Bayer Leverkusen

Teme o bundesligaškim klubovima

Bayer Leverkusen

PostPostao/la anton 1983 » 02 kol 2009, 14:08

Nesmijemo na niti ovaj klub zaboraviti.

Jučer odigrali u kupu i prošli dalje sa pogotkom novog napadaća Derdiyoka. Naš Kroos je igro do 90 minute i onda bio zamijenjen, samo nek tak nastavi... Leverkusen ja po ovom kaj sam pročito odlučio igrat maltene u istoj formaciji ko i prošle sezone, jučer je tu dosta bilo novih imena ali i to je za očekivat na početku sezone...

--------------R. Adler

Schwaab--Hyypiä--M. Friedrich--Kadlec

-------------Reinartz
-
Renato Augusto-----Barnetta

--------------Kroos

-------Gekas------Kießling

Po ovom ispada romb, ali neznam dal je to tak na terenu izgledalo...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: Bayer Leverkusen

PostPostao/la Murta » 16 kol 2009, 09:55

Leverkusen je opasan. Dobro igraju. Pogotovo se ističe Kiessling koji je puno dobio na tahnici ovog ljeta i više nije igrač samo sa brzinom. 2 gola u 2 utakmice. Još da malo poradi na završnom udarcu i bit će jedan od boljih napadača u Bundesligi. :good:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 29 kol 2009, 16:21

Šta ovaj Heynckes napravi od Kiesslinga, pa taj lik je gol mašina postal. 8-) Ak dobro pratim on je prvi strijelac Bundeslige. Stvarno nije normalan Low kad ga nije pozval u reprezentaciju. :shock: Za Bayern je dobro što Kroos ima bar neku minutažu.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 03 ruj 2009, 09:58

Leverkusen će sada pokušati produžiti ugovor sa Barnettom. Dečec ih je zamalo na ljeto napustio i krenuo putem Stuttgarta. Ipak su se na kraju odlučili da ga ne daju ali sada je problem što njemu na kraju ove sezone istiće ugovor. Bio bi to težak udarac da ih on napusti za 0 kn....

Voller je izjavio da će ubrzo početi pregovori o novom ugovoru, ali Barnetta će najvjerojatnije tražiti klauzulu za odštetu jer ako dođe neki klub iz italije, Španije, Engleske po njegovom ukusu on tu priliku nebi htio propustiti.

Ja se nadam da će ta klauzula biti bar 7 miljona eura...

http://www.kicker.de/news/fussball/bund ... erung.html
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 26 ruj 2009, 16:32

Ništa dečki od prvog mesta danas - Kusen ipak dobio - malo su mi prekvaliteni jer sam fakat brio da neće dobit tj. nado sam se...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Speedy » 26 ruj 2009, 16:50

Ma ja sam i ocekivao da ce Kusen to danas dobiti, iako su neki brijali da je Koln s pobjedom protiv Stuttgarta izasao iz krize ocito je da nije tako... :lol:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la anton 1983 » 26 ruj 2009, 16:52

Speedy napisao:Ma ja sam i ocekivao da ce Kusen to danas dobiti, iako su neki brijali da je Koln s pobjedom protiv Stuttgarta izasao iz krize ocito je da nije tako... :lol:

Ja baš nisam bio ziher u Kusenovu pobjedu - nekak mi je 1x tu smudio :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 27 ruj 2009, 10:35

Ufff Kusen me ovu tekmu "neugodno" iznenadio. Nado sam se da će napokon sisnut u Kolnu ali ništa od toga - Rolfes se za to pobrinuo. Meni je problem ove godine kao i svake druge da neznam kada Kusen treba shvatiti ozbiljno - jer kod njih se uvijek ćeka pad, a sad dal će ga biti ove sezone i kad će on "stupiti na snagu" neznam. Možda ove godine sa Heynkesom na klupi Kusen pokaže zube i odigra fenomenalnu sezonu i dohvati jedno od prva 3 mjesta. Bit će jako teško je konkurencija je ogromna. Zasad dobro guraju i ak ovak nastave...

Kroos si je opet malo piknul :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 04 lis 2009, 09:30

Kusen udara i neće prestat! Pa jeli moguće da je heynckes složil ekipu koja more uzet njemačko prvenstvo? U 1. poluvremenu jučer podrobili su Nurnberga sam tak - igrala se viktorija na Nurnbergov gol. Toni Kroos je igrao umjesto Renata Augusta i to kak, jedan od najboljih, ako ne i najbolji na terenu. Zabio je gol iz slobodnog udarca, te je na njemu bio napravljen penal, iz penala pogađa Rolfes koji je u jako dobroj formi u zadnjih par tjedana. Još su golove za Leverkusen dali njihov napadački dvojac Kiessling, koji neumoljivo trpa al ga Low nezove u repku, te švicarski reprezentativac Derdiyok!

kada će Kusen prestat !?!?!?!?!

Sažetak tekam:

Leverkusen - Nurnberg
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Haris » 04 lis 2009, 12:21

Ali pazi ti to, prvi gol nakon faula kojeg nigdje nije bilo, drugi gol nakon nepostojećeg penala na Kroosu, treći gol otpadak, a četvrti opet nakon faula koji nije postojao.

Naravno, iako su sva 4 gola heh :lol: da kažem nepravedna, koliko sam ja sinoć vidio u sažecima, Nurnberg centra nije prešao. šta oču reč, kad ide ide. :D

I bravo za Kroosa, gol iz slobodnjaka, penal na njemu i asistencija. :)
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 04 lis 2009, 12:26

Penal je bio ;) za slobodnjak neću ništa reč jer se nesječam...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 07 lis 2009, 19:28

Svaka čast Heynckesu. Pokazuje koliko pravi trener znači jednom klubu. Da je itko drugi na klupi Leverkusena(osim Hitzfelda) ja bi rekao Neverkusen nastavlja tradiciju. Al budući da je Heynckes tu, mogli bi oni bit i među putnicima za LP.
Kiessling-Derdiok-brutala. Pogotovo u ona prva tri kola kad su bili baš nabrijani. Sad je Kiessling zabio novi i pokazuje da se "vraća" u formu(makar zapravo nikad iz nje nije ni izašao). Al 2 kola bez gola ovogodišnjem Kiesslingu je previše. 8-)
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 17 lis 2009, 20:01

DAS SCHŠPEK!

Danas Kusen odigrao 0:0 sa HSV-om - tekma je razočarala, nekak sam više očekivo od ovog derbija, ali nakon ove stanke vidio se umor kod igrača te niti jedna niti druga strana nisu išli na nepotreban rizik. Kusen je došo po nulu i nulu je dobio. HSV mi je nekak igro na silu, valjda su se nadali da će se zgnojit kao protiv Bayerna ali im to ovaj puta nije pošlo za rukom. Na kraju Leverkusen ima više za žalit jer u zadnjih 5 minuta Rost im je skinuo takve dve lopte da je to za nepovjerovati!!!

Sami HIPIJE kak ja ja volim zvat udara mrkvicu - centralna figura u Kusenovoj obrani, danas opet odigro fenomenalno iako se preveč nije mico, čak je i zamalo plojhnul gol! :D

kroos - e jebiga, tek je ušao u 60 minuti i onda je Kusen počeo igrati 4-2-3-1 - nije on bio loš ali nije sad napravio nekakav potez vredan pamčenja.

Uglavnom ovaj KUSEN mi se nesviđa niti malo, nekak sve više i više bježe od onog epiteta LUSERkusen. Sad to sve nekak izgleda uigrano i točno znaju kak oće - ne primaju se debilni golovi itd. nekak su sa ovim Heynckesom i nekim dobrim transferima dobili na klasi i nakon par sezona traženja se našli - nekad se i to potrefi, e sad kolko će to još trajat ne znam, al nadam se ne dugo!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 23 lis 2009, 19:15

Kroos igra od prve sad bum si to sa guštom pogledo! :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Haris » 24 lis 2009, 09:01

Vrlo sam iznenađen sinoćnjim rezultatom jer sam očekivao glatku pobjedu Levrkusena. Vjerovatno nam neko ko je gledao utakmicu može više reći, ali po izjavi Heyckensa se čini da je Dortmund bio i više nego težak protivnik.
Haris
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Sljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi