Prijateljske utakmice (v2)

Komentari na utakmice Bayerna tijekom sezone...

Re: Prijateljske utakmice (v2)

PostPostao/la mirko0410 » 21 srp 2018, 21:20

Zaslužena pobjeda, bili smo bolji, gol smo dobili u trenucima kad smo baš dominirali, ali ovo je prva pripremna, ne znam u kojoj je fazi PSG ali su mi izgledali puno lošiji. Ekipe totalno izmješane neki zaključak je nemoguće dati ali uvijek je bolje pobijediti nego izgubiti. Gledam ovog našeg Stanišića, ima čvrstu i točnu predaju lopte, čini mi se da je tehnički dobar. Sva tri naša gola su bili efektna, Renato ako ne prođe sad kod Kovača onda ne znam kad će.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la ivan » 22 srp 2018, 09:39

melodyne napisao:PS: Ne mogu da verujem da smo opasni posle prekida. Ocigledno se radi na tome. :bravo:

Pa Kovač je rekao na presici da rade dosta na prekidima jer su jako korisni za zabit gol kad ti ne ide iz igre. Kao dobar primjer je naveo ovo svjetsko prvenstvo
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 srp 2018, 10:47

Renato zabio šmekerski i općenito mi se sviđa kako izgleda zasad, izjava koju je dao pokazuje da je zreliji i da gori za dokazivanjem upravo u Bayernu.
Nada umire zadnja i ko će znat, možda mu se baš poklope stvari.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 22 srp 2018, 11:02

Pobjeda je pobjeda al najviše mi drago za malog Renata ovaj špek gol mu bude puno značio za dalje i samopouzdanje....efikasnost na prekide Kovač bude posebno uvježbavao...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 22 srp 2018, 17:48

Al da niko nekomentira kapacitet ruznoce dresova naprosto nemrem vjerovat!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 22 srp 2018, 17:50

Radi se opet na tim prekidima i tu bi mogli postati opet opasni kao 2012/13. Nedavno je Murta kritikovao na jednoj temi tu opasnost kroz skok igru, prekide. Mi smo tu nekad bili sila i te sezone 2012/13 to nam je bila ta prednost. Dobro i u prošloj sezoni je to pod Juppom bilo nešto bolje nego kod prethodnika, ali daleko od onog kako je bilo 2013. S tim što naravno mi smo u protekloj sezoni u igri glavom protiv Reala u napadu izgledali loše. Ali se mora uzeti u obzir da su oni u tom segmentu sjajni, jer to sjajno brane Varane i Ramos. U igri glavom je lakše izbušiti jednu Barcu. Ali ipak je bitno da Niko daje tom segmentu igre značaj, kao i fizičkoj spremi.

I super da je Renato zabio gol i da je njegov govor tijela pozitivniji. Iako se i jučer pomalo u prvom poluvremenu vukao po terenu, ipak tu su se vidjeli kod njega pozitivni signali.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 22 srp 2018, 18:02

Meni je Kovačeva Hrvatska bila u pogledu ideje i organizacija prekida odlična, doslovno sam jedva čekao takvu situaciju jer je uvijek bilo zanimljivo.

Samo što konačni rezultati toga nisu uvijek bili sjajni jer su Modrić i Srna često zasrali, a morali su uzimati svoju kvotu kornera zbog momčadske hijerarhije, a Rakitić je u tom pogledu igrač koji varira. Kod kornera su se morali poklopiti tri uvjeta: 1. da izvodi Rakitić, 2. da Rakitić bude dobar u tom trenutku, 3. da skakač bude dobar. Što je rijetko. Ali uvijek su korneri bili izvedeni taktičko-tehnički kvalitetno.

Slobodnjaci su uvjek stvarali fine kombinacije, često neka proigravanja Perišića u prostor.

U Bayernu bi Kovač mogao biti jako produktivan iz prekida jer ima vrhunske skakače Javija i Hummelsa (koji je sam priznao da mu ne ide u zadnje vrijeme i da mora vježbati) i jednako fenomenalne izvođače Kimmicha i Jamesa.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la effe__sa » 22 srp 2018, 18:05

Murta napisao:
U Bayernu bi Kovač mogao biti jako produktivan iz prekida jer ima vrhunske skakače Javija i Hummelsa (koji je sam priznao da mu ne ide u zadnje vrijeme i da mora vježbati) i jednako fenomenalne izvođače Kimmicha i Jamesa.

Žalosno je da smo opšte došli u tu situaciju da nam prekidi budu problem, jer pod 1. U tome smo ranije bili jako dobri i velike pobjede (između ostalog) slavili zbog tog segmenta; pod 2. Imamo kao što kažeš sjajne skakače a i izvođače prekida.
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la melodyne » 26 srp 2018, 17:03

Upravo sam pogledao reprizu protiv Juventusa. Golovi koje smo primili su aj zdravo. Kad Ulreich zasere uvek bude presmesno. Sto se tice igre, OK sve to izgleda ali ima jos dosta prostora za napredak. Bice jako jako zanimljivo protiv City-a.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 29 srp 2018, 02:02

Pogledam jednu tu prijateljsku da vidim kako Sanchez igra i onda ga uopće ne stavi :smajl006: :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 29 srp 2018, 08:42

Nije bio ni na klupi iako je na pocetku klipa prikazano da ce biti u sastavu. :?

Svidja mi se mnogo kako napadamo ali odbrana je haos. :oops: Na sta to lici. Tolike rupe se ostavljaju protivnicima. Prakticno ih zoves da ti zabibere iz kontre. City je igrao sasedmom postavom. Ulreich napravio dve greske. Alabu na stoperu ne zelim da vidim vise u zivotu. Koliko je pogubljen na toj poziciji. :roll:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 29 srp 2018, 13:18

Kovac schonte die angeschlagenen Javi Martinez (Knie) und Juan Bernat (Sprunggelenk), Renato Sanches fiel mit einer Blockade im Lendenwirbelbereich kurzfristig aus.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 05 kol 2018, 19:01

Prijateljska protiv Uniteda je na njemačkom RTL-u i Sportklubovima.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 05 kol 2018, 20:09

Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Martinez, Thiago - Robben, Gnabry, Ribéry - Müller

Lewandowski, Rafinha, Bernat, Boateng, Goretzka, Rudy, Ulreich, Coman, Mai, Zylla, Franzke, Hoffmann
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 06 kol 2018, 16:12

United je daleko od momčadi po kojoj se išta može mjeriti, ali ovo sinoć je bilo fenomenalno i u napadu i u obrani.
Murta
Sekretar
Sekretar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Utakmice