Borussia Dortmund

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: Borussia Dortmund

PostPostao/la cruz » 28 lip 2017, 08:15

sportbild tvrdi da je Aubameyangov transfer u Kinu pri svršetku. Ići će u isti klub ko Modeste.
navodno će odšteta ići i iznad 80 milijuna a plaća vrtoglavih 30 milijuna

vidit ćemo koliko je istinito..

za taj novac bi bome otišao živit u kinu par godina :roll:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 28 lip 2017, 09:38

Gde su Kinezi kad nama trebaju? :hehe:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 29 lip 2017, 06:38

cruz napisao:Dembele i Pulišić najviše, a Guerreiro također.

ako ove sezone otvorimo festival prenapuhanih odšteta onda ne vjerujem da ćemo dogodine ili za dvije godine prestati.

heh gurreiro... Još moreš i Aubu i Reusa dodat. Pa pogleč odštete i zahtjeve! Napokon su postigli razinu, a i ovo nisu tupavi Švabe koji hrle u Bayern :twisted:

Inaće i Švabe je pogodio engleski sindrom! Čim si švaba, a trul si kao i Englez, odmah si skup radi nacionalnosti...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 04 srp 2017, 14:22

Uff što bi dao da BvB na krilima Gotzea uzme prvenstvo :mrgreen:

Slika

http://www.bild.de/sport/fussball/borus ... .bild.html

Daj si vi u biti zamislite da BvB napadački dio odigra perfektnu sezonu SLUČAJNO - pa to može LP osvojiti

-----------Auba

Reus------Gotze----Dembele

Onak iz nekog razloga polude... :shock:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 04 srp 2017, 15:10

Samo me cudi kako Gotze nije prebriko 3g uz klauna :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 04 srp 2017, 17:05

Dortmund ima dobru ekipu, pogotovo naprijed. Ali im se za LP ipak treba jako JAKO puno toga poklopit. A u BULI moraju konkurirat. Čak i da ne uzmu prvenstvo očekujem da nas pritisnu malo. Pa jebemu mater mi 5 godina zaredom uzimamo, valjda su više motivirani od nas
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 04 srp 2017, 19:46

ivan napisao:Dortmund ima dobru ekipu, pogotovo naprijed. Ali im se za LP ipak treba jako JAKO puno toga poklopit. A u BULI moraju konkurirat. Čak i da ne uzmu prvenstvo očekujem da nas pritisnu malo. Pa jebemu mater mi 5 godina zaredom uzimamo, valjda su više motivirani od nas

Sad su se učvrstili i u obrani..po meni ključno bude bilo ozljede reusa i dal bu mali dembele zadržo nivo također i daljni razvoj weigla...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 05 srp 2017, 16:26

Dortmund se ne moze nositi sa napitkom a kamoli s nama.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 08 srp 2017, 14:54

BvB bi se mogao malo primiti posla! Ste vi vidli njihov kadar? :? :shock: :o

Kaj je najgore produžili su sa onima za koje sam mislio da su ziher na prodaju! Sahin i Kagawa...

Ono wtf!?!?!? Kakav je plan!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 08 srp 2017, 16:40

Pa sa onima koji ubiti trebaju produzit su vruca roba pa ocito nist od toga sto u prevodu znaci da nisu napravili pomak koji mi svi ocekujemo...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 08 srp 2017, 17:49

Teško je shvatit što oni rade. Ja bih razumio da par generacija prodaju i skupljaju neku lovu. Ali oni su sve što su prošle godine dobili za Gundogana, Mikija i Hummelsa uložili nazad u mlade igrače. Naravno nisu zamjenili 3 za 3 nego 3 za možda 10, ali kolike su šanse da će svih tih 10 prodat za masne pare? Valjda mora doć jedan trenutak kad prestaju prodavat i počinju kupovat? Ne znam jel to uopće više moguće s današnjim tržištem gdje zadnji u engleskoj zaradi više para od TV prava nego Bayern
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 srp 2017, 08:37

ivan napisao:Teško je shvatit što oni rade.

:bravo:

Makar ovog puta nisam na to mislio, nego na kratkoročne staze sam mislio.

Mislio sam na kadar za slijedeću sezonu, koji je debelo prekrcat bez obzira koju taktiku igrali.

Prebrojo za svaki slučaj. Imaju 28, ponavljam 28 igrača u kadru i to bez golmana!!! O tome sam htio diskutriati jer ne znam do koje granice misle smanjivati i kolko ćega, ovisno o taktici. Recimo mi sad imamo 4 štopera, jedan propada najvjerojatnije i pretpostavljamo da ćemo igrati sa dva štopera. No kad bi igrali sa 3, onda bi se situacija drastično promijenila...

Oni sada sa tih 28 igrača :shock: :shock: :shock: :shock:

Ono što sam ziher je da će se htjeti riješiti Parka (levi bek) na bilo koji način, najvjerojatnije posuditi Passlacka, jer imaju Piščeka i Durma, onda još možda maknuti i Subotića ako uspiju, makar možda i ne ako uleti SEXUALNA ponuda za Bendera tj. Bartru - uglavnom maknut još jednog štopera. Posuditi ako ništa drugo Merina i ziher posuditi ako ne i prodati Mora...E da isto tako možemo reći da Zagadou nije igrač, ak me razmete pa je i to jedasn manje, a s druge strane možda maknu dva štopera i daju klincu šansu da sjedi na klupi....

E sad to ih je 5-6, a ak idu na kadar od 20 onda ih treba još 2-3. Riješiti se 5-6 igrača SMSILENO ziher nije samo tako, a i pitam se dal još traže neš. S tim da oni u ekipi imaju puno upitnih igrača za koje ne znaš kada da računaš.

Također ću reči da je BvB nama jako blizu, fali im užasTno malo, sam trunkica da explodiraju. Nije teško zamisliti scenarij u kojem im se može sve poklopiti, ovdje također govorim kratkoročno, samo nisam siguran dal to ljudi vide i dal imaju trenera i dovoljno sreće da se to dogodi, jer ipak njihov glavni moto je "mi nemožemo".

Imaju potencijalno prejeben štoperski par, koji po meni nije dovoljno podkrijepljen golmanom (šteta). Levi bek je super pokriven sa Schmelzerom a i Portugalcem, također i desni bek, ako ga Durm odradi onako kako se o njemu nekada bilo pričalo. Dahoud i Weigl, mogu biti budučnost SEXA :mrgreen: Moremo mi sad tu spomenuti Castra i Sahina, ali baš nećemo. E sad Reus odigra iz nekog razloga identično kao u najboljoj sezoni u karijeri, Gotze explodira i baš sada ispuni sav svoj potencijal 8teoretski moguće), Dembele odigra samo 15% bolje neg prošle sezone, a Auba ponovi prošlu sezonu - zvuči bajkovito, ali šansa od 1% postoji - oću reči tu je potencijal.

Ti igrači na svojih 100-110% mogu ne samo uzeti BUNEDESLIGU nego bez beda doči do 1/2 finala LP...

No ipak zasada je to sve tako blizu a tako daleko...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 17 kol 2017, 08:53

Navodno je Toljan pred podpisom za Bvb..šteta za nas jer ja bi prodao Martineza i uzeo tog malca...sa druge strane tu je Sule kao mlad a i u bvb-u bu mali imao konkurenciju u Topraku i Barti....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 06 lis 2017, 23:49

http://www.focus.de/sport/fussball/bund ... 1710062004

Nakon ~6 golova u 2 tekme u bliži kut, i kreteni u Dortmundu shvatili problem.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la ivan » 18 stu 2017, 10:16

icon_hy
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi