[12/09/2017] FC Bayern 3:0 RSC Anderlecht

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [12/09/2017] FC Bayern -:- RSC Anderlecht

PostPostao/la doro » 12 ruj 2017, 21:30

Ka se Boateng zdebljal :anton3:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 12 ruj 2017, 21:40

Toliko o tome da dajemo 5 golova... :a045:

Antone jesi za novi izazov? Ja tvrdim da netko neće preživit ovu sezonu :D
ivan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la panda » 12 ruj 2017, 21:43

ivan napisao:Toliko o tome da dajemo 5 golova... :a045:

Antone jesi za novi izazov? Ja tvrdim da netko neće preživit ovu sezonu :D

A dali smo baš i puno manje :D

Ja sam zadovoljan. 2 'iljade bogatiji, 3 boda su na kontu, počela je prava nogometna sezona.

Di ćeš bolje brale?
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la doro » 12 ruj 2017, 21:50

Thiago i posebno svijetla točka Kimmich popravili krvnu sliku..neke igrače treba zašamarat posebno jako..treba više gurat uz Kimmicha,Sulea i Comana a Rudy-a i Tolissa rotirat....mali Coman je trenutno za koplje ispred Riberya a 2 stepenice iznad Robbena samo dal CA ima muda i pameti da to pokaže u praksi?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 ruj 2017, 22:32

nekako... :? tekma obilježena nekakvom nervozom (iako se trude neki da sve to izgleda mirno i frojndlih) i nikako nije to to. možda mi se pričinja.
večeras su mi iskreno zanimljiviji bili novi appleovi proizvodi nego ova tekma.
upratio sam da je paris razbio celtica u gostima, očekivano da ali opet ... kod njih imam baš dojam da su već spremni za poduhvat ove sezone
također barca dobila u stilu :bravo: raketa zabio, messi izdominiro
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 ruj 2017, 22:44

Cruz ništa ti se ne pričinja. Gdje stojimo (na dnu rupe pa još niže) ćemo vidjet za 2 tjedna protiv PSG-a. Naša igra nema veze s vezom. Barem se tako čini. Možda će to sjest s vremenom i počet ličit na nešto, a možda i neće. Žalosno je da ovako loše izgledamo
I opet se vratio FC Hollywood. Lewy i Robben se svađaju, Ribery ljut baca dres na klupi, pa ove izjave po medijima...
ivan
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la cruz » 13 ruj 2017, 07:59

..znaš ono kad roditelji više ne mogu kontrolirat svoje sinove koji su u sri puberteta :lol:
tako se sad ponašaju Ribery, Lewa i Müller. Svak ima svoj temperament ali u srži svi su sada u buntovnoj fazi

Kajla po leđima rođo i nema priče. Treba nam Uli sada U SVLAČIONICI

Ribery se ponaša ko zadnja seljačina, općenito previše priča i svoje komplekse nikako ne može iskontrolirat. Treba ga ušutit. Vidljivo je da ne može ko prije pa i njega to živcira. Ne smi ga se više ni zamijeniti a da ne popizdi!? Ma mrš, da si Beckenbauer ne smiš se tako ponašat
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la panda » 13 ruj 2017, 14:51

https://www.facebook.com/franckribery/p ... 83/?type=3

Frenkiboy sa postom dana :bravo:

Ich war immer einer der ehrlichen und loyalen Spieler in diesem Geschäft, ich respektiere die Fans und ich respektiere den Club, den ich liebe. Der Wurf meines nassen Trikots von letzter Nacht hat nichts mit Respektlosigkeit zu tun, oder irgendetwas anderem, dass mir vorgeworfen wird von Leuten, die glauben oder vortäuschen mich zu kennen. Dieses nasse Trikot, in dem ich seit mehr als 10 Jahren alles gebe, mit all meiner Impulsitivät, meinem Siegeswillen und mit dem wir soviel erreicht haben. Manche werden es nie verstehen, was es bedeutet, alles für seinen Club zu geben und das tut mir leid für sie. Solange ich auf dem Feld stehe, werde ich, Franck Ribéry, unsere Farben verteidigen und in jedem Spiel mit all meiner Leidenschaft bei der Sache sein. Weil ich den Fußball liebe, aus Liebe zu unseren Anhängern und um viele Fans auf der Welt glücklich zu machen. Mit Unterstützung unserer unglaublichen Fans, ihrer Liebe zum Club und ihrer Leidenschaft werden wir auch in Zukunft gemeinsam eine schöne Geschichte schreiben! MIA SAN MIA!

Uvijek sam bio jedan od iskrenih i lojalnih igrača u ovom biznisu, poštujem fanove i poštujem klub koji volim.
Jučerašnje bacanje mog mokrog dresa nema nikakve veze sa manjkom poštovanja ili sličnim stvarima koje mi predbacuju ljudi, koji misle ili glume da me znaju. Taj mokar dres, za čije boje već više od 10 godina dajem sve, sa svom svojom impulzivnošću, mojom željom za pobjedom i sa kojim smo toliko osvojili. Neki nikad neće shvatiti što znači dati sve za svoj klub i zato mi ih je žao. Tako dugo dok stojim na terenu, ću ja, Franck Ribery, braniti naše boje i u svakoj utakmici sa svom strastvenošću biti spreman. Zato što volim nogomet, iz ljubavi prema našim fanovima i za usrećiti puno naših fanova na svijetu. Sa podrškom naših nevjerojatnih fanova, njihovom ljubavi prema klubu i njihovom strašću ćemo mi i u budućnosti zajedno pisati lijepu povjest. MIA SAN MIA
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la cruz » 13 ruj 2017, 16:48

:lol: koji šupljak. Piše o ljubavi prema klubu a nije objasnio ono zbog čega je uopće pisao tekst - zašto je pizdio i bacio dres.

Svaka tebi čast šta si dao za klub, ali bogami je više ovaj klub tebi dao nego ti njemu, a sad kao najstariji član momčadi i najpoznatiji igrač moraš bit uzor kako navijačima tako suigračima. Pusti svoj ego i svoje komplekse sada kada su momčad i igra i raspoloženje u lošijem stanju nego zadnjih godina. Pokaži šta valja a ne šta ne valja, kad već ne možeš igrat na istoj razini ko prije.

ljubav prema klubu nije izgovor, to možeš prodavat djeci. Profi pokazuje lajstung i profesionalno ponašanje.
šabanluk nije jes jednako emocije
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 ruj 2017, 11:38

cruz napisao::lol: koji šupljak. Piše o ljubavi prema klubu a nije objasnio ono zbog čega je uopće pisao tekst - zašto je pizdio i bacio dres.

Svaka tebi čast šta si dao za klub, ali bogami je više ovaj klub tebi dao nego ti njemu, a sad kao najstariji član momčadi i najpoznatiji igrač moraš bit uzor kako navijačima tako suigračima. Pusti svoj ego i svoje komplekse sada kada su momčad i igra i raspoloženje u lošijem stanju nego zadnjih godina. Pokaži šta valja a ne šta ne valja, kad već ne možeš igrat na istoj razini ko prije.

ljubav prema klubu nije izgovor, to možeš prodavat djeci. Profi pokazuje lajstung i profesionalno ponašanje.
šabanluk nije jes jednako emocije

:bravo:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18