[10/02/2018] FC Bayern 2:1 Schalke 04

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: [10/02/2018] FC Bayern 2:1 Schalke 04

PostPostao/la effe__sa » 11 vel 2018, 20:53

ivan napisao:Zašto si siguran u ovo? Upravo o tome ja i anton govorimo - ako se tako neće igrat u LP zašto se ne uigrava ona postava koja će igrat? Pa prije LP imamo još jednu tekmu, sigurno nećemo uigravat prvu postavu za LP 3 dana prije utakmice. Za pretpostavit je da će idući vikend malo odmarat igrače koji će igrat u LP. E pa vidjet ćemo onda idući vikend gdje smo

Pa nije stalno igrao ovako....Dobro je već ranije uigrana i ona varijanta s 2 šestice...Tako da.... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 11 vel 2018, 21:22

A zašto se igra nešto za što se zna da nefunkcionira? Zar nismo zbog identicne stvari nedavno upucivali iste kritike? Effe zasto se ti predstavljas kao navijač Bayerna, a samo si promatrač? Zašto misliš da smiješ komentirat igru, ako nogomet gledaš putem Live Tickera i sve ti se svodi na statistiku a svi znamo sto je statistika?

Sorrya ali ja hocu / zahtjevam od Bayerna jedan odredeni nivo. Zelim da ljudi placaju kako bi nas gledali kako igramo nogomet. Ne zelim da nas se prati preko live tickera.

Sorry al ja zelim SEX 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 11 vel 2018, 21:48

anton 1983 napisao:A zašto se igra nešto za što se zna da nefunkcionira? Zar nismo zbog identicne stvari nedavno upucivali iste kritike? Effe zasto se ti predstavljas kao navijač Bayerna, a samo si promatrač? Zašto misliš da smiješ komentirat igru, ako nogomet gledaš putem Live Tickera i sve ti se svodi na statistiku a svi znamo sto je statistika?

Sorrya ali ja hocu / zahtjevam od Bayerna jedan odredeni nivo. Zelim da ljudi placaju kako bi nas gledali kako igramo nogomet. Ne zelim da nas se prati preko live tickera.

Sorry al ja zelim SEX 8-)

Kod tebe je baš najveći problem što trenutno i ne znaš šta želiš..... :D A to što želiš dobit ćeš možda od drugog kluba , a ne Bayerna...I problem je u tome što ti sve gledaš kroz Guardioline oči... ;) A kada se bolje pogleda, kod nas postoji određena stabilnost, sasvim dovoljna da se ostvaruju dobri rezultati. E sada za svakog ko misli, da ta stabilnost nije dovoljna za LP, imat će vremena i da se uvjeri... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 11 vel 2018, 22:02

Opet ti.... ne kuzim zasto gledas Bayern preko teletexta? Pa osvojit cemo LP, to je ok, al necemo biti najbolja momcad svijeta. Al to sto cemo osvojit LP to neznaci da nam mora pasti interes gledanosti zbog negledljive igre i loseg vodenja ekipe.

Nije kod mene problem gledanja ktoz Pepove oći, nego to je razina na kojoj klub poput Bayerna mora bit 8-)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 12 vel 2018, 18:53

Znači suština top razine je ljepota u nogometu?!! E sad što je je lijepo nekom drugom netreba bit i tebi jel tako?! šta hoću reć svatko ima svoje viđenje samo što nas ego(nekog više nekoga manje) ubjeđuje da smo baš mi u pravu i da je to 100 činjenica...ovu tekmu je trener fulao samo sa tim centralnim veznim koji je trebao igrat uz Vidala i Ribery je trebo nešto prije bit zanmjenjen kad je već počeo od 1 min. sve ostalo je bilo ok....Ono što mene brine što se mutavi Alaba i Boateng nemogu nikak trgnut kak spada i konsolidirat...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 vel 2018, 18:58

doro napisao:Znači suština top razine je ljepota u nogometu?!!

Ne.

U kvaliteti.

Ono sto smo i odigrali nije bilo kvalitetno...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 12 vel 2018, 22:25

daj šta vam je :lol:

razumljivo mi je da netko očekuje više od naše potentne momčadi.

razumljivo mi je da je netko zadovoljan sve dok smo ovako brutalno uspješni.

razumljivo mi je i kada netko kaže da ne razumije Juppovo kadroviranje.

ali nije mi razumljivo da se oko toga prepirete tko je više u pravu.

za mene ste svi donekle u pravu i u krivu.
Ali suština je da imamo nešto sexualno. A to je da je ekipa spremna skoro svakoga dobiti.
možda se neki ključni igrači još integriraju ali u momčadi imamo hrpu WINNERA. Pa vidite Vidala kako se preporodio, Jamesa, čudnog ali sve efikasnijeg Müllera, ne razumijem žuganje na sve bolje Alabu i Boatenga, ima se tu materijala, ali neću da vam proturiječim još dok sami ne skužite. 8-)

Ne mogu još reći da smo (u dvije tekme) sposobni izbaciti najbolju momčad u Europi - Barcelonu. Ali ostale mislim da jesmo. Uz daily dozu sreće.

A to znači da imamo potencijal da daleko doguramo! Imamo UIGRANO barem dvi, ako ne i tri formacije jbt, igrači su spremni ko ratnici.

Ajmo uživati u ovom nesavršenom jebačkom stroju. Uz malo sreće s ozljedama i daily formama - svašta se tu može. Imamo razlog za entuzijazam.
To mi je najrazumljivije od svega.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 vel 2018, 06:11

O jesi ga ti sad cruz zasro! :neee:

Gledaj si na to ovak; igramo 1/8 finale LP-a prošle godine protiv Arsenala u Londonu. U tom trenutku saznaje se da će DR za ovu godinu biti KIMMICH, a CA stavlja Rafinhu na desnog beka u toj tekmi!

Bez obzira što je Kimmich postao najbolji desni bek svijeta (najskuplji da budem točniji), pitanje je na mjestu, kritika je na mjestu.

JER!!!

Treba prestat verfolgat nogomet preko LIVE TICKERA!!!! Treba prestat gledati jednu utakmicu u godini dana i na njoj temeljiti SVE!!!!

Bez obzira što ćemo osvojiti LP, za svaku tekmu koju odigramo ovak glupo i radimo sebi loše, treba JUPP dobiti s nogom u šupak! :evil:

Znači mi se moramo bolje prodat JER OD TOGA ŽIVIMO - niko više neće plačat BUNDESLIGU i zato mi moramo biti na takvoj razini da se PLAĆA DA NAS SE GLEDA i da se govori U JEBOTE PA OVO KAJ BAYERN IGRA JE SEX!!!!

To ćeš slijedeće godine bez obzira na manjak trofeja tražiti od TUCHELA; jer smo mi prerasli onaj dio da je samo rezultat važan, uz to treba biti i SEX!!!

Jebote kaj nismo mi htjeli i zagovarali razinu jednog "Reala i Barce?" :shock: Kaj se sad odjednom događa?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 13 vel 2018, 08:26

Da Antone, ali brzaš, preskačeš bitnu stvar. Sjeti se stanja momčadi pod Ancelottijem i frustracije koja je kulminirala na gostovanju u Parizu. Daš otkaz CA, Sagnol odradi tu tekmu vs Herte i svi su zabrinuti...

Heynckes je prilično brzo donio ono najbitnije - STABILNOST.

Iz te stabilnosti će se kad tad roditi i atraktivan nogomet. Imali smo takav primjer prije nekoliko godina. Želim reć da se sada moramo zadovoljit s ovim, a očekivati nam je bolja igra.

