[27/09/2017] Paris St. Germain 3:0 FC Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [27/09/2017] Paris St. Germain -:- FC Bayern München

PostPostao/la doro » 27 ruj 2017, 21:34

U Lp smo kilavi u gostima do bola vec 5sezonu zaredom... mogli bi jednu sezonu bez trofeja da se spustimo na zemlju i opet zazelimo istih... previse je tu nasih igraca van forme a danas smo saznali tko je nas najbolji igrac a to je Neuer...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 27 ruj 2017, 21:41

melodyne napisao:Nemoj nikad da igras na klub za koji navijas, nikad! :mudrac:

A jebemu bar jedan gol..

E sad nastupa scenarij kakvog sam čekao :smajl007:

(nadam se)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 27 ruj 2017, 21:42

cruz napisao:
melodyne napisao:Nemoj nikad da igras na klub za koji navijas, nikad! :mudrac:

A jebemu bar jedan gol..

E sad nastupa scenarij kakvog sam čekao :smajl007:

Sad će se svi čudit ko pura govnetu
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lennon » 27 ruj 2017, 21:56

Od cijele utakmice najviše me bodu u oči dvije stvari.

Prvo, nakon kaj smo vidjeli u prvih 10-15 min na sredini terena da se "da igrat", mi s 4-5 igrača pritišćemo njihov zadnji red na i unutar 16 metara, a ostalih 5 stoji iza centra i čeka. Znači u prostoru od 70 metara, nalazi se samo jedan naš igrač (Thiago) i stvara se praznina idealna za tranziciju. Tu su se naravno nalazili Neymar i Mbappe i pratkički nas ubili. U naletu ih nismo mogli pratit i naravno da su stoperi ispadali smiješni. Trebali su još zabit 3-4 gola, i to na isti način. Ako ti Carlo to ne vidiš...bolje nemoj ne vodit Bayern, nego više nikog. Jebote i ekipi i sustavu i planu.

Drugo, iako ne volim izdvajat igrače pojedinačno nakon poraza, jer loši su svi bili, cijela ekipa je loša kad se gubi, ali što je točno u zadnje vrijeme odigrao Alaba? Što? Prerazvikan lijevi bek koji nema kod nas zamjenu, već par godina unazad ne igra ništa. Kimmich koji to zapravo i nije izgleda na boku 40% bolje nego on, a da ne govorim o bekovima poput Marcela ili Dani Alvesa.. Space shuttle. Di je nestao najbolji lijevi bek?

Uglavnom, nismo odigrali baš loše, ali ubili su nas taktički i na kontre, opet. Zašto nije igrao Hummels, ili Robben, pa čak i Coman, bojim se da nezna ni Carlo a kamoli mi.

S Carlom, Bayern je brod koji tone. Htio to priznat ili ne, trenutno, ne vidim baš svijetlo na kraju tunela. X problema u i oko kluba, svlačionica ga pritišće a on polako ali sigurno gubi konce.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 27 ruj 2017, 22:22

Alaba, je veci problem nego Muller a i Boateng ne zaostaje puno... igracki to su nam najveci problemi.... nitko dosad nezna sredit nasu obranu... takticki totalni promasaj danas... ocajni alaba i james.. kilav sterilan napad nijedan od miljon ubacaja kak spada i nema Neuera sve to je rezultiralo visokim porazom... kad nema Manuela koda je netko otkinul pola Bayerna... Martinez konacno odigra odlicnu tekmu i onda onaj panjevski potez napravi... bit ce zanimljivo u vodstvu kluba
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Miki » 27 ruj 2017, 22:27

Sramota. Anćeloti gubi konce već odavno, ova igra ne liči ni na šta. Ne bi bilo razumljivo ni da smo protiv Reala izgubili 3:0, a kamoli protiv PSŽ-a. Djelujemo kao skup rekreativaca, čast izuzecima. Mislim da Anćeloti već sada treba da ide, a ne da čeka kraj sezone bez trofeja.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la cruz » 28 ruj 2017, 07:26

Das prompte reakcija :lol:

Rummenigge kündigt nach 0:3-Klatsche Konsequenzen an

:haha:

kako ih je lako pročitati, ali nemojte misliti da će se ubrzo nešto super dogoditi.
Vukovi su to koji znaju kako manipulirati s navijačima koji vide da nešto nije u redu.
Međutim ovom utakmicom je postignuto ono što sam priželjkivao: Ancelottiju se počela LAGANO tresti stolica. Ne jako, samo mrvicu, ali počela je.

