(09/12/2015) GNK Dinamo Zagreb 0:2 FC Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi prvaka u sezoni 2015./2016.

Re: (09/12/2015) GNK Dinamo Zagreb 0:2 FC Bayern München

PostPostao/la mirko0410 » 10 pro 2015, 15:17

Slika, prvo jedna slikica sa istoka, slavlje igrača Bayerna za 2-0.
Inače teška utakmica za nekoga tko voli i Dinamo i Bayern, ali sve ostalo je bilo jako lijepo i dostojanstveno. Južna tribina skoro do kraja popunjena navijačima Bayern koji su potpuno nadglasali dinamov sjever. Mene je osobno najviše razveselila činjenica da konačno u Maksimiru i oko njega mogu vidjeti navijače i jedne i druge momčadi da sjede jedni pokraj drugih bez tučnjave i nereda. Na istoku je bilo jako puno Bayernovih navijača iz Slovenije, Mađarske i Austrije, nekoliko Makedonaca, super svima je na prvom mjestu bila LP i nogomet.
Kaj se tiče utakmice Dinamo je zaslužio barem pogodak, a Bayern nije uspio slomiti iznenađujuće dobar Dinamo dok nije ušel Muller a kasnije i Vidal. Muller je bio jučer ključna figura u Bayernovoj pobijedi, koliko otvaranja, lažnih kretanja, koliko trke bez lopte stvarno igračina. Naravno da bi bila drugačija slika sa Alabom, Robbenom, Costom i pravim Riberiom u formi ali jučer je Bayern ipak došel malo teže do pobjede nego se planiralo. Mislim da je Pep jučer htio odmoriti Mullera, Vidala i možda još nekog ali je razvoj situacije bio malo drugačiji.
mirko0410
Forumaš
Forumaš

PostPostao/la cruz » 11 pro 2015, 13:03

doro napisao:Kaj se desilo sa Benatiom?!...ako se sad stvarno ozljedio to treba prodat pod hitno.....

opet se ozljedio, neće igrati preostale tri natjecateljske tekme u ovoj godini
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 11 pro 2015, 13:09

Prodaja pod obavezno netreba nam igrač od pekmeza..riberyju dat neku funkciju :D
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: (09/12/2015) GNK Dinamo Zagreb -:- FC Bayern München

PostPostao/la Gerd Muller » 12 pro 2015, 03:19

cruz napisao:pretpostavljam da je nekoliko vas bilo na tekmi, ajmo, šibenzi domjove

Prvo se otislo na juniore i imalo se sto vidjeti a na kraju zasluzena pobjeda nasih.Poslje tekme su nas svi igraci dosli pozdraviti :bravo:

U korteu je bilo odlicno:brojnost,navijanje,pirotehnika...a ljudi iz zgrada nas snimali citavim putem..

Na tekmi jos bolje:popunili smo cijeli jug,navijanje na nivou,zapalilo se par baklji,jednu dimnu bombu,par strobova.. salovi sto su se prodavali u Tkalcicevoj,zastave na dva stapa, bila je i jedna zastava Herceg-Bosne kao i majica s prekrizenom mamicevom glavom te mnostvo transparenata cinile su izgled tribine vrlo lijepim.Placenici na sjeveru :sick:

Sto se tice same utakmice s obzirom na postavu prezadovoljan sam rezultatom.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 12 pro 2015, 11:44

Dobar štimung..dolazak sa bavarcima sa trga na stadion....bez nereda,ekcesa i sličnih stvari..puno pjevanja navijanja..na tv se to puno bolje čuje i vidi atmosfera jer stadion maksimir je govno od stadiona to treba zrušit i napravit mali moderni natkriveni za max 20-25 tisuća mjesta :D ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la CroCHEF » 13 pro 2015, 11:40

Da i ja stavim svoje
Image
Image

Image

Image

Image

Najgore od svega. Crkne mi baterija taman kad su Thiago i Badstuber bili metar od mene
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Prethodni

Vrati se na: Liga prvaka 2015./2016.