Ne možeš zanijekati činjenicu da je Bayern opet hvala Bogu na dobrom putu.

i još jedna bitna stvar koju možda znaš, ali nećeš da pišeš jer čekaš da netko drugi to napiše :roll:

Bayern JAKO TEŠKO može igrati onako kao pod Pepom. A ma zaboravi to! Pep nas je katapultirao na razinu Barcelone, ali tu razinu ni Barcelona ne može držati svake godine. Pep će tako ići od kluba do kluba, kojeg će u dvije tri godine podići na neviđenu razinu za taj klub, ostaviti čvrste temelje za budući uspjeh pa tražiti novi cvijet za oprašivanje ;) Mislim, on je u Bayernu dobio ekipu koja je bila stvarno jaka, na njegovu (ne)sreću - ekipa na treble nivou. Susreo se s prevelikim i nerealnim očekivanjima javnosti i eto ti belaja.

Meni je razumljivo da netko očekuje više od naše potentne momčadi - jer je dugo gledao dominantni i lijepi nogomet s 3-4 gola bez obzira na protivnika, ali za takvo što ti treba brutalan trener, tj. najbolji trener od svih.

Ajmo uživati u ovom sada nesavršenom jebačkom stroju. Tuchel će donit nešto drugo.

Pokušo sam naći sliku Guardiole i Tuchela kako pričaju o nogometu u nekom restoranu, nisam uspio.. legenda kaže da su toliko mahali rukama da su klimu u restoranu ugasili :lol:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 vel 2018, 08:54

Ma dobro sve 5, odo ja Live Tickerirat :bravo:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 13 vel 2018, 14:03

anton 1983 napisao:Ma dobro sve 5, odo ja Live Tickerirat :bravo:

a jbg :roll: znam na šta aludiraš, al namjerno te sklanjam s tog live tickera, to ti dokaži drugima, meni ne moraš.

kako Mona? :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 13 vel 2018, 17:30

Ljudi sve briju Pep ovo Pep ono - NE! Nije uopće u tome stvar, nego da to kaj se odigra je kvalitetno i čim je kvalitetno bit će samo po sebi atraktivno.

Pas mater pa nemroeo s Schalkeom doma imat 13:9 i prek 100 krivih pasova, protiv Mainza 15:13 i opet preko 100 krivih paseva!

TO JE LOŠE!!!! Pa neigramo protiv Real Madrida da mu mater jebem! :neee:

I što je najgore zna se da nemre funkcionirati s ROBBERYEM + MULLER i to ne prvenstveno zbog Mullera ili Jamesa već ćinjenice da ROBBERY to više trkački nemreju odraditi, pa ni Boateng!

Vidal je odigro MAESTRALNO, al je ispo govno kad je nemoguće to sve pokriti kaj je pokrivo!

Ozbiljno razmišljam da on ostane, a sad kom paše, paše...

Manchmal muss du Beine brechen, a ko bu ak nema Vidala? :? Mislim ak nemrem više noFce trošiti na odštete, onda nek barem hićemo na plaće i neubiremo od prodaje...

Znam da će se sve zaboraviti kada osvojimo LP i da će se na sve ovo drugačije gledati i da će svi zaboraviti što se sada događalo, al jebem mu mater, ja odbijam bit LIVE TICKER NAVIJAČ!!!! :neee:

Pa znamo da se nogomet igra radi trofeja, ali koliko vremena treba do tog trofeja potrošiti i tekmi pogledati? Pa kaj ni bitno da to onda sve ukupno ima smisla....

PS.

BUCMASTO HU HU!!! :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 13 vel 2018, 17:49

Pa samo da je igrao Coman umjesto Riberyja i umjesto Jamesa(odmor) da je igrao Rudy il Tolliso mi bi ih zgazili...o lošem Alabi i Boatengu ne želim više trošit riječi oba su anemična i za ništ....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 13 vel 2018, 17:55

doro napisao:Pa samo da je igrao Coman umjesto Riberyja i umjesto Jamesa(odmor) da je igrao Rudy il Tolliso mi bi ih zgazili...o lošem Alabi i Boatengu ne želim više trošit riječi oba su anemična i za ništ....

Ne mozemo rec da je ovo istina, no mozemo reci da je i doro vidio da ni dobro tak igrat, bez obzira kak bi on to drugacije rjesavom.