"Bdijte, jer ne znate ni dana ni trenutka!" :a045:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 28 ruj 2017, 07:47

ovaj poraz ide potpuno na trenerovu kapu.
Por que?

1. trener najbolje zna u kakvom su stanju raspoloživi igrači, ali moj pobro, Hummels na klupi, Boateng na tribini, zdravi! E da su Süle i Martinez toliko brži od ove dvojice i u toliko boljoj formi - u to sumnjam.
2. šta je trener htio reć s postavom? koju posluku porati?
3. šta će Müller i Vidal na terenu?
4. Ribery u svom glavnom gradu na klupi 90 minuta?
5. Zašto Robben nije igrao od početka? Logic anyone?

kad igraš s trojicom lewa, müller, james, pa moraš imati onda i trojicu otraga, a to se jučer baš vidilo. Paris nas je mogao i trebao s 5:0 ispratit.

Vezni red je odigrao šokantno nelogično. nekad mi se činilo da imamo previše centralnih veznjaka, pa kad iskoči kontra pitam se pa đe su sad kad mi trebaju?!

na kraju krajeva obrani čak i ne bi trebali zamjerit, ostavljeni su na cjedilu em od suigrača, a najviše od trenera koji im je uskratio dodatno oružje za borbu protiv najmoćnijeg napada koji trenutno postoji.

A ovaj Paris? Čudo! Uopće ne gajim nikakve antipatije, već ih je gušt gledat kako jure. Pa jeste vidili kako su brza ona trojica? Mbappe?? čudo od momka, ne moš vjerovat da je onako moćan a tako mlad. neymar i Cavani bome nisu tako sexualni bili u njegovim godinama. Od pve utakmice u kojoj sam ga gledo, sve do sinoć ne mogu se prestat diviti tom igraču. On bi doslovno mogo kandidirati za utrke na 100m na olimpijadi.

----

za kraj, ovaj pogled Riberya ka treneru sve govori :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 28 ruj 2017, 08:36

najjača izjava KHR:

Das war nicht der Fc Bayern!

Nego ko je to onda bio mamu ti! :lol:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 10:40

Briši kući propalo je..još jedan experiment sa ciganijom je prošlost i sada svi jasno da moramo imat svoj pečat a ne pokušavat nešto što nismo tike-take neki staromodni pristup a ovaj trener ne radi ništa već samo gleda kako su igrači redom sve lošiji(alaba,boateng,thiago,muller) lewi se neda više baš halat(ipak je on poljak-bezkičmenjak) još kad dodamo da su tu kod nas ribery koji trebao prošle godine sa stilom se oprostit te da nismo doveli nijedno špek pojačanje za prvih 11 a trebalo je makar samo jedno...još se doda da nam nema najboljeg igrača Neuera rezultat je ovo stanje...

CA se počela trest stolica i slažem se radi ega uprave to bu trajalo duže nek mi svi večina želimo...
Kaj je najsmješnije psg nije ništa spec odigrao kolko smo mi imali krivu taktiku,kilavost u napadu,veze nigdje..prazna rupa taman za brze napadače psga....kolko ono kornera 20 a nijedna šansa?!..bitno da su pep i CA vrhunski treneri koji nisu ništa napravili popitanju obrane i kontre koje primamo kao male bebe..samo dodavanje..jebo vas posjed!!!

Sad mi je pala misao na tekmu sa PSG-eom davno je to bilo negdje oko 97-98g kad je bio jak dotični Bayern ih rastepo 5:1 a posjed je bio 65-70% na strani Psg-a.............
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 28 ruj 2017, 11:08

You have been warned.
A sada:
Das Kronologija!
(napomena: ovo se izdešavalo u manje od 24 sata)

...PSG je umjetan klub, novcem kupuju uspjeh... bla bla bla! Čak sam i ja bio pod tom hipnozom do nedavno (my bad!) kako je to "previše novca". Koji sam ja idiot ccc
Uli kaže da nas se treba hvaliti kako smo racionalni. New-rich klubovi će se spustit na zemlju.
Prije tekme smo samo pričali o pobjedi i o neriješenom rezultatu, taktici, ozljeđenima i uobičajna spika oko tekme.
Ali onda je krenulo, kada je objavljen sastav.

cruz napisao:Ancelotti je UNDISPUTED kod one dvojice . Znači koliko ja kužim obojica stoje iza trenera. Ako popušimo momački onda će se to zasigurno dovest u pitanje do neke razine. Ali ne trebamo očekivati okretanje leđa treneru iz čista mira.:

cruz napisao:
Lennon napisao:Niti ta tekma ikaj rješava, niti je izuzetno bitna za samopouzdanje. Bar ne sada.

