Borussia Mönchengladbach

Teme o bundesligaškim klubovima

Borussia Mönchengladbach

PostPostao/la doro » 20 stu 2011, 13:46

Pošto sad više nisu krumpiraši i nema više slučajnosti na krilima reusa jučer raskopali werder pa mislim da zaslužuju svoj topić i btw samo na 2 boda su od nas..tko zna kolko budu dugu izdurali :?: :!:

Murta: stavio sam naslov u lowcaseu, mislim da je ovako ljepše, a i druge teme imaju takav naslov. :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: BORUSSIA MONCHENGLADBACH

PostPostao/la nele-BHF » 20 stu 2011, 15:04

A juče ja tražim i tražim temu Gladbacha da napišem kako pod hitno moramo dovesti više tog Reusa, i vidim nema i onda morado napisati na temi BL 2011/2012 xD
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

Re: BORUSSIA MONCHENGLADBACH

PostPostao/la Lizarazu » 20 stu 2011, 16:22

Neka teme, dobar je ovaj Gladbach sa Favre-om. U ekipi trenutno sve štima i nisu bez razloga tu, gdje trenutno jesu.

Ter Stegen? :O:

P.S. Opasan doro sa svojim caps lockom. :D

Edit: Vidim da je Murta izmijenio. 8-)
Zadnja izmjena: Lizarazu; 20 stu 2011, 16:34; ukupno mijenjano 1 put/a.
Lizarazu
Bixente

Re: Borussia Mönchengladbach

PostPostao/la Murta » 20 stu 2011, 16:29

Mene od svega najviše fascinira što su oni otvoreno priznali da su Favrea doveli da ih vrati u prvu ligu jer su znali da trenera takvog kalibra ne mogu dovesti nakon pada u 2. BL.
A danas, samo 8 mjeseci poslije, oni su treća momčad lige. :bravo:

Svaka čast Favreu što ih je uspio sačuvati u BL, ali isto tako i za to što pokazuje da nije 1:0 trener, već kada ima dobru momčad, igra dobar nogomet. Ali se zna prilagoditi. :smajl007:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la doro » 20 stu 2011, 19:16

Nema frke ovaj naslov je ljepši al moj je bio brutalan :lol:

Bilo bude zanimljivo pratit njihov daljnji razvoj ove sezone...dal budu bili samo novi hofići il mainz ;)

A mali reus razara po kvartu :bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la jozotg » 21 stu 2011, 17:28

Ima li koga da zna kakva je financijska moć ovog kluba??

Da li nakon što uskoro prodaju Reusa i ako izbore Europu ima ikakvih naznaka da bi dugoročno gledajući mogli dobiti jednog stabilnog bundesligaša ono 7-10 mjesto??

Imaju tradiciju ,velike igrače.....
www.mot.hr najbolje mjesto za pisače u HR

Još talijanima nisam oprostio sječu Velebita,ni Velog Jožu.Niti ću ikad.
jozotg
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 stu 2011, 12:06

Vidim ja jozo da si ti meni opterečen Gladbachom! Tam ti se pije mleko u prahu, a petkom se jedu prdelice. Eto toliko ti oni para imaju ;) Isti kurac ko Hannover, niti više niti manje iako Gladbach tu i tamo zna iznenaditi sa nekim skupljim transferom, ali od kojeg rijetko imaju neku veću korist. Problem Gladbacha po tom pitanju nebi sam bilo dovođenje kvalitetnog igrača zbog odštete, nego ko bi htio ići u takav klub. Već ako Gladbach neš i napravi tipa kvalificira se za EL, nijima je najbitnije da zadrže Reusa, jer nevjerujem da će ih neki drugi igrač sam tak napustiti. Onda morti više i Dante nebi htio otići tu slijedeću sezonu...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 26 stu 2011, 12:08

Nemaš love, ne postojiš. To ukratko vrijedi za Gladbach. Tradicija ne igra nikakvu ulogu ako se pogleda City, Malaga i ruski klubovi tipa Anži.

Njih u vrh može vratiti samo velika lova, baš kao i Nürnberg.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 stu 2011, 18:24

da se u ovom trenutku moram kladiti na to ko će biti herbstmeister, kladio bih se na Gladbach. dečki su fenomenalni i do kraja 1. djela prvenstva imaju 3 protivnika koja im pašu i nebi se čudio da pobjede sve 3 tekme, makar sam ja ziher da će im i 7 bodova biti dovoljni da na zimu odu kao prva ekipa BUNDESLIGE. Gladbach bu slijedeću tekmu Bvb sigurno dobio i to sa onim svojim poznatim rezultatom 1:0. Dobit će ih i kao prošle sezone kad su se borili za ostanak u ligi. gladbachu ide u prilog to što će Bvb igrati nogomet kakav Gladbachu paše tj. dopustit će Gladbachu njegove brze kontre. uspjet će ih pobjediti i biti prvi nakon 17. kola čaki bez reusa koji se ozlijedio.

E sad koliko dugo će se gladbach držati na vrhu to mi je nepoznanica. kad je BUNDESLIGA u pitanju sve je moguće. Ak već moraju nek idu u Kup uefa jer u tom natjecanju čak i ovim malo gnjiliji klubovi poput hannovera znaju doraditi dobar posao....

MUNCHEN-GLADBACH! :mrgreen:

Ne znam dal je ko od vas gledao Mućke. No u jednoj seriji bila je jedna trudnica iz Njemačke koju je Del Boy primio u svoj dom. Imo je neki plan da njezino djete da Boysiu na posvajanje il tak neš. No pošto Del boy nije znao pričat Njemački kad je sa njom zapoćeo razgovor, pristupio joj je na način da je prva riječ bila koju je izgovorio - MENČENGLADBAH! :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 28 stu 2011, 21:02

Postoje velike šanse da Gladbach dobije Dortmunda ali vrijedi se opet nadat da će rezultat na kraju biti neriješen a da ćemo mi dobit Werdera .....E onda bi nam opet bilo veselo....A da li nam se toliko toga može poklopit narednog vikenda, nakon 2 ovako baksuzna kola :)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 29 stu 2011, 16:10

anton 1983 napisao:MUNCHEN-GLADBACH! :mrgreen:

:good:
Ovo je moj novi propagandni moto ako Borussia nastavi s ovakvim rezultatima.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Lizarazu » 01 pro 2011, 22:03

Murta napisao:
anton 1983 napisao:MUNCHEN-GLADBACH! :mrgreen:

Hehe, ovo me podsjeti na to kako mi je stari pricao da je jedan njegov kumpel godinama mislio da Mönchengladbach dolazi iz Münchena. :D

Reus ne trenira, sutra ce pokusati i tako ce se konacno znati moze li istrcati u subotu na teren.
Lizarazu
Bixente

PostPostao/la effe__sa » 02 pro 2011, 00:52

Lizarazu napisao:Hehe, ovo me podsjeti na to kako mi je stari pricao da je jedan njegov kumpel godinama mislio da Mönchengladbach dolazi iz Münchena. :D

E ova ti je dobra, baš me nasmija :lol: :lol: Al dešava se dok se ne upoznaš s nekim stvarima u drugoj državi ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 03 pro 2011, 09:41

Sad kad sam vidio da Reus nebu igrao moram priznati da mi je pala moje pouzdanje. Oču reći da sad baš i nisam više ziher da će to Gladbach dobiti :(
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 03 pro 2011, 11:35

anton 1983 napisao:Sad kad sam vidio da Reus nebu igrao moram priznati da mi je pala moje pouzdanje. Oču reći da sad baš i nisam više ziher da će to Gladbach dobiti :(

Bit će neriješeno i nama još bolje :lol:
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Sljedeće

Vrati se na: Bundesligaški klubovi