Borussia Dortmund

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: Borussia Dortmund

PostPostao/la Murta » 07 svi 2018, 19:03

Sky Germany: Lucien Favre has agreed to become Dortmund's next manager. #BVB

:sammer:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Guardiola » 08 svi 2018, 09:28

Meni je Favre čudo trener, sa Gladbachom je baš fino igrao. nadam se njegovom povratku u bundesligu
Guardiola
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la effe__sa » 08 svi 2018, 09:36

Favre bi im bio provjereno rješenje. Kada je nekad znalo proletiti njegovo ime vezano za nas, nisam sada bio za to, ali Dortmundu može biti koristan. Možda on nije trener na duge staze, ali u 2-3 sezone bi on njih skroz mogao vratiti. Čak bi mogli biti konkurentni u borbi za titulu.
Ja jednostavno mislim da taman nikog ovaj Dortmund ne dovede (a dovodit će) da ovaj tim može sigurno 50-60 % bolje nego ove sezone. U ofanzivi su brutalno dobri i imaju širinu, samo to pravi trener treba dobro posložiti.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 08 svi 2018, 14:55

effe__sa napisao:Favre bi im bio provjereno rješenje. Kada je nekad znalo proletiti njegovo ime vezano za nas, nisam sada bio za to, ali Dortmundu može biti koristan. Možda on nije trener na duge staze, ali u 2-3 sezone bi on njih skroz mogao vratiti. Čak bi mogli biti konkurentni u borbi za titulu.
Ja jednostavno mislim da taman nikog ovaj Dortmund ne dovede (a dovodit će) da ovaj tim može sigurno 50-60 % bolje nego ove sezone. U ofanzivi su brutalno dobri i imaju širinu, samo to pravi trener treba dobro posložiti.

Neke igrale treba zdrmat a neke poterat i uz kojeg novog za boljim trenerom i golmanom oni mogu dosta...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 19 svi 2018, 11:43

Nisam baš pratio vijesti zadnja dva tjedna, pa me zanima priča li se igdje o Hasnhüttlu kao mogući trener Dortmunda?

Kako bi im Ćaća sjeo uhh
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 19 svi 2018, 12:34

cruz napisao:Nisam baš pratio vijesti zadnja dva tjedna, pa me zanima priča li se igdje o Hasnhüttlu kao mogući trener Dortmunda?

Kako bi im Ćaća sjeo uhh

Za njega sam vidio jučer, da klub koji ga želi dovesti mora platiti obeštećenje RB Leipzigu (300 - 500 hiljada eura, nisam skroz siguran)...Ali eto ako bi baš ga Dortmund htio onda bi mogli i to uraditi.
Iako se čini da ovdje svi putevi vode ka Favreu. A Watzke prije koji dan kaže da su sve riješili oko novog trenera, samo će s objavom pričekati, dok se riješi još par detalja.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 19 svi 2018, 13:52

socratis navodno ide u arsenal za 20-30 milja...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Guardiola » 22 svi 2018, 10:44

Favre službeno novi trener :bravo:

Ajmo sad remont igrača
Guardiola
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la cruz » 23 svi 2018, 07:46

Sretno Favreu i dortmundu.

osim što trebaju ekipu očistit od skupih polu-trulih igrača (sahin, götze, schürrle, schmelzer, castro, rode) - trebali bi poraditi na mentalitetu momčadi. Klopp je imao dobru ekipu, ali je zbog svog mentaliteta kojeg je ugradio u momčad dobio dodatnih 20% iz njih.. Slično kao i Tuchel.

Doslovno im remont treba s novom hijerarhijom i novom motivacijom
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 23 svi 2018, 14:02

Super za Bvb i ligu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 23 svi 2018, 15:01

Jedan jako dobar trener se vratio u Njemačku i to je to. Sve ostalo je teški đumbus u klubu s kojim će se Favre morati satrati od posla i pri tome imati na umu da mu igrači(oni najbolji, naravno) mogu reći da ga napuštaju i idu u Premier Ligu, Primeru, PSG ili Juventus.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 24 svi 2018, 07:48

Je li ovo možda prevelik zalogaj za Favrea?
Mislim, dosta ga ljudi cijeni ali... hat er das Zeug zum Toptrainer?

Šta vi mislite? Obrazložite
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 24 svi 2018, 12:59

Ne može se znati je li veliki zalogaj ili nije jer nikad nije ni vodio veliki klub u karijeri u jednoj od top 5 liga pa negdje zakazao.

Kad već Tuchela nismo doveli, ja sam njega htio za trenera Bayerna, a mi smo opet njega zaobišli i odlučili se za Kovača.

Hat er das Zeug? Wer weiß... Po svemu dosad prikazanom ima mada ima on isto svoje određene, poznate mane kao trener, ali u klubu poput Dortmunda nije ni isključivo sve do njega koliko se tu nešto pita i upravu te njezinu politiku i obrazac poslovanja.

On nije preuzeo Chelsea, United, Bayern, Barcelonu, pa ni Atletico Madrid već Borussiju D. koja nije top kategorija klubova i kaska spram navedenih klubova.
Nogometno iskustvo Švicarac ima, a imao je i Manuel Pellegrini pa baš u Cityju nije previše funkcioniralo dok je Čileanac u Realu imao brutalnu sezonu u Primeri, a u Copa del Rey je ispao teškim porazom od 3. ligaša i u osmini finala LP završio sezonu pa su ga prekrižili i nije dobio novu priliku tamo.

Mora mu se poklopiti, a k tome ima vrlo zahtjevan posao napraviti remont u klubu i vratiti ekipu tamo gdje je bila u vrijeme Kloppa i Tuchela, što po rezultatima što po igri ekipe i pojedinaca.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 25 svi 2018, 09:28

Uvijek sam imo plan i ideju za taj BvB, ali sada sam totalno bezidejan... Tolko mi se bluje od njihovog kadra da je to za popizditi!

Mislim da im je Favre itekako super poteze i lika se poštuje unutar BUNDESLIGE. Sad kaj bu on s ovim kadrom napravil pitaj Boga, jer di god pipneš neki kurac smrdi. Riješiti sve ovo ljeto je nemoguće, ali napraviti neki plan za 3 godine, e to bi već bilo nekaj.

Obrana loša, veza loša, krila ima preveč i čudna su, a napadača nema.

Dobra je okolnost što neće biti prevelikog pritiska, tj. što će biti "manja" očekivanja, manji pritisak i tu će se moći lakše raditi.

Po meni Favre prvo treba srediti obranu tj. obrambeni dio igre da to funkcionira, pa da se prima manje golova, a tek onda ostalo.

Eto krenuli su sa golmanom što je pozitivno, no dal je Hitz rješenje to je pitanje i odgovor. Znam svi bi Trappa, al opet niti ovo nije loša opcija. čim se Burki mjenja već se neš događa.

Ako se uspije riješiti 7 igrača iz ovog kadra biti će to uspjeh, no niti to neće imati smisla, ako se buju ti igrači mjenjali s identičnim gnojem.

Rekli su da buju zeli novac u ruke i ono što je "super" je to što im treb baš jedan štoper, jedan vezni i ŠPICA, a sve ovo ostalo je kozmetika. Za igrače tipa Schurrle, Sahin, Rode, Castro i slični gnojevi, tak i onak se nemre dobiti dobra lova, al se može promijeniti hijerarhija u ekipi. Dobro tržiti, ovaj prelazni rok neće u to sam siguran.

Najviše me u biti zanima, da li je favre sposoban da Gotzea vrati u život i da bar od njega napravi kvalitetnog igrača, znači ne više uber igrača, nego da je na dovoljnoj razini da više nije problem...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 25 svi 2018, 14:53

Ovakkad zbrojim i oduzmem, velim da bi ovih ČAK 13 igrača trebalo ostat, s tim da se još o dva može razmisliti i ak se naprave ili 7 ili pak 5 dobrih transfera što se tiće dolaska, da bi BVB mogo složiti neš kvalitetnog:

Gurreiro, Akanji, Zagadou, Pišček, Toljan

Gotze, Weigl, Dahoud

Reus, Yarmolenko, Pulišić, Philip, Sancho

Još dva potencijalna kandidata za ostanak su Sokratis i Kagawa, a ovo ostalo weg damit i kupiti ili 7 igrača: DR, DC, DC, DMC, MC, MC, SC

Ili ak ova dva ostanu onda: DR,DC, DMC, MC, SC
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi