[09/09/2017] TSG Hoffenheim 2:0 FC Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: [09/09/2017] TSG Hoffenheim -:- FC Bayern

PostPostao/la ivan » 10 ruj 2017, 11:09

anton 1983 napisao:Pa kaj se ne zalazemo za Bayern bez Robberya?

Pa jel to znači više ih nikad ne upotrijebit ni kad su zdravi i spremni? Samo odjednom preko noći? Ribery nije bio s repkom, dakle odmoran je, mogao je i trebao igrat. Rudy je odigrao loše, trebao je izbacit jednog iz veze (njega) za Riberija. Ok, ne može se sve predvidjet i neću mu zamjerit prvu postavu, ali toliko dugo NELOGIČNO čekanje sa zamjenama, pa to ne mogu shvatit
Osim ako je odmah prodao tekmu i čuvao se za Anderlecht. A nećemo ni njih razbit :a045:
Najbolje prespavat prvi dio sezone kao prošle godine, pa doć na proljeće i vidjet gdje smo
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 ruj 2017, 07:01

ivan napisao:Pa jel to znači više ih nikad ne upotrijebit ni kad su zdravi i spremni? Samo odjednom preko noći? Ribery nije bio s repkom, dakle odmoran je, mogao je i trebao igrat. Rudy je odigrao loše, trebao je izbacit jednog iz veze (njega) za Riberija. Ok, ne može se sve predvidjet i neću mu zamjerit prvu postavu, ali toliko dugo NELOGIČNO čekanje sa zamjenama, pa to ne mogu shvatit
Osim ako je odmah prodao tekmu i čuvao se za Anderlecht. A nećemo ni njih razbit :a045:
Najbolje prespavat prvi dio sezone kao prošle godine, pa doć na proljeće i vidjet gdje smo

To znači da se hoćemo odvojiti od njih i postati neovisni. Već sam napisao da želim da se na njih uopće u prvom djelu sezone računa. Ako ih koristimo svaki puta kada zagusti onda nepostajemo neovisni o njima nego baš suprotno.

Mene više nervira što je neke stvari tako i tako posložio i što već nije ako je morao, odigrao HYPER BUNKER!

Polagano ću se morati poćeti služiti onim hohštplerskima: "nevidi se HANDŠRIFT trenera", pa makar to bio negledljivi bunker.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 11 ruj 2017, 07:33

Bayern bez njih dvojice nije Bayern. Žao mi je ali nismo još ni blizu tom luksuzu.
Stoga je NORMALNO tražit da igraju. Ti antone imaš tu radikalnu ideju (dobra je ali neizvediva), ali u ovom trenutku smo suočeni sa trenerom koji radi nešto što je njemu neprirodno - ne igra na kontru nego mora igrati na posjed. To se njemu još nije dogodilo u karijeri.

Trener je glavni krivac i treba ga se počet malo žešće prozivat. Kakva si ti klasa od stručnjaka - ne vidi se uopće što si tio postić, nelogične postave se postavljaju.

Protiv Bremena i malo dite zna da moraš igrat sa spremnim i motiviranim Müllerom kao drugu špicu. On stavlja tek oporavljenog Thiaga.
Onda dođe teška tekma protiv Hoffenheima on stavlja Müllera i igra bez Robberya, a baš u takvim tekmama ti trebaju ti momci koji znaju baratat s loptom. James je mogao na poluvremenu uć umjesto Rudy-a ili Tolissoa. Iz aviona se vidi, a on žvače žvaku i ko tele gleda u teren dok mu Sagnol nije pokuca po ramenu.

Mi s vremenom možda i uspijemo nadoknaditi Robbery, ali bome s ovakvim topmacima što side na klupi definitivno nećemo stići nigdje nego ti slijedeće ljeto ode Lewa koji vidi da je brod počeo tonuti

Ono što je Basler izjavio vjerojatno nije istina, ali bi tako volio da je...

