FC Bayern 2:0 RB Leipzig BUNDESLIGA

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: FC Bayern -:- RB Leipzig BUNDESLIGA

PostPostao/la ivan » 31 lis 2017, 18:43

Ja mislim da je to jedna od neizbježnih negativnih posljedica rasta (popularnosti) kluba + njemačke politike o cijeni ulaznica koje su relativno pristupačne njemačkim građanima. Iz navedenih razloga na stadion ne dolaze samo "usijane" glave nego i bakice i djedovi. Djelomično i zato što se na Allianz areni ne rade neredi, a uzmimo samo za usporedbu ove tu balkanske klubove...
Zato Bešiktaš vjerojatno ne bi napunio stadion od 75 000 mjesta. Barem ne svaki put...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 31 lis 2017, 23:40

cruz napisao:
Gerd Muller napisao:može li se kontrolirati to? Mislim na te jeftinije ulaznice - namijenjene pravim navijačima a ne promatračima?
Znam da je do akustike, i nije mi to uopće neki problem, više ovi ostali posjetitelji arene koji ne navijaju, nego sjede, zavuljaju se u šalove i kapuljače i piju čaj. Nekad se izdereš na suca ili prgavog protivnika a ono te gleda 50 osoba "koji je ovome kurac".. na to više aludiram.

1. Ocito da ne moze kad taj problem traje godinama...mada kad se sjetim kako nam je tribina izgledala prije 10-tak godina ovo je cool0044

2.Zato sto su velika vecina ljudi na stadionu turisti.

p.s.

Na domacim utakmicama smo solidni ali na gostovanjima među najboljima u Europi "--"
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 02 stu 2017, 15:31

cruz napisao:
Gerd Muller napisao:
cruz napisao:Ono sto ne mogu probavit nikako evo otkad smo preselili klub u Allianz arenu, od početka poluvremena ja samo čujem ovih 7000 leipzigovih fanova kako pjevaju. Na tribinama Bayerna puste babice i dedice, zamotali se u šalove i eventualno ustanu kada moraju na wc ili kad südkurve zapjeva steht auf wenn ihr Bayern seit. U to sam se uvjerio kada sam bio u AA. Ne mogu to nikako shvatit. 75000 ljudi a po osjećaju 10000 kapak

Zbog akusticnosti se na tv-u uvijek dobro cuju gostujuci navijaci...Südkurve je ok ali moze i mora bolje.Problem su "navijaci"koji dolaze na navijacku tribinu zbog jeftinije karte.

Gostovanja su sasvim druga prica.Bayernovi su u samom vrhu a to ce ti potvrditi i velika vecina ultrasa u Njemackoj.

može li se kontrolirati to? Mislim na te jeftinije ulaznice - namijenjene pravim navijačima a ne promatračima?
Znam da je do akustike, i nije mi to uopće neki problem, više ovi ostali posjetitelji arene koji ne navijaju, nego sjede, zavuljaju se u šalove i kapuljače i piju čaj. Nekad se izdereš na suca ili prgavog protivnika a ono te gleda 50 osoba "koji je ovome kurac".. na to više aludiram.

---

off topis ali ae kad smo već kod te teme, moj stari je bio na tekmi besiktasa i kaže da se to ne može mjeriti ni s čim

svi u isti glas pjevaju, skaču - cijelu jebenu tekmu

Pa bolje mi je da je umjereno nego da mi hrpu budala vrišti skače i razbija..navijanje da jače u intervalima al ovi mutavi turci si hebeni divljaci došo am tekmu gledat i navijat u granicama normale...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2017-18