoje igrače dobivaju predobre pare. Problem je u tome što HSV nije klub koji može odolijevati svim ponudama te imaju svoju granicu do koje mogu ići.

Jol se sa njima razišo jer je on mislil da oni imaju više para nego kaj imaju - Jol je bio uvjeren da bi HSV trebo valjda davat po 15 milja za igrače a to nije njihova realnost. HSV je još uvijek klub koji se vodi motom kupi jeftino i prodaj skupo...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Francky boy » 16 lip 2009, 10:41

anton 1983 napisao:
Francky boy napisao:dovoljno je reći da su prošle godine zaradili 22 mil eura od kupovina-prodaja pokazuje koliko je Hsv-u nebitan rezultat, koliko su neozbiljan klub i kako Hsv stoji u mjestu već 5-6 godina.Bitno je samo zarditi, a što će se obrukati u evropi e to je sasvim normalna stvar.

E moj pajdo, kad bi ti znao nešto o fuci, al svakim danom to je sve gore i gore - sposereš se da je to za nepovjerovat. Jedno je kad nemaš novaca a drugo je kad netrošiš nofce koje imaš :mig:

Nemojte mi samo reč da serete po HSV da premalo ulažu... Pa kaj ako i prodaju Petrića za PK love - nabavit će zamjenu :mig:

Druga bi stvar bila da oni svoje igrače daju ispod cijene ali oni za sve svoje igrače dobivaju predobre pare. Problem je u tome što HSV nije klub koji može odolijevati svim ponudama te imaju svoju granicu do koje mogu ići.

Jol se sa njima razišo jer je on mislil da oni imaju više para nego kaj imaju - Jol je bio uvjeren da bi HSV trebo valjda davat po 15 milja za igrače a to nije njihova realnost. HSV je još uvijek klub koji se vodi motom kupi jeftino i prodaj skupo...

Ovo neću komentarisati jer nema veze sa mojim postom.Potpuno si profulao temu.Pročitaj još par puta pa ćeš znati o čemu je riječ.Hsv je postao klub za proizvodnju igrača i nije ih briga što nikad neće biti prvaci njemačke, a bogami i Lp im je postao samo jedan dobar san.Pa ti nastavi da kenjaš o jabukama i kruškama koje nemaju veze sa temom.Daj čovječe napiši nešto pametno , valjda u toj glavi ima nešto što bi se moglo probrati.
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la anton 1983 » 16 lip 2009, 10:48

Francky boy napisao:Ovo neću komentarisati jer nema veze sa mojim postom.Potpuno si profulao temu.Pročitaj još par puta pa ćeš znati o čemu je riječ.Hsv je postao klub za proizvodnju igrača i nije ih briga što nikad neće biti prvaci njemačke, a bogami i Lp im je postao samo jedan dobar san.Pa ti nastavi da kenjaš o jabukama i kruškama koje nemaju veze sa temom.

Eto opet - pa kak ideš napisat nekaj tak glupo i nelogično. HSV da bi proizvodio takve igrače oni moraju bit pri vrhu znači ovise o rezultatima. Da se HSV bori za opstanak i da neide u europu cijena njihovih igrača nebi bila ovakva kakva je.

I nakon ove sezone ti se ideš ovako sposrat.

I kaj je najsmješnije HSV je jedan od najkonstantnijih klubova u BL - mislim da im je ovo 6 sezona zaredom da idu u Europu, sam kaj tebe jebe to kaj ti nevidiš preogromnu konkurenciju u BL.

Recimo tako da se 9 klubova u BL bori za 4 mjesta iza Bayern svake godine :mig:

Jedino Bayern i sada eventualno Wolfsburg mogu brutalno poslovati u minusu kaj se tiće transfera. Bayern može uvijek potrošiti 25 miljona više nego kaj zaradi od transfera a to nemre niti jedan drugi BL klub ako gledamo par godina unazad - znači ne 100 godina nego par. Sad se tu pojavio Wollfsburg ali niti oni našoj financijskoj moči nisu blizu :mig:

Francky boy napisao:Daj čovječe napiši nešto pametno , valjda u toj glavi ima nešto što bi se moglo probrati.

I malo pripazi kak se razgovaraš - ovo ti je upozorenje
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 16 lip 2009, 13:36

Izbrisani su postovi koji nisu imali nikakve veze s temom!
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la FCB m@niac » 16 lip 2009, 20:39

Evo vidim da niste napisali što je HSV sve osvojio pa da ja napišem:

Prvak Njemačke: 1922 (Titelverzicht), 1923, 1928, 1960, 1979, 1982 i 1983
DFB kup: 1963, 1976 i 1987
Europapokalsieger: 1977 (Pokalsieger), 1983 (Landesmeister)
Sieger Liga-Pokal: 1973 und 2003
FC Bayern, Stern des Sudens,
du wirst niemals untergehen, weil wir in guten
wie in schlechten Zeiten zu einander stehen

http://www.bayern-cro.com/

Hare_bvb napisao: Ribery nas je redovno silovao.
FCB m@niac
Tazmanian Devil

Sljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi