Borussia Dortmund

Teme o bundesligaškim klubovima

Borussia Dortmund

PostPostao/la anton 1983 » 26 lip 2009, 09:06

Bio bi grijeh da se notvori tema za ovaj klub!!!

BVB se sprema za slijedeću sezonu, nije bilo nekih spektakularnih i upečatljivih transfera nego su dovedeni maldi talenti te tzv. APP igrači. Sad dal će još ko napustit klub neznam, ali nebi se čudil da Tinga na kraju otiđe. Iako će to biti šteta opet će neki mladi igrač. po mogučnosti švaba dobiti priliku. Dovedeni su:

Sven Bender - 20. g. igral je u 1860 i za repku U 20. ja neznam ama baš niš o tom igraču, morti nas U 79 i Sammer prosvijetle - jedina stvar kaj mi se sviđa - mladi Njemac.Igra poziciju zadnjeg veznog ili centralnog veznog...

Kevin Großkreutz - također dečec od 20 g. , ofenzivac, al nisam baš ziher da bu se naigro...

Markus Feulner - nemreš bez Bayerna nikako :D Zakaj su nejga dopelali neznam, možda kao zamjena za Boatenga koji napušta klub. Da će se izboriti sam tak za prvih 11 nevjerujem...

Dimitar Rangelov - iskreno od ovog transfera mi se povrača, zakaj su njega doveli neznam - valjda bi on trebao biti 4. napadač al se užasTno bojim da on nije doveden kao zamjena za neokog od ove trojice napadača koje BVB sada ima...

Još su otkupili ugovor od Hummelsa...

Sa ovim igračima nevjerujem da će im se startnih 11 previše promijeniti, pa bi to još uvijek trebalo izgledati ovako:

---------------Weidenfeller

Owomoyela--- Subotic -- Hummels -- Dede

------------------ Kehl

--- KUBA --------------- N. Sahin

----------------- Hajnal

-------------- Frei ------ Valdez
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Borussia Dortmund

PostPostao/la Murta » 26 lip 2009, 09:19

Mislil sam otvorit temu za BVB, ali nikak da se nekaj dogodi da povodom toga otvorim. :mrgreen:
Jednom sam gledo tog Bendera, sličan igrač kao Darren Fletcher. Ono za niš ni odličan, ali za sve je dobar. Igra na defenzivnom veznom, solidan šut, nije nekaj posebno brz, solidan udarac, solidno oduzimanje lopte. Isti Darren Fletcher. :mig: Kolko ja znam on ima brata blizanca i mislim da se zove Lars. Valjda. :smil42:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 26 lip 2009, 09:26

Tom klubu je sada svejdeno kaj kupe, njihova najjača snaga je tak i onak Klopp. Napokon su pogodli sa trenerom, a u Ruhru je jako bitno imat trenera iza kojeg stoje navijači. Ova sezona ako se usporedi sa prošlom i nije bila bolja jer nisu ulovili europu ali se vidi jako veliki napredak u samoj igri i veliki pomak na tablci - samo polako... Recimo da je neki drugi trener bio na klupi BVB-a, nakon prvog djela sezone sigurno bi se pisalo o njegovom otkazu, a sada ja mislim da neko spomene u Dortmundu da bi Klopp trebo dobit otkaz, mam ga razapnu!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 03 srp 2009, 08:00

Schmelzer razmišlja o napuštanju BVB-a. Dečec je mlad i jedina šansa da se razvije je da hala fucu, a pokraj Dedea se baš i nebu naigro...

Mene sam zanima na koje on klubove puca, već ak ide proč nek ide u neko smeće ali da mu je mjesto u prvih 11 zagarantirano!

http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/ ... stark.html
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 11 srp 2009, 08:58

BVB prodao Federica u Arminiu, iako je imao ugovor na još godinu dana otišao je za 0 kn! Šteta kaj BVB tu nije uspio koju kunicu zaraditi...kad je došao u klub bil je najbolji igrač 2. lige ali nije u BVb pokazao ama baš ništa...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 16 srp 2009, 09:27

Izgleda da će Frei napustiti BVB. Basel je pokazao interes, odšteta između 3-4 miljona eura. U jednu ruku šteta u drugu ruku, morti je i vrijeme da on ide proč ako mu BVB nemre dat novi ugovor, ipak ima 30 let i godinu dana ugovor. Ako se Frei proda BVB će se najvjerojatnije okrenuti poljskom talentu Lewandovskom kojeg su več lovili, čak se i sa njim dogovorili ali nije bilo keša za odštetu. Sa novcima od prodaje Freia love bi trebalo biti dosta. Samo problem je u tome kaj će oni sa Freiom izgubiti "knipsera", a bez jednog takvog napadača teško je nekaj napravit, jednostavno moraš imat jedan ŠPEK u napadu....

