[18/11/2017] FC Bayern 3:0 FC Augsburg

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: [18/11/2017] FC Bayern -:- FC Augsburg

PostPostao/la anton 1983 » 20 stu 2017, 07:57

doro napisao:
Opet licemjerje na m3 :lol:

Kakvo licemjerje te sad spopalo? :shock:

doro napisao:Vidal je odigrao jučer kao u najboljim danima al jedna lasta ne čini proljeće......

Pad forme je bio očit, sad se forma diže. Meni je sam nejasTno kako se Vidala tako lako odbacuje. Ajmo pustiti sad preferiranje, potreba za nekim igračem, pozicija igrača, no za razliku od MArtineza, Vidal je svjetski priznata zvijezda i za to ima argumente - Martinez to nije, ali za Vidala ne vrijedi:

ivan napisao:Naravno da se smije pričat o prodaji, meni nije problem to. Ako se planira kupit igrač koji je kvalitetniji, potrebniji ili paše bolje u ideje trenera. To je potpuno normalno.
Problem je što je većina ekipe koja zagovara(la) prodaju Martineza to htjela jer je kao lik propo, ozljeđen stalno, prevara, nije kao što je bio, čudo za jednu sezonu i slične gluposti.
To su stvari koje ja osporavam i Martineza se ne smije prodat zbog takve gluposti jer je dobar i zahvalan igrač

ISto tako Vidal očito ne voli igrati zadnjega, a morao je to igrati zbog trenera. Mislim da i njemu dobro dođe kad je Martinez zadnji...To je samo stvar trenera što i kako može napraviti.

ivan napisao:James odličan u podvaljivanju lopte i to najčešće neki zvrk il lob asistencija al još uvijek prespor i premalo se kreće za današnju fucu i naš sustav nogometa....

A koji je to igrač brz?

Recimo ko je ukupno brži:

Kroos, Modrić, Casemiero - Martinez, Thiago, James? Ak ti je Vidal brži od bilo koja ova 3 naša ubaci si ga, al shvati poantu pitanja..
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 20 stu 2017, 08:16

PS.

samo za informaciju:

doro napisao:al Kimmich koji taj ima ubačaje :shock: :bravo:

Lahm u prošloj sezonu za koju svi smatramo da mu je jedna od boljih u 38 tekmi imo je 2 gola i 4 asistencije,

Kimmich ove sezone u 19 utakmica ima 3 gola i 8 asistencija.

To je samo jedna nova dimenzija koju je Bayern s Kimmchom dobio... Naravno neke druge stvari koje je Lahm imo je izgubio...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 20 stu 2017, 09:16

ako je Vidal ispunio očekivanja vaša u zadnjih 2 godine i 4 mjeseca onda skidam kapu.
Moja zasad nije. :idk:
Znamo za šta je sposoban, zar ne.. prerijetko nam je dao to zadovoljstvo.
Drag mi je king Arturo ali valjalo bi da češće igra ovako kao protiv Augsburga i nekoliko onih utakmica u LP. Valjda za igrača od weltklasse-ugleda možemo očekivati dobre partije u nizu i da zabije važan penal... isto kao i Müller...

Bit ću optimist i nadat ću se da će ga Vidal šuknit svima nama kritičarima sa dobrim partijama za Bayern! Njegova epizoda možda još nije završila u Bayernu. Bio sam za prodaju cijelo vrijeme ali ako se vrati na staru stazu - vrlo ću rado promijenit stav! :bravo:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 stu 2017, 09:50

Ako na zimu ima ponudu od 50-60 miljona eura, onda je odgovor da je - Igrač koji se bolje proda nego kaj se kupi za mene je ispunio sve kaj je trebo. Sami mi onda odlučujemo dal je il nije...

E sad ono da smo zbog njega trebali osvojiti LP, to je druga stvar.

I opet krivo!!! :neee: Baš sad kad raznese ovu sezonu, nakon osvajanja LP-a i kao najbolji vezni igrač MORA GA SE PRODAT! To bi bio dokaz da smo napredovali. Pogotovo ako dolazi Leon.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 20 stu 2017, 10:28

anton 1983 napisao:
ivan napisao:James odličan u podvaljivanju lopte i to najčešće neki zvrk il lob asistencija al još uvijek prespor i premalo se kreće za današnju fucu i naš sustav nogometa....

A koji je to igrač brz?

Recimo ko je ukupno brži:

Kroos, Modrić, Casemiero - Martinez, Thiago, James? Ak ti je Vidal brži od bilo koja ova 3 naša ubaci si ga, al shvati poantu pitanja..

James spor i ne kreće se dovoljno? :hehe: Nije najbrži ali DEFINITIVNO dovoljno agilan i prezentan za naše potrebe :lol:

James bi mogao biti dobro pojačanje, to vidim u rastu njegove forme iz tekme u tekmu. Samo polako, mogli bismo imati viel Spaß s njime u bližoj budućnosti! Neka mu samo posluži zdravlje.

A što se tiče dosadašnje statistike u BL = 7 utakmica, 2 gola, 3 asistencije. Nije loše. u LP još bez efekta.

Predlažem Doro da se opustiš, pustiš dečke da igraju i uživaš u nogometu ;)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 20 stu 2017, 11:44

Nemojte meni u usta stavljat ove nebuloze koje doro priča molim lijepo :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 20 stu 2017, 11:50

ivan napisao:Nemojte meni u usta stavljat ove nebuloze koje doro priča molim lijepo :D

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 21 stu 2017, 17:08

anton 1983 napisao:
ivan napisao:Nemojte meni u usta stavljat ove nebuloze koje doro priča molim lijepo :D

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Kak neko voli da mu klinčadija podilazi..daj odrasti :lol:

Licemjerje pitaš koje pa ti pljuješ vidala konstantno a sad radi jedne tekme opet pila naopako sve već viđeno miljon puta...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 21 stu 2017, 17:51

Doroteja, tebe više ni pes neshvaTa ozbiljno :anton3:
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2017-18