SCHALKE 0:3 FCB

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

SCHALKE 0:3 FCB

PostPostao/la anton 1983 » 19 ruj 2017, 18:42

kAJ STE ZASPALI? :lol:

Ak je ovo postava, živo me zanima, sa Mullerom i Jamesom u prvih 11.

Ulreich - Kimmich , Süle , Javi Martinez , Rafinha - Tolisso , Rudy - Coman , T. Müller , James - Lewandowski

nemreš vjerovat kolko CA rotira s tako malim kadrom! :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: SCHALKE - FCB

PostPostao/la ivan » 19 ruj 2017, 18:44

Ma taj CA nije nikome više jasan...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 ruj 2017, 19:07

8 prvotimca fali u sastavu..4 nisu spremna a 4 ih odmara..sad bumo vidli od čega su napravljene zamjene...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 19 ruj 2017, 19:56

Lipo je kada imas cigu iz reala u momcadi koji je izborio penal onakvim cigi cigi gestikuliranjem
Si vidio sta cini pritisak eee :haha: :good:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 19 ruj 2017, 20:00

Hames hameeees woooo
Kako je mali sexualan
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 ruj 2017, 20:19

Rezerve igraju jednostavniji nogomet nego kad su tu thiago.rib i rob onda ima puno petljanja....ništ posebno a vodimo 2:0 što govori da se jednostavnošču može do reze....drago mi je radi Jamesa da je zabil čisto za samopouzdanje...idemo zabit i 3 gol da završimo ovu tekmu...
Žao mi samo kaj bomba od Rudyja nije ušla kaj mu obranil nije ni svjestan golman....mali ima top u nogama ona prečka se još trese u minkenu protiv mainza!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 19 ruj 2017, 20:30

Jedino kaj imam za reč: Kaj Muller radi na terenu, ga ko vidio?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 19 ruj 2017, 20:33

iskreno nije nam igra uopće toliko loša. Sviđa mi se požrtvovnost i rastrčanost. Bit će da ih normalna atmosfera malo nabrijala, u Allianz kazalištu nisu navikli. Coman nastavlja pokazivati da ima nešto u njemu u duelima jedan na jedan. Da on ima KALTŠNOJCIGKAJT ko James ili Lewa mogo bi biti top igrač.
Meni je prvo poluvrijeme jako zabavno bilo i prebrzo mi završilo.
Müller se malo traži, mussen gas geben
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 ruj 2017, 20:52

anton 1983 napisao:Jedino kaj imam za reč: Kaj Muller radi na terenu, ga ko vidio?

Stepo stativu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 19 ruj 2017, 21:01

Sviđa mi se ovaj Kehrer iz Schalkea. Goretzka ništa posebno danas
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 19 ruj 2017, 21:04

Koja golčina.. Ali moj pajdo... Koja sexistencija! cool0044
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 19 ruj 2017, 21:23

Nakon dosta kritika treba i trenera za danas pohvalit jer odmorio je dosta igrača i napravio odlične zamjene...James danas odličan rastrčan gol i asist do njega odmah Rudy odličan igrač šteta što mu još onaj volej nije ušao..ostali manje više solidni..evo velike pobjede odrađene rutinski bez roberija :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 19 ruj 2017, 22:17

Ugodno iznenađen igracima sa klupe :O:
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 19 ruj 2017, 23:00

James zablistao s golom i onom sjajnom asistencijom.
Rudy fantastičan, jednostavno pravo pojačanje... ;)

I Carlo konačno na pravi način rotira, to bi sada moglo biti ono nešto malo, još što je falilo (u prošloj sezoni) pa da ova sezona bude sjajna.. ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 20 ruj 2017, 07:15

Odlučio sam prošli tjedan prije tekme za vikend Karlu dat prostora, dok neprođe ovo razdoblje nagurano s tekmama. Malo bum si to sve objektivno sagledo, pa ću onda poop. Kak bi Pendurić reko dat mu da radi u miru :lol:

Jučer sam dobio ono za kaj navijam celo vreme je, a to je da MUller, Coman i James igraju u prvih 11. Ako niš drugo bar su sva 3 igrača bila na terenu, a Lewa špica...

Skakat iz tekme u tekmu, mi se neda.

Treba reči da:

1.) lijevi bekovi su nam ozlijeđeni te ga mora igrat Rafinha.

2.) Kimmich mjenja Lahma - treba dati vrijeme

3.) Štoperi se rotiraju (valjda radi ozlijeda)

4.) Opčenito nam je obrana po pitanju spremnosti u banani

5.) Opčenito nam je dosta igrača nespremno.

6.) NEUER!!!

Treba to sve ipak uzeti u obzir kada kritiziramo konja od trenera i našu ekipu. Sad su mu rotacije MUSS kad se to tak samo posloži.

Dobivamo Kimmicha u prvih 11 i zasad je valjda zbog spleta okolnosti Coman FORSIRAN igrač 8-)

S druge strane mi više neznamo di smo i nemremo se procjeniti, kad oni s kojima igramo su labavi po pitanju procjene - pitanje je dal je Schalke , jak, slab il propo? Mislim koga smo mi to jučer pobjedili? Netreba sada podcjenjivati pobjedu, ali niti letiti u oblake...

doro napisao:
anton 1983 napisao:Jedino kaj imam za reč: Kaj Muller radi na terenu, ga ko vidio?

Stepo stativu...

Ako je to nekakav obrambeni pokušaju...igrač koji mi u 34 tekme 34 puta stepe stativu a na terenu ga nema, ne treba mi ni igrat. Kada bi SVAKI puta umjesto te stative stepo gol, e onda bi to bila druga priča.

Prateći i razmišljajući o razlogu propadanja našeg Mullera, došao sam do zaključka. Sad dal je on pravi il krivi to neznam.

Naime Muller nije igrač za "kontrolirani" i spor nogomet. On je rođen za "kaos", "one touch sex" bez pimplanja, brz nogomet gdje nemisliš. Malo obratite pozornost kako Muller reagira na svaku loptu koju dobije pogotovo ako je okrenut prema golu, znači nevraća se po nju. On voli fliper, voli da se brzo riješi lopte i da lopta ne stoji i igra neumre. Ovdje govorim o situacijama kada se terorizira protivnika da bi se zabio gol, znači val za valom napada. to Mulleru paše. Pasalo mu je to pod LvG, Juppom, Lowom od tamo negdje 2014, Pepom. Sad pod Karlom tak neigramo i tu on nestaje...

Ali kapetan :lol:

Kaj se tiće Kimmicha više mi se sviđa kad James nije na njegovoj strani, jer onda imaš dva kreatiFca, a to nije dobro. Sve više i više se vidi da Kimmich nije bek. Čak i Rafinha taj "bekovski dio" posla bolje odrađuje. Kimmich nema potrebu da probija stranu i da puno "ore" po toj strani. Dosta je flegma, jel to dobra riječ? :mrgreen: No sav taj kurac on nadoknađuje sa svojom inteligencijom i možda najboljim pass/cross na svijeti po pitanju bekova. Mislim njegove lopte imaju oči...

Žao mi je samo što u ovom trenutku nije Rafinha umjesto Bernata ozlijeđen, kad već neko od zamjena mora igrati. Mislim da bi se Bernat sada itekako iskazao.

I isto tak, ak već imaš tog Friedla na klupi, pa kaj nemreš bar 10 minuta mu dat :roll:
anton 1983
Uli Hoeneß

Sljedeće

Vrati se na: Bundesliga 2017-18