SCHALKE 0:3 FCB

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: SCHALKE - FCB

PostPostao/la cruz » 20 ruj 2017, 07:17

Vidjeli smo jučer zašto je James aka Hames čudo od igrača!
Angažiran cijelo vrijeme. Određuje tempo, vuče napade, kad dobije lotpu siguran si da će odigrat šta triba.
Asistira sexualno, zabija sexualno.
I ono što se meni najviše svidilo - dobili smo igrača koji će trčat prema sucu, gestikulirat ko da mu je neko ruku otkino, čančat dok sudac ne podklekne! Das bucmasti cigo!

Mislite li da bi sudac tražio Video-provjeru da nitko nije navalio? Ja sam skeptičan ;)

Takvog winnera želim!
Mi smo mislili da imamo u Riberyu i Rafinhi dva cigosa, ali oni su samo šabani u odnosu na Jamesa.

:mrgreen:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ruj 2017, 07:20

cruz napisao:Takvog winnera želim!
Mi smo mislili da imamo u Riberyu i Rafinhi dva cigosa, ali oni su samo šabani u odnosu na Jamesa.

James ti je to 8-)

Uskoro će ljudi postati svjesTni kaj smo kupili!

Jedva čekam, da on "sam svoj transfer s prodajom dresa isplati!" :lol:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 20 ruj 2017, 10:49

CA hoće da se i Kimmich ili Rafinha ozlijede pa da vidimo tko će beka igrat... Zbilja treba onom malom šansu dati.
James na kraju gol i asistencija, ali u prvom dijelu mi je previše puta komplicirao pa i izgubio loptu. Vidjet ćemo dok se još malo bolje na ekipu privikne.
Muller je opet dobar dio tekme bio nevidljiv. Njemu treba pravo krilo na desnoj strani, jučer je opet više on na krilo išao nego itko drugi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 20 ruj 2017, 11:47

Neću branit previše Mullera al on trči trudi se gestikulira ohrabruje itd. btw jučer je on pritiskom oduzeo loptu koja je prethodila prvom golu Jamesa poslje je nažalost stepo stativu(nesreća) i dao super asist koji James nije iskoristio...odigrao je solidno kao i večina ekipe...James je jučer blisnuo al jedna lasta ne čini proljeće naravno želim mu konstantnost i čim više ovakvih igra....ono di CA greši kad ne igraju ribrob je to kaj ne igra

sistem 3-5-2 jer ovaj mulac od rafhine je igrač manje na terenu to se brutalno osjeća...Kimmich je jučer odigrap solidno dok je prošlu tekmu odigrao za 10-ku!...

Schalke je dobra ekipa al jučer su se ukenjali tek se probudili u 2 pol u jednoj fazi ipak su dobili RB Leipzig te pokazali da mogu....po meni bolja momčad kad ih se posloži nego npr. Hoffenheim od kojeg smo izgubili 2:0..netreba veličat previše pobjedu al niti podcjenjivat pogotovo uz ozljede koje imamo i odmaranje dosta igrača...

Stoga za jučer ocjena 4 :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 ruj 2017, 11:51

doro napisao: ovaj mulac od rafhine je igrač manje na terenu to se brutalno osjeća...

Pa jučer je Rafinha baš dobro odigro.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 ruj 2017, 11:55

anton 1983 napisao:
doro napisao: ovaj mulac od rafhine je igrač manje na terenu to se brutalno osjeća...

Pa jučer je Rafinha baš dobro odigro.

Limitiran do bola nezna ubacit svaki put kad ide njemu lopta osjeća se nesigurnost itd.
A to kaj si sad napiso neznam uopće poantu toga?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 20 ruj 2017, 11:55

ma njemu treba jedan kolac po leđima, eto šta mu treba!
toliko prilagođavanja njemu, pa može li se on ikad ikome prilagoditi???
kako se ostali igrači mogu prilagoditi novim pozicijama (Alaba, Kimmich, Martinez, Thiago, James, Coman itd)?

žuga što ne igra dovoljno a od svjetskog prvenstva nije odigro 5-6 dobrih partija.

znamo šta se desilo s Götze-om koji je zahtjevo veliku prilagodbu a dobivo je puno partija.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 ruj 2017, 11:57

doro napisao:Limitiran do bola nezna ubacit svaki put kad ide njemu lopta osjeća se nesigurnost itd.