No isto tako za dva koja si ti nabrojo su zrtve ove formacije.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 13 vel 2018, 19:23

Iako smo se u zadnje vrijeme malo razilazili u mišljenju, moram reć da se u potpunosti slažem s antonom. Sve što si napisao u ovom pretprošlom povećem postu je točno ono što i ja mislim.

Gle, ne moramo mi razarat i dominirat svakog protivnika tako da imamo 10 puta više šuteva i posjed 70-80 posto. Da, ne moramo. ALI... to bi za mene vrijedilo kada bi smo mi bili takva ekipa. Eto igrat ćemo bunker, jaku obranu, pobjeđivat 1-0, maksimalno 2-0. Ala talijani. Ali mi nismo takva momčad. Zadnje desetljeće nas ipak više krasi dominiranje i napadački nogomet. Zašto smo onda u nekom limbu?

Iako mi sada pobjeđujemo, ovo ipak izgleda kao da mi želimo igrati napadački, dominantno, atraktivno, ali jednostavno to ne uspjevamo. Nismo mi igrali brutalno obrambeno pa da kažemo eto tako smo ih taktički pobjedili. NE, to nije bio slučaj.

Želim se još dotaknut dvije stvari: svi smo pljuvali, ili ajmo blaže reći kritizirali Riberija jer ne igra dobro. Slažem se. Sve i da igra "dobro", Coman je apsolutno zaslužio mjesto u prvoj postavi + to je igrač koji nam je budućnost. Ribery to nije. S druge strane manje više svi smo nekako bili složni da je Robben u boljoj fizičkoj i igračkoj formi i da treba ostati. Ako već jedan treba. Na kraju krajeva za njega kao nemamo direktnu zamjenu u ekipi, dok je Coman zamjena za Riberija.

ALI, opet jedan veliki ALI ljudi moji. Reći ću to najjednostavnije moguće. Robben u ovom dijelu sezone nije odigrao dobru utakmicu. Igra za kurac. Svaka čast na inteligenciji, držanju lopte, mirnoći - ipak je to iskustvo i godine igranja. Ali što je on to tako dobro napravio? Nikoga više pretrčat ne može, a izborit se za poziciju za šut ljevicom da i ne spominjem. Lik jednostavno NE MOŽE. A upravo to treba radit igrač na takvoj poziciji. E sad je li to trenutačno ili konačno, to je drugo pitanje. U svakom slučaju ne može puno nabolje ići. Tako da sam ja zbog toga skeptičan kada su naše šanse za LP u pitanju i realno gledajući, unatoč imenima, taj dio ekipe nam je "najtanji".

Druga stvar je sljedeće: svake godine ja govorim da ne možemo gledat utakmice u prvenstvu zasebno od ostalih natjecanja. Iako je konkurencija kurac, ekipi se neda, velika bodovna razlika, imamo već 5 naslova zaredom - SVE STOJI - ali jednostavno je NEMOGUĆE psihički i mentalno prebacit se na LP način rada kao na prekidač. NEMOGUĆE i to je dokazano prošlih sezona. Tako da ovo kad pokušavamo relativizirat ove tekme u prvenstvu nikako ne drži vodu. Naravno može se uvijek poklopit pa da mi taj LP i uzmemo kako anton veli, Jupp bi to znao vjerojatno isplanirati...

Dolazimo do treće stvari koju nisam mislio ni spominjat :D Ova rasprava o dobroj igri/trofejima. Ja ću uvijek reć da gledam nogomet zbog dobre igre i više se naživciram kad pobjedimo krumpiranjem i očajnom igrom nego kada izgubimo a igrali smo super. Naravno ključne utakmice za trofeje (finala) tu ne računam. Ali ostatak sezone želim gledat atraktivan nogomet. Pa kad uzmeš klempu da možeš fino reć: E MI SMO NAJBOLJA MOMČAD U EUROPI. Kao što je bilo 2013. Znam da je trofej trofej, ali pamti se ko je osvojio ciganski a tko gospodski. Barem romantičari pamte... :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga 2017-18