[05/08/2017] DEUTSCHER SUPERCUP 2017

Arhivirane teme...

Re: [05/08/2017] DEUTSCHER SUPERCUP 2017

PostPostao/la Miki » 06 kol 2017, 14:59

cruz napisao:Pa Miki dokad više? :haha: Ti ako pišeš na forumu onda su to isključivo apokaliptični komentari, ne razumijem odakle toliko negativnosti u tebi. NIŠTA NE VALJA!! :roll: Reko bi čovik da će sve propast čitajući šta pišeš. Nije sve tako crno, vjeruj mi. Bayern je najzdraviji klub i normalno je da povremeno ne ide sve po planu, kao i kod svih drugih klubova. Isto vrijedi i za BL

Evo ovo me brine pred novu sezonu... [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oZcxvkmWIfM[/youtube]

Ovdje nisam vidio ni B od Bajerna kakvog želim da gledam. Neka je 100x prijateljska, mi krštenu šansu nismu stvorili. Ovo protiv BvB mi ništa ne pokazuje, jer ionako smo za dlaku izbjegli novi šamar (čitaj: sreća nas je pogledala). Bezveze mi je što nažalost moram da čekam Ligu šampiona da bih stvorio kakvu takvu sliku o snazi Bajerna. BL je ionako smiješno takmičenje koje trenutno nije reper prave snage.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la Gerd Muller » 06 kol 2017, 15:52

Ovog brinu prijateljske utakmice koje smo igrali bez pola prve postave sa pola snage :legendo:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la panda » 06 kol 2017, 17:43

od svega viđenog jučer, ja mogu zaključit jednu stvar - sviđa mi se Rudy. I mislim da bi mogao imat kud i kamo veću ulogu nego što sam to očekivao kad sam čuo da je potpisao za ništ.
"Planina se gleda odozdola, crkva izvana, a birtija iznutra."
panda
Admin
Admin

PostPostao/la doro » 07 kol 2017, 08:58

panda napisao:od svega viđenog jučer, ja mogu zaključit jednu stvar - sviđa mi se Rudy. I mislim da bi mogao imat kud i kamo veću ulogu nego što sam to očekivao kad sam čuo da je potpisao za ništ.

Po meni prvi sastav jer je jedina prava 6-ca a dečko bude davao sve od sebe jer je došo podcjenjen od mnogih...tko ga je pratio prošlu sezonu i sad u repki na kupu konfederacija zna o čemu pričam...skroman,odlična radilica,intelegentan igrač sa malo pogrešaka...samo mu treba dat šansu jer on u bilo kojem sistemu treba igrat s obzirom na sastav koji imamo...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Arhiva