--------

ok, nije sve tako crno, dobivat ćemo mi tekme, cilj je osvojiti BL i to je realno, ali da se moraju dešavati promjene - to je bez daljnjeg. Mislim na promjene trenera!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 ruj 2017, 09:12

cruz napisao:Bayern bez njih dvojice nije Bayern. Žao mi je ali nismo još ni blizu tom luksuzu.
Stoga je NORMALNO tražit da igraju. Ti antone imaš tu radikalnu ideju (dobra je ali neizvediva), ali u ovom trenutku smo suočeni sa trenerom koji radi nešto što je njemu neprirodno - ne igra na kontru nego mora igrati na posjed. To se njemu još nije dogodilo u karijeri.

:neee:

Al uopće nije stvar ovo što ja komentiram u tome dal smo mi na to spremni, dal je trener zajebo, nego ak velim daj bez ROBBERYA onda nebum kad zagusti reko, ma znaš kaj, daj ipak S ROBBERYEM.

Pa normalno je da ćemo propadati ak oni nebuju igrali, no u tome je čar.

Znaš kak sam ti rekao da kadar "nevalja". Kad izbaciš ROBBERYA iz jednadžbe, a prije će se to dogoditi, nego ne, tvoj kadar je krnji, ne valja. Jer po meni u tom slučaju ti moraš složiti momčad s 4 iza (nebitno kojih, sam da su na svojim pozicijama)

I onda ako je moguće s ovom šestoricom : Vidal, Thiago, James, Muller, COMAN, Lewandovski. I ja neforsiram COMANA u prvih 11 da se od njega napravi igrača, već jednostavno moraš u prvih 11 imati takav profil igrača, ne ide danas drugačije.

A, ja kaj god složim mi je totalno neprirodno i to prvenstveno jer Pep nije trener. Pa i Breitner govori ono što ja već tupim o ho ho. Ak staviš Mullera na krilo niš se neće dogoditi jer on tam propada, to nije njegova igra i nemreš se čuditi kaj se niš nedogađa ak ti je on na krilu.

Već kad smo uzimali Renata ja sam se pitao što se događa jer mi je to bilo totalno neprirodno - Ako imaš Mullera u ekipi, onda tvoj kadar NESMIJE imati više od 4 igrača kojima je primarna pozicija nekakav centralni vezni. Ak se nevaram s Renatom je došao peti i ono zapito sam se wtf. Sad je još gora situacija. Pa koji K imaš trenera za kojeg znaš da Muller nije centrala i onda mu još dovedeš Jamesa? Mislim ak CA to složi da mu je James "neš ljevo" s Vidalom i Thiagom u sredini, Coman desno, a Muller iza Špice ok, makar po meni teško.

Kadar u suštini jednostavno nije dobar jer ŠTO GOD radiš izmamljuješ ogromne probleme, a sad više nemaš podršku. Jebiga ja jednostavno nevjerujem da će se CA zvjezdice posložiti ko JUPPU, pa da ti se u ključnom trenutku sezone ozlijedi Kroos, taman sekundu prije nego tempirana bomba treba explodirati.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 11 ruj 2017, 09:55

kada bolje analiziraš sve oko prve momčadi Bayerna onda zaključiš da je situacija brutalno složena. Puzzle od 10.000 dijelova.

Iskreno, tek sam sad prvi put dobro pročitao šta si napisao i bolje razmislio. Na dobrom si putu kada si rekao da bismo se trebali prebacivati na taktiku božićnog drvca!

Ali ključno: AKO ćemo igrati s ovakvim trenerom!

---------

Ono što ja želim i u čemu vidim najbolji put za povratak u vrh s trenerima poput Ancelottija i Mourinha:
Slika

zabiij sedmoricu pred svoj gol i brzo šaltaj u kontru.
To znači da se trebamo ODVIKNUTI od dominantnog nogometa kojeg prakticiramo od 2009.

kada dođe protivnik za mljevenje udri po 4-4-2 - James lijevo, Coman desno
ma ne znam, nisam pametan

----------

nalazimo se baš u totalno nezahvalnom razdoblju. Zato i vrcaju iskrice, a još će jače vrcati
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2017-18