Prijateljske utakmice (v2)

Komentari na utakmice Bayerna tijekom sezone...

Re: Prijateljske utakmice (v2)

PostPostao/la FCB_general » 02 kol 2017, 10:18

Smiješno kako su igrali sinoć utakmicu. Skoro svaka izgubljena lopta na cijelom terenu je značila opasnost i neizvjesnost po naš gol. Ne zna se tko je gori od koga, dok je Renato Sanches platio najveću cijenu ako je vjerovati srpskoj Areni sport tijekom prijenosa.

Obrana Bože sačuvaj, vezni red još gore, napad ništa... Ako je suditi, zaključivati ili što već po pripremama, ova sezona uopće ne obećava. Ne sviđa mi se nimalo kako ekipa izgleda s obzirom na izbor i kvalitetu igrača. Ne ulijeva neki optimizam.

Vidjet ćemo s Dortmundom u Superkupu kako će to izgledati. Tu će sve biti jasno. :|
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 02 kol 2017, 11:42

Nemojmo se čudit što nam obrana trokira (NEUER, LAHM, BOATENG) i što nismo sexualni u napadu (ROBBEN)

fale bitni igrači, zbog toga nema povezanosti na koju su nas momci navikli.

Zato treba ostati miran, JER MOŽE BOLJE, JER ĆE BITI BOLJE.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 02 kol 2017, 11:51

Lahm kolko znam više ne igr za Bayern :mrgreen:

Nisam gledao al čitam da smo bili teški kriminal....mislim da radimo veliku grešku što nismo kupili alternativu za Lewu....James iako je ful rano zasad nije pokazao ništa kao i Tolisso to su samo činjenice trebamo se svi pomolit da počnu igrat bolje....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 02 kol 2017, 12:08

Šta ti pričaš? Tolisso je prvi put odigrao lošu utakmicu. James je svakako prevara. Ono što mene sve više brine je to što smo zamijenili costu s Jamesom. Možda smo ipak trebali ići po još jedno pravo krilo. Dva starca koji se vole ozlijediti i Coman. Nama se trebaju sve zvijezde poklopiti za neki dobar rezultat u LP. Liga me svakako ne zanima jer je dosadna, da ju bar i ne osvojimo
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la mirko0410 » 02 kol 2017, 15:29

Slika
Slika
Dečki nije dobro, išel sam to pogledati i uživo to izgleda sigurno puno lošije nego na TV. Jesu to još pripreme i ne znam kako bude sezona završila ali Bayern u ovom trenutku ne izgleda dobro. U sredini nemamo igrača koji bude to povezal i gotovo. Ovaj Sanches je malo veća prevara i mislim da je odigral samo na EP tekmu protiv Hrvatske, ja još njega nisam videl na nekom nivou, a ovo jučer je bilo totalno loše, pa taj na dva metra ne može dodati točnu loptu, a nema niti agresivnosti koju bi od njega očekival. Mulller nakon loše sezone isti i očito da Carlo ne zna kud i kako s njim, ja bi ga prodal odmah, možda ga neki ludi naftaši dobro plate. James OK, tek je došel ali dečko je došel iz Reala, pa nekaj bi moral pokazati, nisam siguran da bi ga Real pustil da je marka, a gore u Fan shopu pola shopa je njegovo, skoro da je pola Bayern a pola James. Ne znam kaj reči, možda to Carlo posloži, probudi tokom sezone ali ja više nisam baš siguran. Mislim da imamo Neuera, Alabu, Hummelsa, Martineza, Thiaga, Lewandowskog i dva malo starija dečka Robbena i Riberya koji vjerojatno budu odigrali još dobrih tekmi ali da budu svaku izvukli teško. Rado bi da griješim, da me ekipa demantira ali mislim da politika kluba nije dobra i da se malo luta.

+ dodatak ne spada k nama ali Lovren je odigral maestralno, dečko izgleda fantastično, točan, brz, siguran, sve je zatvoril
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la melodyne » 02 kol 2017, 16:45

Früchtl - Kimmich, Süle, Mai, Friedl - Vidal, Sanches - Rudy, Tillman, Coman - Wintzheimer

Ulreich, Hummels, Ribery, Martinez, Lewandowski, Rafinha, Crnicki, Tolisso, Müller, Awoudja, Fein, Heiland
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 02 kol 2017, 16:48

Jadni ljudi koji su platili karte, jucer onakva predstava a danas ovakva postava.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 02 kol 2017, 17:37

Trude se svi do jednog ali nikako da damo gol. Sule celih 10 sekundi nepokretno posmatra protivnicke igrace bez namere da intervenise i spreci gol Napolia. Drugo poluvreme ubaciti starije igrace i preokrenuti rezultat!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 03 kol 2017, 05:39

Ja nekuzim koju picku materinu vi sad tu serete, trekeljate, trsite se i pujate?!?!

Pa kaj vi neznate da su Ancelotijeve ekipe uvijek u drugom djelu sezone u formi? :roll:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 03 kol 2017, 07:41

anton 1983 napisao:Ja nekuzim koju picku materinu vi sad tu serete, trekeljate, trsite se i pujate?!?!

Pa kaj vi neznate da su Ancelotijeve ekipe uvijek u drugom djelu sezone u formi? :roll:

Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 03 kol 2017, 08:17

Pa dobro, sigurno jesmo bolje izgledali prošle sezone u drugom dijelu, ali to valjda ne znači da moramo bit faking očajni u prvom? Trenutačno izgledamo loše, to je činjenica. A već u startu prvenstva ima zajebanih utakmica, iako koga briga za bundesligu... Svejedno ne želim gledat 3 mjeseca loše utakmice. Mislim da se treba naoružat živcima ove godine i to je to, nema smisla živcirat se :a045:
Ali ne želim ostat bez omiljene aktivnosti subotom popodne zbog očajne igre :placi:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 03 kol 2017, 10:59

Ja sam lepo govorio da nam treba kvalitetan back-up za Lewandowskog i Mullera. I juce se videlo da mi bez napadaca ne moze da damo gol! Drkamo loptu ceo mec i kad dodjemo u opasni zonu nema ko da zavrsi akciju.

Treba nam Pizarro ako vec nece da se otvore za nekog drugog napadaca. A treba podsetiti da on trenutno nema klub! :roll:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 03 kol 2017, 13:34

melodyne napisao:Ja sam lepo govorio da nam treba kvalitetan back-up za Lewandowskog i Mullera. I juce se videlo da mi bez napadaca ne moze da damo gol! Drkamo loptu ceo mec i kad dodjemo u opasni zonu nema ko da zavrsi akciju.

Treba nam Pizarro ako vec nece da se otvore za nekog drugog napadaca. A treba podsetiti da on trenutno nema klub! :roll:

Špica dobra nikad nije bila aktulanija kao back up kao ovaj trenutak....

Sastav protiv napolia je bio teška alibi špreha tu mi je trener još više pao u očima....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 03 kol 2017, 19:42

Jbt pa Ibrahimovic nema klub! :wooow: Totalno zaboravih na njega. Da je uprava pametna da ga dovede i da Carlo da jedan push on bi mogao da nam dosta pomogne ove sezone.

Ajde Uli brate slatki!
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 03 kol 2017, 19:43

Pa nismo ludi Ibru ucinit najplacenijim igracem u klubu a da grije klupu Lewyju.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Utakmice