Istina ne zna baš ubaciti zbog krive noge, ali nije loše odigrao. Kimmich s druge strane zna ubaciti i unbacio je ali se nije ponašao kao bek. uvijek se povlačio iza i ponašo se kao pravi vezni igrač, ima kretnje zadnjeg veznog ko thiago a ne kao bek, koji trči gore dole i otvara stranu i širi bok, dok je to rafinha jučer baš radio.

Poanta je da nakon jučerašnje utakmice Rafinha netreba popiti kritiku za jučerašnju utakmicu.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 ruj 2017, 11:58

cruz napisao:ma njemu treba jedan kolac po leđima, eto šta mu treba!
toliko prilagođavanja njemu, pa može li se on ikad ikome prilagoditi???
kako se ostali igrači mogu prilagoditi novim pozicijama (Alaba, Kimmich, Martinez, Thiago, James, Coman itd)?

žuga što ne igra dovoljno a od svjetskog prvenstva nije odigro 5-6 dobrih partija.

znamo šta se desilo s Götze-om koji je zahtjevo veliku prilagodbu a dobivo je puno partija.

Netreba nikakava velika prilagodba već ga stavit iza il pored Lewe do je uvijek i igrao najbolje i to je to a on prije svega se treba čim više trudit i šutit!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 20 ruj 2017, 12:02

anton 1983 napisao:
doro napisao:Limitiran do bola nezna ubacit svaki put kad ide njemu lopta osjeća se nesigurnost itd.

Istina ne zna baš ubaciti zbog krive noge, ali nije loše odigrao. Kimmich s druge strane zna ubaciti i unbacio je ali se nije ponašao kao bek. uvijek se povlačio iza i ponašo se kao pravi vezni igrač, ima kretnje zadnjeg veznog ko thiago a ne kao bek, koji trči gore dole i otvara stranu i širi bok, dok je to rafinha jučer baš radio.

Poanta je da nakon jučerašnje utakmice Rafinha netreba popiti kritiku za jučerašnju utakmicu.

Poanta je dublja a ona je da nam netreba takav igrač već duže vreme a drugo kad već imaš ozljeđena 2 beka lijeva da staviš 3 stopera iza po meni il daš bar malo više šansi klincu koji igra tu poziciju..a to kaj je on po tebi solidno odigrao ne znači ništa pucanj u prazno običan...kritika je opčenita a ne strikno za jučer....također se jučer vidilo koliko nam fali Neuer a to se bude osjetilo kad budemo igrali sa jačim klubom od Schalke još više iako je Ulreich jučer par putaok reagiro al osjetila se ta nesigurnost...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 ruj 2017, 12:06

doro napisao:
Poanta je dublja a ona je da nam netreba takav igrač već duže vreme a drugo kad već imaš ozljeđena 2 beka lijeva da staviš 3 stopera iza po meni il daš bar malo više šansi klincu koji igra tu poziciju..a to kaj je on po tebi solidno odigrao ne znači ništa pucanj u prazno običan...kritika je opčenita a ne strikno za jučer....također se jučer vidilo koliko nam fali Neuer a to se bude osjetilo kad budemo igrali sa jačim klubom od Schalke još više iako je Ulreich jučer par putaok reagiro al osjetila se ta nesigurnost...

Pa niko neveli za opčenito, kao što rekoh, pričo o jučerašnjoj tekmi, jer je tvoj komentar kao što se vidi za jučerašmju tekmu. Ja se sam s tobom neslažem za kritiku za jučerašnju tekmu. Isto tako kad sam već spomenuo Friedla ja ga nebi ubacio otpočetka, nego bar nakon 60.-te minute...

Prelaziti u sustav 3-5-2 s ovim igračima nema koristi, mislim s ovima koji su jučer bili spremni. Opet bi Rafinha to igrao. Mislim može to Coman :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 ruj 2017, 12:10

Za taj sistem fali samo Alaba a kao što si samo reko igro bi Coman a ne bljakfina :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 20 ruj 2017, 13:15

Pa cijelo prvo poluvrijeme su prolazili po našoj lijevoj strani. U par situacija je baš ispao blesavo i prelagano. Ubacit naravno ne zna krivom nogom, tako je kako je
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2017-18