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... el/511473/
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 17 srp 2009, 22:59

Jedna loša vijest za BVB pa tako i za BUNDESLIGU

Frei ide u Basel - odšteta je mizernih ali i realnih 4,25 miljona eura.

Sad treba dopeljat zamjenu, ali koga??? Takvoga napadača za tako malo para se jednostavno nemre dofurat a talenata se nema, jedino ak se neskrumpriaju sa nekim al u to nevjerujem! Ono od ćega mi se bljuje je to da se spominje Voronin - ja bi im samo bacio bubu u uho i rekao da je Pantelić slobodan igrač...

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... el/511520/
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 18 srp 2009, 08:31

Kao potencijalna zamjena za Freia počeo se spominjati Klasnića, samo sam to čeko - taj igrač je neizbježan kad se priča o mogučim napadačima za BL klubove :D

več me ovaj BVB počeo nervirati - oni jednostavno vole reč: uz to kaj će BVB dobiti 4 milje odšteta zašparat će i 2 milje od FREIOVE plaće - pa najbolje da igraju bez igrača, da vidiš onda kolko bi zašparali! :agresivan
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la katsche » 18 srp 2009, 08:51

anton 1983 napisao:Kao potencijalna zamjena za Freia počeo se spominjati Klasnića, samo sam to čeko - taj igrač je neizbježan kad se priča o mogučim napadačima za BL klubove :D

več me ovaj BVB počeo nervirati - oni jednostavno vole reč: uz to kaj će BVB dobiti 4 milje odšteta zašparat će i 2 milje od FREIOVE plaće - pa najbolje da igraju bez igrača, da vidiš onda kolko bi zašparali! :agresivan

bilo bi dobro da se Klasnić vrati u Bundesligu....
kad on zabija golove kao da ja ih zabijam, neznam veoma mi je drag taj igrač....
katsche
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Speedy » 24 srp 2009, 17:49

Dortmund nasao zamjenu za Alexandera Freia, rijec je o 24-godisnjem argentincu Lucasu Barriosu. Odsteta 4.3 milje...

Dortmund holt Welttorjäger Barrios
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la Murta » 24 srp 2009, 18:03

To je onaj za kojeg Dinamo zimus nije htio platiti 1.5M €. :roll:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Francky boy » 24 srp 2009, 19:49

murta6 napisao:To je onaj za kojeg Dinamo zimus nije htio platiti 1.5M €. :roll:

Nije to taj.Radilo se o Gonzalu Bergessio-u
Francky boy
akademski građanin

PostPostao/la anton 1983 » 02 kol 2009, 14:41

U BVB nisu baš bili zadovoljni sa prikazanim. Mislim da im je najljepša vijest što je novi napadač Barrios odma stepo gol - pobeda od 1:3 - Barrios, Sahin i Zidan dali golove.

---------------Weidenfeller

Owomoyela--Subotic--Felipe Santana--Schmelzer

------------------Tinga

----Blaszczykowski-----------N. Sahin

------------------Hajnal

--------Barrios---------Valdez

Tinga zasad očito neide nigdje. Dobra vijest je što je Hummels odigrao čitavo 2. poluvreme - kaj se tiće srednjih braniča tu će Klopp imati slatke brige...Samo 2 švaba u prvih 11 :( I još da je Dede bio tu, sam bi golman bio iz Njemačke...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 10 kol 2009, 09:25

BVB ušao u sezonu sa pobjedom - 78 200 ljudi bilo je na stadionu, Barrios je očaran svojim navijačima, veli da to još nije doživel. Ja sam nekak očekivo x - Koln je morao igrati bez svoje dvije udarne igle - Poldija i Novakovića pa je BVB-u bio olakšan posao iako je pobjedu donio igrač Kolna (Matip) sa autogolom. I više nego zaslužena pobjeda BVB-a...

----------------Weidenfeller

Owomoyela--Subotic--Felipe Santana--Schmelzer

----------------N. Sahin

---Blaszczykowski-------Tinga

-----------------Hajnal

-------Barrios-----------Valdez

Zamjene:

70. K. Großkreutz -- Blaszczykowski

71. Zidan -- Valdez

80. Hummels -- Hajnal

GOL

BVB - 1.FC KOLN