Razvoj, stagnacija, PROPALILA-PROP

Novi članovi, obavijesti administratora, prijedlozi...

Re: Razvoj, stagnacija, PROPALILA-PROP

PostPostao/la cruz » 26 stu 2012, 11:24

do sada smo effe, crochef i ja pisali najave utakmica na forumu. Nemam ništa protiv da se tako nastavi.
Tako da se taj post samo prekopira i prilagodi na sajt.
Jel taj način rada mogoće nastaviti?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Speedy » 26 stu 2012, 11:27

Najava ne mora biti nista spektakularno. Znaci, osnovne informacije, u koje se vrijeme igra, sastavi momcadi, trenutne forme i to je sasvim dovoljno. Izvjestaj je vec drugi "par cipela"!
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la cruz » 26 stu 2012, 11:35

sve jasno!
Moj brat studira novinarstvo i već neko vrijeme je u svim sferama sportskog novinarstva, tako da ću i od njega pitati savjet, a pošto i on gleda skoro svaku tekmu Bayerna, siguran sam da će s oduševljenjem napisati pokoji izvještaj :D

još bi dodao jednu stvar, ukoliko nisam u mogućnosti napisati izvještaj ni pogledati tekmu (...), valjalo bi da me ima ko zamjeniti..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Speedy » 26 stu 2012, 11:40

cruz napisao:još bi dodao jednu stvar, ukoliko nisam u mogućnosti napisati izvještaj ni pogledati tekmu (...), valjalo bi da me ima ko zamjeniti..

Ovdje si pogodio u samu srz, zato su izvjestaji najgori i iz toga razloga je dobro imati nekoga tko ce ti cuvati leđa. Ako se tekma i ne pogleda to i nije neki problem jer sve detaljno pise na Bayernovoj sluzbenoj stranici.

Btw., CroCHEF aka "trubački orkestar" :lol: , ti si otovrio nasu stranicu na twitteru, jel je mozes ponovno poceti osvjezavati?
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la The Scarface » 26 stu 2012, 11:44

Speedy napisao:Trebala bi raditi, taj modul je ankujund stavio. Nikad ga nisam isprobao ali nisam niti mogao posto nemam racune na facebooku i twitteru!

Odlićno radi share tipka na faceu, preporučio bih da je svi koristite. Je da će vam wall bit pun Bayernovih vijesti ali koga boli briga.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la CroCHEF » 26 stu 2012, 11:58

Budem, samo nek prvo netko objasni trubacki orkestar? :mrgreen:
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la nele-BHF » 26 stu 2012, 12:59

Murta napisao:Ja bih tweetao, ali prvo ću to ponuditi neleu, on je iskusan korisnik, ako se dobro sjećam. Pisat ću i neke najave.

Iskusan ali isključivo pratim, nemam followera. Evo Šef ima i acc našeg foruma, pa eto može i on to, a ako nema vremena samo neka prebaci meni, nije problem.
nele-BHF
Franck Bilal Ribéry

PostPostao/la CroCHEF » 26 stu 2012, 13:37

Budem ja malo kasnije sredio stranicu, nesto mi sere mail pa ga nece otvrit. :smajl006:

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 26 stu 2012, 14:33

evo napravio sam malu sliku za profile background twittera(iza profilne slike, nesto kao cover na facebooku)

Slika
(slika je veca, samo sam je smanjio tu)

mislio sam jos dodat dole neki tekst za klub navijaca, ali neznam tocno sta da napisem pa dajte prijedlog!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la CroCHEF » 26 stu 2012, 16:56

Doslo je do malih problema, izgleda da mi je mail na net.hru izbrisan :smajl006: pa sam otvorio novu twitter stranicu!
https://twitter.com/BayernCroatia

Izgled na mobitelu:
Slika

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 26 stu 2012, 16:59

Super izgleda. :bravo:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Speedy » 26 stu 2012, 17:06

Sad kad si ponovno otvorio, promjenio sam link na siteu.
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la Speedy » 26 stu 2012, 18:18

anton 1983 napisao:Jel možeš speedy staviti još jednu onu rubriku gore di piše home, sezona i pizdarije, da bude za fan klub?

Ako možeš onda tamo stavi onaj članak koji smo objavili za fan klub, tako da to uvijek bude na naslovnici!

Ovo sam tek sada vidio, nelosa ideja. Budem to napravio!
Speedy
Admin na godisnjem
Admin na godisnjem

PostPostao/la TiLe » 26 stu 2012, 18:24

a jel postoji bayern cro fan stranica na fejsu? ne mislim da onu grupu nego na pravu stranicu.
TiLe
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 stu 2012, 23:03

TiLe napisao:a jel postoji bayern cro fan stranica na fejsu? ne mislim da onu grupu nego na pravu stranicu.

Čovjek koji se bavi tim pizdarijama veli da je bolja grupa od stranice za ovo što nama treba...

Sada smo na pravom putu, no ja bih ipak rekao da se u nekim djelovima neslažem sa Speedyem zbog onogo trenutka kada euforija, splasne, a splasnut će...

ne želim sada biti party brejker, no moram reći slijedeće.

Znači poanta je bila da nam sajt bude uredan. Sada je sajt ažuriran i uredan i to je sve što nam treba za naše SADAŠNJE REKLAMIRANJE. Znači da sajt samo služi radi onih stvari vezanih za fan klub, a sve ono ostalo kako dođe je +.

što se tiće vjesti, ja smatram da je najbitnije da barem jednom tjednom, doslofce netreba više, nešto NOVO osvane na sajtu, pa da ja to pošaljem kao obavijest onima koji nesudjeluju na forumu, kako bi znali da smo živi. Ako bude toga više, niko se neće žaliti. Onda što se tiće najava. Na sajt doslofce može ići onaj prvi post kojeg su ljudi metali za prvi post kada se otvara tema, za tekmu, znači postave, protivnici i sad ako neko oće još nešto dodati SUPER! što se tiće izvještaja, da si mi nebi komplicirali život, ja sam to misli ovako raditi:

Postave jedne i druge ekipe skupa sa onim zamjenama koje su bile napravljene, rezultat i strijelci, te ostavimo link od KICKER KOJI IDE DIREKT NANAŠU UTAKMICU. Možemo samo napisati "senzocionalni naslov", tipa Bayern satro hannovera, Bayern odigrao blijedu partiju protiv Nurnberga...Ako se neki puta pojavi neko ko želi napisati riječ dvije, više o samom susretu SUPER, a ako ne, bit ćemo pokriveni...

Moramo biti zadovoljni i sa minimalizmom, ali takvim koji će biti redovan, te ćemo na taj način ispunjavati one zadaće koje stvarno "MORAMO". ;)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Sve vezano uz rad foruma