Gašenje site-a i foruma

Novi članovi, obavijesti administratora, prijedlozi...

Re: Gašenje site-a i foruma

PostPostao/la ankujund » 14 ruj 2009, 15:09

ja osobno to ne volim.onda se registrira pola ljudi pa ce mi pisat nesto tipa :" je,tako je" il "bayern je najbolji" il sta ja znam,to je u biti cisti spam,rijetko se tu kad ima sta pametna procitat,a ja osobno nikad to i ne citam.

zato lipo dodjem na forum di ima vise ljudi i cjenim njihova misljenja vise nego od nekog ko je dosa sad tu i napisa,"bayern je najbolji"

osta ce se tu pojavit i boot-ovi,pa onda moras zakomplicirat registraciju,pa onda ce se uvik naci oni koji se ne zele registrirat da bi komentirali,nego bi oni komentirali bez registracije...

meni to ne valja,stranica je ovako cista i uredna i to je dobro.onaj ko zeli aktivnije pratit dogadjanja oko bayerna,ce se prikljucit na forum,(moze se bit na forumu pa citat isto ko na stranici), a u biti,ne vidim razliku izmedju registriranja na forum( i komentiranja) ili registriranja na stranicu(pa komentirat) isti posa

ja sam za to da stoji kako je
Slaven Bilić: "Nema većeg kluba, postoje samo jednaki kao Bayern"

http://www.makeit.hr
ankujund
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Speedy » 14 ruj 2009, 16:24

Ne dolazi u obzir nikakva vrsta komentiranja na site-u iz jednostavnog razloga sto bi to omogucilo masovno reklamiranje smjesnih blogova koji nas ne interesiraju ali i veliku kolicinu spama koje bi trebalo svakodnevno brisati a to meni ne pada na pamet! :mig:
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la ankujund » 14 ruj 2009, 16:27

ova ideja o trofejima nije losa,ne bi bilo lose da se te trofejne godine poprate slikom i sastavom i pokojim statistickim podatkom,to je puno posla,al imanje nesto sta drugi nemaju i cini razliku od dobre i lose stranice.malo po malo,moglo bi se i to sredit,ne mora odmah sve

ankujund
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB m@niac » 14 ruj 2009, 17:02

Neni je ovaj site ovakav kakav je, predobar ;) :yeee:
Pregledan, jednostavan, a opet sadrži sve ono potrebno.
Forum je po meni jedan od najboljih na kojim sam ikad bio :good:

Ak se mene pita, mjenjati netreba ništa!

:avogp1:
FC Bayern, Stern des Sudens,
du wirst niemals untergehen, weil wir in guten
wie in schlechten Zeiten zu einander stehen

http://www.bayern-cro.com/

Hare_bvb napisao: Ribery nas je redovno silovao.
FCB m@niac
Tazmanian Devil

PostPostao/la TulE » 14 ruj 2009, 17:31

Ajd ok kak god vi mislite. Al kak mi se cini ovaj forum nema puno korisnika koji su aktivni.
Forum bez aktivnih clanova je malo smijesno. Dok bi rasprava preko komentara bila bolja po mom misljenju al et...
Jer dosta korisnika dode i gleda INDEX page ove stranice tj. novosti, a ispod svake novosti moze biti nekakva rasprava.

Sve stranice imaju ovu opciju samo ova nema. :geek: :roll:
TulE

PostPostao/la ankujund » 14 ruj 2009, 18:00

pa evo kreni od sebe,postani malo redovitiji clan i ono sta si tio napisat na stranici,napisi ovde,pa cemo ici naprijed :) hehehe

instalacijom komentara unistavas forum,a poanta je da se sto vise pise na njemu,zasto sam sebi kopat jamu

ankujund
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 10 lis 2009, 13:52

ajde ajde došao je DORO bit će bolje ne zatvarati forum nego potaknuti ostale da se malo više uključe i pišu ovdje ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ankujund » 11 lis 2009, 13:16

ja bi da se ova tema izbrise jer ljudi misle da cemo zatvarat stranicu, a to necemo ni u ludilu,tako da ova tema samo smeta :)

ankujund
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Speedy » 11 lis 2009, 16:39

ankujund napisao:ja bi da se ova tema izbrise jer ljudi misle da cemo zatvarat stranicu

Nema potrebe za tim, moze se samo preimenovati tema! ;)

ankujund napisao:a to necemo ni u ludilu

Nemoj biti tako siguran u to! :mig: To ovisi o mnogo cemu, sve u svemu vidjet cemo kako ce se to sve razvijati jer ja u zadnje vrijeme nemam vise vremena, tako da se ne mogu posvetiti stranici kako je to ranije bio slucaj!
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la Murta » 21 pro 2017, 18:52

Došlo je vrijeme da se opet razmisli o ovome. Poslije 2010. kad su se u kratkom vremenu registrirali Šef, cruz, General i effe nisam nikako mogao zamisliti da će se takva situaciji ponoviti, ali tu smo.

Site je odavno ugašen, a ja sve više mislim da bi trebao i forum. Razlozi za to su sljedeći:

1. imamo svega 19 aktivnih forumaša (prijavili se u zadnjih 3 mjeseca) od kojih konstantno piše 7 ili 8
2. broj dnevno aktivnih tema je 3-6, a većina tih postova su neke kopiranih vijesti
3. teme za utakmice u Bundesligi su uglavnom prazne, za manje protivnike se u zadnje vrijeme niti ne otvaraju niti to ikome smeta. Kad dođe Liga Prvaka ili neka druga veća utakmica kao ona sinoć, aktivnost skoči na 6-13 stranica, a u zadnje vrijeme je većina toga svađa ili vrijeđanje
4. bilo kakva vrsta moderature je besmislena jer baniranjem jednog aktivnog člana praktički brišeš 20% aktivnosti
5. apsolutno nitko novi se nije registrirao u zadnjih skoro nekoliko godina
6. udruga navijača više neće plaćati hosting, niti bi trebala jer se povezanost između nje i foruma sve manja

Predlažem da otvorimo Whatsapp grupu i završimo s time. Jedini razlog zašto bi održavali forum je nostalgija. Ništa drugo više ne daje mu smisla.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 21 pro 2017, 19:46

Činjenica je da nas nema previše redovnih ali meni to nikad nije smetalo možda koliko drugima, šta ja znam.
šta god se vi dogovorite, meni forum dobro dođe nekada da zaboravim na posao kada se nađe 10-15 min, nemam problema s otvaranjem topica svaki tjedan i još manje nemam problema kada zavatri, ta nismo pizde pa da se neko uvrijedi.
evo, šta god želite.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 pro 2017, 21:08

Ja sam protiv zatvaranja. Dajte Abstimmung.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Murta » 22 pro 2017, 01:42

Mislim da broj odgovora u odnosu na broj aktivnih forumaša koji su s prijavili od mojeg posta govori sve o stanju na forumu.

Svejedno, gašenja foruma zasad neće biti. Činjenica je da od najboljeg perioda 2012.-2014. idemo opasno prema dolje te mislim da su stvari koje sam naveo realan razlog za ovo razmišljanje, ali zasad još nismo došli u tu fazu.

Sutra ću uvesti neke novosti, pokušati nešto promijeniti u negativnom trendu.

Zasad opet zaključavam ovu temu. :lock:
Murta
Sekretar
Sekretar

Prethodni

Vrati se na: Sve vezano uz rad foruma