[27/09/2017] Paris St. Germain 3:0 FC Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [27/09/2017] Paris St. Germain -:- FC Bayern München

PostPostao/la anton 1983 » 28 ruj 2017, 15:36

doro napisao:Upravo to..mi smo nastavili igrat shemu koju je pep 3 godine forsao

Kako si ti nogometno neuk!

LAIK!!!! 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 15:46

anton 1983 napisao:
doro napisao:Upravo to..mi smo nastavili igrat shemu koju je pep 3 godine forsao

Kako si ti nogometno neuk!

LAIK!!!! 8-)

Daj skini mi se k..baš si dečec nedojebani odi sadit paprike :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 28 ruj 2017, 15:53

vintage napisao:Prevario sam se kad sam vjerovao u Carla, njegovo vrijeme je proslo....

:bravo:

Svaka čast na iskrenosti! Nemrem ti zamjerit! ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 15:58

anton 1983 napisao:
vintage napisao:Prevario sam se kad sam vjerovao u Carla, njegovo vrijeme je proslo....

:bravo:

Svaka čast na iskrenosti! Nemrem ti zamjerit! ;)

Ko si pak ti da nekome zamjeraš :lol: :lol: :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 28 ruj 2017, 16:29

Ovakav Bayern sam zadnji put gledao samo u sezonama 2010/2011., 2008/2009. i 2006/2007.

To sinoć je izgledalo toliko jadno i očajno da se pitaš tko to sve igra za Bayern, jer ono što su igrači sinoć pokazali je bilo baš jadno i nemoćno. Niti jednu pravu akciju se nije uspjelo složiti u 90 minuta.

Otkaz je došao baš jako rano, ali nije bio neočekivan. Ja sam Ancelottiju dao najviše dvije sezone, ali i otkaz prije te dvije jer to što Bayern pokazuje pod njegovim vodstvom nema nikakvog smisla.

Mnogi igrači će isto morati biti prodani i otpisani koliko god da su dali ovom klubu svojevremeno jer se nije moglo i prošlu sezonu(kao i ovu što ne može) računati kao na oslonce u ekipi što su svojevremeno bili.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: [27/09/2017] Paris St. Germain 3:0 FC Bayern München

PostPostao/la ivan » 28 ruj 2017, 17:50

Neki igrači sigurno ne igraju na razini koja se od njih očekuje, ali ljudi moji, pa ako krenemo gledat samo igrače onda možemo reć da nitko jučer nije odigro dobro. Zar nemamo niti jednog dobrog igrača u ekipi? Ne treba sad drvljem i kamenjem na sve. Zna se da od nekih očekujemo dosta više jer smo navikli da nam puno više i daju i pokazuju.
Ja mislim da naša ekipa nije toliko loša koliko rezultat možda pokazuje. Neki igrači se moraju popravit, to svakako, ali glavni krivac je po meni onaj mag što je sjedio na klupi. Apsolutno ničim nije popravio ekipu. Dobio je stroj koji je mljeo sve u 90 i više posto utakmica. Trebao je samo sitne detalje prepravit, malo povuć ekipu nazad i učvrstit obranu i obrambenu igru. A dogodilo se upravo suprotno. Uz pravog trenera i ova momčad može dosta.

Mislim da je Kahn jako dobro dočarao situaciju i zapravo ono što ja govorim "cijelo" vrijeme:

Angesprochen darauf, ob Kahn den Ancelotti-Plan erkannt habe, musste der ehemalige Torhüter attestieren: "Ich kann auf jeden Fall keinen erkennen. Beim 1:0 und 3:0 siehst du deutlich, dass keine Idee vorhanden ist. [...] Der FC Bayern hat einfach keine Ideen, keine klaren Mechanismen, wie man gegen den Ball funktionieren soll."

Kahn weiter: "Das ist dann auch ein taktisches Problem. Ich muss ja als Spieler wissen, gehen wir jetzt vorne drauf, spielen wir eine Art Pressing? Was machen wir, wenn wir den Ball verlieren? Spielen wir dann Gegenpressing oder ziehen wir uns als Mannschaft zurück?"

Ne vidi se nikakav plan igre, ako je u glavi anćelotija i postojao. Bayern uopće nema ideju niti jasne mehanizme kako igrati protiv lopte. To je također i taktički problem. Igrač mora znat kako se kretat, ići u presing ili ne. Što napravit kad se izgubi lopta.

O tome sam ja već puno puta pisao. Nejasno mi je da ne postoji osoba neka na cijelom svijetu kojoj bi se moglo platit da nas to nauči??

Bitno da je žabar otišao. Na kraju je moje pitanje prije tekme ipak bilo na mjestu... A ni sam nisam vjerovao da će poraz donijet otkaz Ancelottiju. Barem nešto pozitivno od uprave :bravo:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 18:42

Pa on ih je pustio samo da igraju kak su bili drilani 3g. hrpa dodavanja presing a kad se jednom krivo doda il ispuca lopta pola gola je već tu za protivnika...naravno da je trebao popravit obranu par kvalitetnih zamjena 1 špek dofurat al to se nije napravilo kriva je uprava koliko i CA tu nema spora..naša momčad je vrhunska al postoji ona kolko ti je najslabija karika jaka takav si ti i takav rezultat pobereš...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 28 ruj 2017, 18:50

doro napisao:Pa on ih je pustio samo da igraju kak su bili drilani 3g. hrpa dodavanja presing a kad se jednom krivo doda il ispuca lopta pola gola je već tu za protivnika...naravno da je trebao popravit obranu par kvalitetnih zamjena 1 špek dofurat al to se nije napravilo kriva je uprava koliko i CA tu nema spora..naša momčad je vrhunska al postoji ona kolko ti je najslabija karika jaka takav si ti i takav rezultat pobereš...

Ti si se baš zakačio za Pepa a? Baš nikako ne možeš pustit?
Ajd si odi pogledaj statistiku koliko smo golova primali pod Pepom. Pep je imao svoje mušice, to svakako. Nema uopće potrebe ulazit opet u te rasprave. Ali opravdavat ovog šabana na našoj klupi bacanjem floskula o tome kako je "pustio igrače da igraju ono što ih je Pep naučio" (a ta igra nije dobra) je stvarno ispod svake razine.

Lik nije došao na klupu prije mjesec dana, nego prije 15. Ako u tom periodu nisi uspio ništa napravit s ekipom onda si jebeni tudum. Apsolutno nikog nije poboljšao, niti igrača niti igru. Niti jedan segment. NIŠTA. I nemojmo se zavaravat da je to zbog "loših" igrača. Ako su tako loši što nije igrao bunker i na kontre pa pobjedio u Parizu. Nego je genije odlučio stavit postavu koja nije niti jednom zaigrala do sada :a045:
Uopće se ne vidi NIKAKAV plan igre, to je najgore. Kod Pepa si makar znao. Neuer na 30 metara od gola, stoperi na polovici, svi ostali na protivničkoj. Pa dokle ide. Ovdje gledaš i ne razumiješ ništa...
Kad sam sinoć vidio da je nekom zamisli CA Sule uz aut liniju na dobrih 40 m od našeg gola gdje pokušava zaustavit Mbappea u naletu, zapitao sam se samo jedno - "dobro pa tko je ovdje lud"

A o njegovoj najvećoj i najrazvikanijoj kvaliteti dovoljno govori sljedeće:
Uli Hoeneß (Präsident FC Bayern) gegenüber Westfalenpost : "Ancelotti hatte fünf Spieler gegen sich gehabt, das war nicht durchzuhalten."
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 18:57

Pa tudum je što je to pustio zato ga kritiziram i dobio je i otkaz..meni je pep uopće nebitan samo govorim činjenice ništa drugo a kako to vi shvaćate to je već vaš problem..jer se dodajemo? jer imamo brutalan posjed? jer primimo gol samo nakon jedne pogreške? jer nas svo kontriraju ko od šale?jer CA ima lošiju ekipu od pepa stariju?
Da je sposoban ostao bi ovako ide proč..hebo vas pep i CA i struje meni je klub jedino važan a ne floskule ko je za koga!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 28 ruj 2017, 19:00

Ak ćemo o "greškama" i dokazima da je to trener na sreću, što već serem otkad znam za sebe onda ovak:

Pokušavam ga opravdat "jer je" Bayernov trener (govorim o jučerašnjoj tekmi).

Ok nema Neuera, to nemre niko nadoknaditi. Alaba ti se tek vratio, ok razumijem te, štoperi neuigrani problemi s ozlijedama - razumijem te, Kimmich tek postaje desni bek - sve razumijem i neka ti to bude olakotna okolnost.

Al jebem mu mater u pičku, pa kaj nisam reko, da je zlatno pravilo DA MORAŠ IMAT jednog DRIBELSEX ŠPILERA u ekipi - zguraj si i Mullera i Jamesa i Lewandovskog u šupak, ako nemaš niti Riberya niti Comana niti Robbena na terenu! Jedan takav mora biti i stvarno ljudi moji to MORA BITI COMAN!!! Pa jel vi vidite što on znači za dinamiku Bayernove igre! Ne ide više bez takve vrste igrača! I samo zbog tog poteza (nepostavljanje DribelSEX ŠPILERA) kak god ja sebe pokušavam uvjeriti da će biti bolje, samo si potvrdim da je govno od trenera...

Bar sad mogu živjet uzdignute glave jer sam napokon dokazo da su svi Milanovi trofeji čisti gnoj! Bar neš dobroga :lol:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 04 lis 2017, 10:04

Šira javnost i svijet baš i ne prati Bundesligu ko druge jake lige, to je fact. Stoga se upravo u jakim međunarodnim utakmicama stvara slika o njemačkim klubovima. Uzeći u obzir očajne rezultate lately vjerujem da je njemačka liga 'svima' pala u očima. I činjenica je da je opala zadnjih godina, gledljivija je utakmica Hajduka i istre nego hamburga i gladbacha. znači, doslovno.

Bayern je njemački flagship i ova dešavanja oko tekme protiv Pariza (poraz, loša igra, nemir u momčadi, otkaz treneru, momčad koja se ne uspjeva nositi s najboljima, itd.) su nas pokopala dublje u očima javnosti nego što mi mislimo.

Ako je Bayern manje atraktivan onda je i liga. A to znači - JOŠ MANJE ZVIJEZDA ZA BL.
Zvuči banalno, ali samo se stavite u poziciju europskih top igrača i onih koji su samo jednu razinu niže...

Bundesliga je u 2 godine ostala bez Guardiole, Ancelottija, Lahma, Alonsa, Sexsteigera, Draxlera, Dembelea, de Bruynea, Gündogana, Sanea itd. a da ne pričam o drugim potentnim igračima poput Höwedesa, Kološinca, Calhanoglua, Rodrigueza, Perišića, Čičarita itd.
i ko zna koliko sam ih izostavio.
Plus što je meni krivo, koliko je dobrih njemaca izvan Bayerna i Njemačke. Kroos, Özil, ova četvorica gore navedenih, ter Stegen, Rüdiger, Mustafi, Can itd.

Sve to utječe na Bayernovu budućnost. Kako? Tako što smo doslovno ostali na međini, možemo doslovno odabrati dva načina:
1. dovoditi mlade švabe, trošiti na sličnoj razini, smanjiti apetite (1/4 LP, BL 2 od 3 sezone), ostati ponosan švapski klub koji povremeno zaprkosi velikima i ne opterećivati se previše. Ako i napraviš ponovo iskorak, super..
2. nastaviti ovaj megalomanski neočekivani međunarodni uspjeh i rast kojeg smo imali, bit totalno međunarodno orijentirani, dovodi igrače top klase za ogromne odštete i plaće, čistiti ekipu i prodavati zvijezde da stvoriš mjesta za druge (prodaj Müllera, dodaj 50 milijuna i dovedi najboljeg igrača Serie A - Dybalu), pokaži zube (Messiju istječe ugovor u 6.mjesecu, bar izrazi interes nek se Bayern vrti po medijima, to sve utječe)

Međutim za obje opcije trebaš više trošiti nego do sad, zar ne? Znači BAYERN MORA VIŠE NOVCA INVESTIRATI!

Neće biti dobro ako mi želimo i jare i pare, da želimo nešto između ove dvije opcije. Onda će biti stalni rat i konflikti i otkazi i grmljavina u upravi itd. A konflikt je upravo u upravi, Uli je totalno za prvu opciju, Rolex totalno za drugu. A Uli je u najgore vrijeme za Bayern bio u zatvoru...

Zato, prvenstveno mislim da je vrijeme MIJENJATI UPRAVU! Ne očekujem to uskoro, ali bome kroz iduće 2-3-4 godine
Promijenili smo omladinski pogon iz temelja. Promijenili strukturu skautinga. Promijenili medizinabteilung. Promijeniti ćemo i trenera i igrače uskoro. Ali ono što je bitno, treba nam novi BOSS u dvorištu.

zašto ovo pišem baš u ovom topicu?

radi ovoga:
cruz napisao:
_ napisao:Niti ta tekma ikaj rješava, niti je izuzetno bitna za samopouzdanje. Bar ne sada.

Misliš?

Pričat ćemo kroz iduće dane o tome :D

jedino nećemo pričat puno ako bude 1:1 ili 0:0, to je najdosadnije ali i najopasnije rješenje...

A glede dojma, večeras će sto milijuna ljudi diljem svijeta gledat ovu tekmu.. Prestige-duel.

Ova se tekma pokazala kao okidač lavine. Nadam se da će ići u pravom smjeru za ovaj klub! Napokon je svaki navijač i svaki javni izvjestitelj shvatio da su Bayernu nužne promjene.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lennon » 04 lis 2017, 11:48

Da, Cruz. Bio si u pravu. :bravo:

I bolje da jesi.

Al daj realno, da ti je neko prije PSG-a reko kak budu stvari stajale u Bayernu sad, bi li mu povjerovao?
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 04 lis 2017, 12:39

Lennon napisao:Al daj realno, da ti je neko prije PSG-a reko kak budu stvari stajale u Bayernu sad, bi li mu povjerovao?

ma kakvi, nisam mislio baš da će istog dana past otkaz, to je i mene iznenadilo. Nadao sam se nekom pomaku i očekivao ga ako izgubimo, ali ovaj scenarij me sexualno iznenadio!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18