[13/12/2017] VFB Stuttgart 0:1 FC Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u sezoni 2017-18

Re: [13/12/2017] VFB Stuttgart 0:1 FC Bayern

PostPostao/la doro » 17 pro 2017, 12:06

Trulo je kad igraju u evropi...doma s više manjom boljom il lošijom kvalitetom uvijek budu grizli protiv nas il međusobno tak da ste svi prekritični....sa ovim kadrom,ozljedama i akak je sve loše počelo ovo sve je jako dobro...da bi bilo bolje treba se riješit nekih starih igrača...druge vratit u formu i nešto malo pojačat pozicije gdje škripe i nitko nije jači od nas..sve su to nijanse....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Re: [13/12/2017] VFB Stuttgart 0:1 FC Bayern

PostPostao/la anton 1983 » 17 pro 2017, 14:45

Daj doroteja neseri, razina ogometa u BUNDESLIGI se opasTno srozala :(

Toliko je sve loše da je to za nepovjerovat...Neke stvari mi stvarno neidu u glavu! Mah užasTno mi je teško kad na to pomislim! :neee:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Re: [13/12/2017] VFB Stuttgart -:- FC Bayern

PostPostao/la Lahm » 17 pro 2017, 14:52

anton 1983 napisao:A kaj se imam čudit. U biti više ste mi vi čudni kaj mislite s ovim kadrom i Juppom kao trenerom gledat neakav sexualan nogomet.

Ja se samo nadam, da si vidio sta je JH napravio sve u ovo kratko vrijeme sa ovom ekipom.

anton 1983 napisao:Jupp provodi ono kaj je CA htio, ali bar to radi uspješno (tak mi se čini) i ima podršku navijača i medija, a to je najbitnije!

I još uz to se GHNOJI! :haha:

Netocno. Ona prevara nije imala nikakav plan i program.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 17 pro 2017, 18:20

Lahm napisao:
anton 1983 napisao:A kaj se imam čudit. U biti više ste mi vi čudni kaj mislite s ovim kadrom i Juppom kao trenerom gledat neakav sexualan nogomet.

Ja se samo nadam, da si vidio sta je JH napravio sve u ovo kratko vrijeme sa ovom ekipom.

Pupa - Pup? Kaj si ti sa ovim htio reć? :?

Lahm napisao:
anton 1983 napisao:Jupp provodi ono kaj je CA htio, ali bar to radi uspješno (tak mi se čini) i ima podršku navijača i medija, a to je najbitnije!

I još uz to se GHNOJI! :haha:

Netocno. Ona prevara nije imala nikakav plan i program.

E tu si u krivu ;) CA je itekao imao, plan, samo ga nije znao sprovest u djelo. Tipa koda ja i ti velimo, "POSTAT ĆU MILIJUNAŠ"; ti počneš delati 18 sati dnevno, a ja otprem čips i pivicu i legnem se na kauč. Plan je tu, ali moj malo smrducka :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la vintage » 17 pro 2017, 19:26

anton 1983 napisao:Tipa koda ja i ti velimo, "POSTAT ĆU MILIJUNAŠ"; ti počneš delati 18 sati dnevno, a ja otprem čips i pivicu i legnem se na kauč. Plan je tu, ali moj malo smrducka :D

:haha:
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 18 pro 2017, 00:02

anton 1983 napisao:
Pupa - Pup? Kaj si ti sa ovim htio reć? :?

4 godine se JH nije bavio nogometom. Dodje ponovno u "svoj" klub. Sta mislis, sta je vidio? Sta mu je prethodnik ostavio?

Posto je njegov prethodnik neznalica i prevara, ostavio mu je jebenu baustelu. Od nikakvih treninga, pa do igraca koji su bili potpuno demoralizirani. Od luzerskog mentaliteta sto je ostavila ona neznalica i prevara, do ponovno pobjednickog, i to u vrlo kratko vrijeme. Ljepota ce doci, prvo treba jos zatvoriti baustelu. A to traje.

anton 1983 napisao:
E tu si u krivu ;) CA je itekao imao, plan, samo ga nije znao sprovest u djelo. Tipa koda ja i ti velimo, "POSTAT ĆU MILIJUNAŠ"; ti počneš delati 18 sati dnevno, a ja otprem čips i pivicu i legnem se na kauč. Plan je tu, ali moj malo smrducka :D

Nije.
Vidis da je cak jednom pokusao (naravno neuspjesno jer je idiot) kopirati PG stil.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 18 pro 2017, 07:50

Lahm napisao:4 godine se JH nije bavio nogometom. Dodje ponovno u "svoj" klub. Sta mislis, sta je vidio? Sta mu je prethodnik ostavio?

Posto je njegov prethodnik neznalica i prevara, ostavio mu je jebenu baustelu. Od nikakvih treninga, pa do igraca koji su bili potpuno demoralizirani. Od luzerskog mentaliteta sto je ostavila ona neznalica i prevara, do ponovno pobjednickog, i to u vrlo kratko vrijeme. Ljepota ce doci, prvo treba jos zatvoriti baustelu. A to traje.

Ok, a sad pogledaj moj komentar, pa sam zaključi jel sam ja to "shvatio".

Ja s ovim kadrom neočekujem lijep i sexualan nogomet, jer to previše ovisi o tome da su određeni igrači fit. Gledajuči naš kadar JUPP uviđa da nam je kadar trom i zbog toga ide na ono na čem smo jaki, a to je snaga, a ne brzina...

Makar jedna stvar se mora reč - pa koju PM JUPP glumi s Rafinhom? :lol: Ak smo PEPU i CA srali, onda mater mu moram i njemu! :mrgreen:

Lahm napisao: Nije.
Vidis da je cak jednom pokusao (naravno neuspjesno jer je idiot) kopirati PG stil.

Ok, kak god je tebi lakše :hehe:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 18 pro 2017, 10:08

vintage napisao:
anton 1983 napisao:Tipa koda ja i ti velimo, "POSTAT ĆU MILIJUNAŠ"; ti počneš delati 18 sati dnevno, a ja otprem čips i pivicu i legnem se na kauč. Plan je tu, ali moj malo smrducka :D

:haha:

Vrhunska usporedba nema kaj..A je T0 :haha: :hehe:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2017-18