Schalke 04

Teme o bundesligaškim klubovima

Re: Schalke 04

PostPostao/la anton 1983 » 04 tra 2017, 08:20

Zamislite da SChalke osvoji EL. Neću reč ništa više! :shock:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 04 tra 2017, 11:01

Sad kad nema šugave seville sve je moguče :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB m@niac » 28 tra 2017, 19:51

Leveguzen : Schalke
18 min igre i vec schalke vodi 3:0 :o
FC Bayern, Stern des Sudens,
du wirst niemals untergehen, weil wir in guten
wie in schlechten Zeiten zu einander stehen

http://www.bayern-cro.com/

Hare_bvb napisao: Ribery nas je redovno silovao.
FCB m@niac
Tazmanian Devil

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2017, 07:25

Malo sam si gledo BL i pito se koja bi momčad slijedeće godine mogla biti zanimljiva, kad ono Schalke. Naravno ništa od njih standardni prop, ali malo sam se začudio u kakvoj se oni situaciji nalaze - više iznenadio.

Ovo bi moglo biti ljeto koje, ako se pametno odradi (pitaj Boga kak), novi list u budućnosti ovog trulog kluba.

Pazite sad ovo:

Kolasinac, Baba, BadGnjili, Riether, Aogo, ČUPO DRKING, Konopljanka, Huntelaar,

Svim ovim dečkima ističu ugovor - DAS SCHALKE SEX! :D

Ne sam to! IMA JOŠ! Kad im dodaš i ove dečke:

Sam (koji je na posudbi al se vrača), Avidjaj, Di Santo - ajmo reč da za njih mogu dobiti 100 eura, naš Schalke na raspolaganju za slijedeću sezonu još uvijek ima dobro potkovanu Sexualnu momčad! 8-)

Ostaju im ovi igrači ina tome se definitivno može graditi:

Obrana: Nastasić, Howedes, Naldo, Kehrer, Uchida, Coke

Veza: Bentlab, Stambouli, Goretzka, Geis

Ofenziva: Caligiuri, Meyer, Šchopf

Špic: Embolo, Burgstaller

To je 15 igrača 8-)

Po meni ako nemogu Kolasinca ostaviti, a ne mogu i eventualno BadGnjilog, sa cijelog onog popisa, sve bi prodo.

U slučaju da ode kolasinac, treba nabaviti lijevog beka, nadam se Rodruigeza i krilo, al za krilo nisam pametan. To je ono kaj je pod muss po meni kad vidim kadar, a još koji igrač po želji.

Mali Kehrer mi se sviđa, gledo sam ga tu i tamo kak hala i PK igra. Izgleda kao da je član prvih 112. Morti se dogodi i da Uchida ode pa da Schalke uleti u sezonu sa 7 obrambenih , Kehrer igra sve pozicije. Zato se nadam čudu kad vidim di su i šta su da ulete u Europu.

Pa pas mu mater kaj nije vrijeme da Schalke postane klub?
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 02 svi 2017, 07:43

Sve je to lijepo i krasno, ali Goretzki i Meyeru ističu ugovori 2018., Geisu i Nastastiću 2019., ako ih ne produže ili ne prodaju za dobre iznose, opet ništa od Schalkea.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2017, 07:44

Murta napisao:Sve je to lijepo i krasno, ali Goretzki i Meyeru ističu ugovori 2018., Geisu i Nastastiću 2019., ako ih ne produže ili ne prodaju za dobre iznose, opet ništa od Schalkea.

Pa zato i kažem zanimlivo leto...
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 02 svi 2017, 08:28

Murta napisao:Sve je to lijepo i krasno, ali Goretzki i Meyeru ističu ugovori 2018., Geisu i Nastastiću 2019., ako ih ne produže ili ne prodaju za dobre iznose, opet ništa od Schalkea.

...Ako tim igračima uopće mognu produžiti ugovore. Njima moraš pružiti perspektivu, tek tada će i ostati.
Ja da sam na mjestu Gorecke i Meyera ne bi htio iduću godinu (možda i više) igrati samo domaća natjecanja. Tražio bi transfer ovog ljeta, pa čak i unutar BL. Tako da Šalke mora poduzeti neke ozbiljne stvari ukoliko želi uopće zadržati svoje potentnije igrače.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2017, 19:44

Baš danas osvanulo da ih je Goreztka odjebo zasad :hehe: Neki dan pitam frenda pošto Can, možda bi nam dobro došo i lik škarice bubne - NOOOOS!!!!! :mrgreen:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 03 svi 2017, 08:20

Markus Weinzierl: „Schalke muss groß denken“

Trener javno traži pojačanja u napadu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2017, 09:38

E ovo nisam znao! A fakat su Schalke!

Konoplyanka ist aktuell vom FC Sevilla an die Königsblauen ausgeliehen, wird aber per Kaufpflicht für 12,5 Millionen Euro fest verpflichtet. Der türkische Top-Klub soll bereit sein, 10 Mio. Euro für den Ukrainer zu bezahlen – der reine Ablöse-Verlust würde sich damit in Grenzen halten. Zudem spart Schalke bei einem Verkauf Konoplyankas Gehalt, das bei 4,5 Mio. Euro liegen soll.

:hehe: :haha: :bravo:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 04 svi 2017, 10:17

anton 1983 napisao:E ovo nisam znao! A fakat su Schalke!

Konoplyanka ist aktuell vom FC Sevilla an die Königsblauen ausgeliehen, wird aber per Kaufpflicht für 12,5 Millionen Euro fest verpflichtet. Der türkische Top-Klub soll bereit sein, 10 Mio. Euro für den Ukrainer zu bezahlen – der reine Ablöse-Verlust würde sich damit in Grenzen halten. Zudem spart Schalke bei einem Verkauf Konoplyankas Gehalt, das bei 4,5 Mio. Euro liegen soll.

:hehe: :haha: :bravo:

Realno, dobili su na isti način Bentaleba ispod cijene, to je dost fora metoda, uopće ne krivim Schalke za ovo.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2017, 13:49

Murta napisao:Realno, dobili su na isti način Bentaleba ispod cijene, to je dost fora metoda, uopće ne krivim Schalke za ovo.

nekak mi se čini da za Bentaleba je to bilo "normalnij". ovo sa Konopljankom mi nije baš. Uglavnom totalka zajeb - pa kaj neko konju skupštinskom nije reko da ga nestavlja, tak i onak su propali :mrgreen:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 04 svi 2017, 15:06

anton 1983 napisao:
Murta napisao:Realno, dobili su na isti način Bentaleba ispod cijene, to je dost fora metoda, uopće ne krivim Schalke za ovo.

nekak mi se čini da za Bentaleba je to bilo "normalnij". ovo sa Konopljankom mi nije baš. Uglavnom totalka zajeb - pa kaj neko konju skupštinskom nije reko da ga nestavlja, tak i onak su propali :mrgreen:

neki dan sam napisao ali da obnovimo znanje:
cruz napisao:...Šta sve agenti uspiju uvaliti njemačkim klubovima to je zastrašujuće.

Ovo navodim kao primjer što klubovi s novcem rade (ko zna šta se sve dešava u WOB, S04, itd.), ali većina ih prilično loše raspolažu s tim novcem.

u BL ima super priliva novca, ima dobrih trenera, ima dobrih uvjeta, najveća posjećenost stadiona, itd. ALI u pitanju je očito nesposobnost. Dođu Leipzig i Hoffenheim i naprave dar mar u prvim sezonama u BL...

plus ovo:

anton 1983 napisao:Pa to je strašno što su ovi veliki klubovi spremni da skuhaju! :lol:

Svi seru kak je problem u novcu. Meni izgleda da je kod njih problem kaj ga imaju i njima ga treba oduzet, reč im da više nema kupovine šrota i stranaca i da moraju forsat omladinsku školu, jer ovo je GROZOTA!!!!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 04 svi 2017, 15:41

Znate kak mi volimo srat kak klubovi švapski neznaju prodat igrača ili premalo dobe il im pak ode free. Ja brijem da to oni rade jer su kreteni - pa kaj nije bolje što duže imati Matipa u klubu neg uzeti Nalda i posuditi Badstubera? :lol:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 04 svi 2017, 21:25

Kolašinca prema Bildu u Cityju ili Arsenalu čeka plaća od 140k € tjedno, što je 7.2 milijuna godišnje. :sammer:

I onda se Schalke treba boriti za njegov ostanak. :a045: A kako tek ostatak BL može konkurirati ovome. icon_hy
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi