FC Bayern 2:0 RB Leipzig BUNDESLIGA

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: FC Bayern -:- RB Leipzig BUNDESLIGA

PostPostao/la anton 1983 » 28 lis 2017, 18:27

E jebiga Jupp ak sad kod ovakve situacije nemas mud Wriedta stavit... pa kaj bi bilo da na klupi imas nekog napadaca s imenom... 2 0 igrac vise i
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 28 lis 2017, 18:30

Ako Bayern pobijedi večeras preuzima 1. mjesto u BL. Baš su super izdržali ostali, eto ti BL. 10 kola i gotovo.
Mislim nije gotovo, ali teško da Bayern opet bude 5 bodova iza prvoplasirane momčadi. Jer kad je Jupp došo Bayern je imao pet bodova manje, fast forward 3 kola - imamo 3 boda više od drugoplasiranog.

Trebao bi nas zabolit kurac za ostale iz BL, ali ne mogu. Ako ikada- onda je ova sezona šansa da BL bude zanimljiva, kad je već Bayern loše kreno
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 lis 2017, 18:49

Ono sto ne mogu probavit nikako evo otkad smo preselili klub u Allianz arenu, od početka poluvremena ja samo čujem ovih 7000 leipzigovih fanova kako pjevaju. Na tribinama Bayerna puste babice i dedice, zamotali se u šalove i eventualno ustanu kada moraju na wc ili kad südkurve zapjeva steht auf wenn ihr Bayern seit. U to sam se uvjerio kada sam bio u AA. Ne mogu to nikako shvatit. 75000 ljudi a po osjećaju 10000 kapak
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 28 lis 2017, 18:52

Jupp vrijeme je...
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la doro » 28 lis 2017, 19:05

Daj odmori Hummelsa nutra Sule i deni ovog malog kmicu u špicu a Vidal van!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 28 lis 2017, 19:14

E jebiga Jupp... :|
Jebote Rafinha. :*
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 28 lis 2017, 19:17

Lahm napisao:E jebiga Jupp... :|

Kolko god dobrog napravi, toliko i...POOP
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lahm » 28 lis 2017, 19:22

anton 1983 napisao:
Lahm napisao:E jebiga Jupp... :|

Kolko god dobrog napravi, toliko i...POOP

Ostaje makar vjeran svojoj filozofiji
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la ivan » 28 lis 2017, 19:22

I ja sam primijetio da bi Sule mogao malo veću minutažu dobit da ostane u formi
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 28 lis 2017, 19:24

Dosad je Jupp super vodio i rezerve itd al bogami danas ubio 2 poluvrijeme ovo je bilo negledljivo al neznam iz kojeg razloga koda igramo polufinale LP pa čuvamo 2:0 :?
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 28 lis 2017, 19:44

doro napisao:Dosad je Jupp super vodio i rezerve itd al bogami danas ubio 2 poluvrijeme ovo je bilo negledljivo al neznam iz kojeg razloga koda igramo polufinale LP pa čuvamo 2:0 :?

Pa dečki su igrali prije par dana 120 minuta, treba putovat u škotsku pa onda dortmundu još u goste. Logično da se čuvaju. Ne treba nam više ozlijeda. Problem je ako se nisu dogovorili igrat tako traljavo odnosno na sigurno
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 lis 2017, 19:53

ivan napisao:Pa dečki su igrali prije par dana 120 minuta, treba putovat u škotsku pa onda dortmundu još u goste. Logično da se čuvaju. Ne treba nam više ozlijeda. Problem je ako se nisu dogovorili igrat tako traljavo odnosno na sigurno

Igra je totalno nebitna u ovakvoj situaciji!!!!!!!!! To mi je zadnje kaj bum kritizirao - više me muči kaj neki klinac nije zaigral.

Jupp je rekao jednu stvar i to kolko vidim pokušava odraditi, a to je - HINTEN DICHT MACHEN! U pet tekmi samo smo jedan gol primili. U sve 3 ligaške 0 i to sa truleži na golu, a znamo da obrana pliva. Jupp prvo radi na tome da se taj dio maksimalno stabilizira.

Jebote od ekipe koja je startala s

--------Lewa

Ribery--Costa---Muller---Robben

--------------Xabi

Smo postali

-----------Lewa

James----Thiago----Robben

-------Rudy-----Martinez

Valjda vam je jasTno što se prvenstveno želi postići.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 30 lis 2017, 19:08

ivan napisao:
doro napisao:Dosad je Jupp super vodio i rezerve itd al bogami danas ubio 2 poluvrijeme ovo je bilo negledljivo al neznam iz kojeg razloga koda igramo polufinale LP pa čuvamo 2:0 :?

Pa dečki su igrali prije par dana 120 minuta, treba putovat u škotsku pa onda dortmundu još u goste. Logično da se čuvaju. Ne treba nam više ozlijeda. Problem je ako se nisu dogovorili igrat tako traljavo odnosno na sigurno

Ma aludiram na klinca napadača s tim se nebi umorili već odmorili...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Gerd Muller » 30 lis 2017, 23:56

cruz napisao:Ono sto ne mogu probavit nikako evo otkad smo preselili klub u Allianz arenu, od početka poluvremena ja samo čujem ovih 7000 leipzigovih fanova kako pjevaju. Na tribinama Bayerna puste babice i dedice, zamotali se u šalove i eventualno ustanu kada moraju na wc ili kad südkurve zapjeva steht auf wenn ihr Bayern seit. U to sam se uvjerio kada sam bio u AA. Ne mogu to nikako shvatit. 75000 ljudi a po osjećaju 10000 kapak

Zbog akusticnosti se na tv-u uvijek dobro cuju gostujuci navijaci...Südkurve je ok ali moze i mora bolje.Problem su "navijaci"koji dolaze na navijacku tribinu zbog jeftinije karte.

Gostovanja su sasvim druga prica.Bayernovi su u samom vrhu a to ce ti potvrditi i velika vecina ultrasa u Njemackoj.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 31 lis 2017, 17:14

Gerd Muller napisao:
cruz napisao:Ono sto ne mogu probavit nikako evo otkad smo preselili klub u Allianz arenu, od početka poluvremena ja samo čujem ovih 7000 leipzigovih fanova kako pjevaju. Na tribinama Bayerna puste babice i dedice, zamotali se u šalove i eventualno ustanu kada moraju na wc ili kad südkurve zapjeva steht auf wenn ihr Bayern seit. U to sam se uvjerio kada sam bio u AA. Ne mogu to nikako shvatit. 75000 ljudi a po osjećaju 10000 kapak

Zbog akusticnosti se na tv-u uvijek dobro cuju gostujuci navijaci...Südkurve je ok ali moze i mora bolje.Problem su "navijaci"koji dolaze na navijacku tribinu zbog jeftinije karte.

Gostovanja su sasvim druga prica.Bayernovi su u samom vrhu a to ce ti potvrditi i velika vecina ultrasa u Njemackoj.

može li se kontrolirati to? Mislim na te jeftinije ulaznice - namijenjene pravim navijačima a ne promatračima?
Znam da je do akustike, i nije mi to uopće neki problem, više ovi ostali posjetitelji arene koji ne navijaju, nego sjede, zavuljaju se u šalove i kapuljače i piju čaj. Nekad se izdereš na suca ili prgavog protivnika a ono te gleda 50 osoba "koji je ovome kurac".. na to više aludiram.

---

off topis ali ae kad smo već kod te teme, moj stari je bio na tekmi besiktasa i kaže da se to ne može mjeriti ni s čim

svi u isti glas pjevaju, skaču - cijelu jebenu tekmu
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Bundesliga 2017-18