Misliš?

Pričat ćemo kroz iduće dane o tome :D

jedino nećemo pričat puno ako bude 1:1 ili 0:0, to je najdosadnije ali i najopasnije rješenje...

ivan napisao:
cruz napisao:E sad nastupa scenarij kakvog sam čekao :smajl007:

Sad će se svi čudit ko pura govnetu

vrhunac:
anton 1983 napisao:najjača izjava KHR:

Das war nicht der Fc Bayern!

Nego ko je to onda bio mamu ti! :lol:

Počelo je šamaranje po medijima:
„Wie oft muss Bayern noch verlieren, bis man Trainer und Torwart tauscht?“

:smajl007:

-----

EDIT

počeo je pravi sex, krizenzicung!

Krisensitzung bei Bayern: Ancelotti vor dem Aus!
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la luctl » 28 ruj 2017, 11:44

Bljak je koliko smo loši. :sick:

Da se mene pita ovu sezonu bih "žrtvovao", na način da bi se vidilo tko je, a tko je bivši. Od iduće sezone početi slagati novu ekipu s novim trenerom i novim igračima. Jebat ga, smjena generacije se dogodila i idemo dalje, ali moramo jebačku poruku izvuć iz ovog. Valjalo bi se okrenut mlađem treneru i forsiranju istog jer jedino tako možemo ostvariti neki uspjeh. Sretno nam bilo!
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 12:43

Ma to je bilo jasno ovim dva mulcima(rolex i Uli) al išli su linijom manjeg otpora dovest staro ime i sve ostavit a ne ići u pametnu rekontrukciju...bilo je tu i peha(ozljede itd) al sve je išlo smjerom krivih odluka...slažem se sa kolegama pričat o štednji a dovest Renata i Tolissa za 73 milja je glupost..ako hočeš glumit manji klub onda uzmi igrača za 15-20 milja forsaj ga od njih 5 2-3 ak dobro pogodiš bude uspjelo al to nismo mi jednostavno....nije sve tak crno treba se riješit starijih igrača,neke zašamarat,uzet domačeg trenera i pnavaljam probat sad uzet Alexisa jer sad nema odštete pa makar mu dat u super veliku plaču neka ima ko Lwea i Muller i obečat ak bu reza ak bu razaro da bu dobil još i povišicu....odstrel po meni...ribery pod obavezno..robben možda,thiago i martinez za njih možemo dobrit ok lovu a nisu za prvih 11 pogotovo thiago prevara od igrača...Jamesa stavit za playa i dofurat goretzku za centralu...vidal bi mi također bio na bubnju al onda se otvara pitanje da trebamo neku špek 6-cu..uglavnom nije sve tak crno kak izgleda..ak ništ drugo bar je zanimljivo sve je to život!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 28 ruj 2017, 14:00

Paris nam je dao inicijativu jer je znao da ce nas kontrama sjebat. Po receptu Reala i Barce...
Lewa je skroz nezainreresiran, samo pogledajte njegovo slavlje kad zabije gol, prošla i ova sezona...
Prevario sam se kad sam vjerovao u Carla, njegovo vrijeme je proslo....
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 28 ruj 2017, 14:18

vintage napisao:Paris nam je dao inicijativu jer je znao da ce nas kontrama sjebat. Po receptu Reala i Barce...
Lewa je skroz nezainreresiran, samo pogledajte njegovo slavlje kad zabije gol, prošla i ova sezona...
Prevario sam se kad sam vjerovao u Carla, njegovo vrijeme je proslo....

Upravo to..mi smo nastavili igrat shemu koju je pep 3 godine forsao s tim da je sad kadar lošiji nego pod pepom a mnogi igrači istrošeni i ogromnom padu forme....kad ne napraviš rez kad treba onda se događa problem na problem tako je uvijek netreba puno pametovat...samo promjena trenera nebu puno riješila već promjena u upravi i naravno neke igrače trgnut i zamjenit....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18