CELTIC GEGEN OHNE STURMER BAYERN 1:2

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: CELTIC GEGEN OHNE STURMER BAYERN

PostPostao/la ivan » 31 lis 2017, 22:23

anton 1983 napisao:Kak nam ovo govno moze dat gol! smile44

Ti kao da ne gledaš utakmicu... To je jedino Miki znao komentirat utakmice koje ne gleda
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 31 lis 2017, 22:27

Moj ivane pobrati me mio! :facepalm:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 31 lis 2017, 22:38

Čestitam dečkima na osiguranom prolazu u osminu finala (prije 11.mjeseca) - to smo očekivali, to su i izborili, a onaj poraz od Pariza ... recimo da je iz njega proizašlo nešto dobro.

Nakon onakvog prolaza u kupu i nakon sto smo se popeli na vrh lige, reklo bi se ist do ois guad jetz.

Ima bauštela - ali sreća pa smo počeli ličit na ekipu koja se zna obranit iako ne igra onaj pressing ko zadnjih godina.

Ajmo gledat pozitivno na situaciju. :a045:

Korak po korak. Dajmo Juppu vremena.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 31 lis 2017, 23:01

Bila je bitna pobjeda..polako se nazire taj pobjedniki mentalitet i kad nejde zabimo odnesemo pobjedu..fali dost igrača i dosta ih se čuvalo + svaka 3 dana tekme i večina u gostima..zasad sve pobjede....odlično....igra je bila bauštela teška al nema veze....laku noć!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 01 stu 2017, 12:31

Na koncu je bitna pobjeda. I još k tome odmor ekipe nakon par težih ispita.

Al još jedan upit i dokaz upravi da je neophodno dovest drugog napadača. Jedno vrijeme, na postavljenu njihovu obranu, njihovi stoperi nisu imali ni kog paziti kad nije ni niko igrao u napadu. James se izvlačio po loptu, ostali negdje iza il na boku.

Čudo je da smo i zabili ta dva pogotka.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 01 stu 2017, 15:52

Lennon napisao:Čudo je da smo i zabili ta dva pogotka.

Od čega je jedan čista pogreška obrane. Osim toga imali smo po mojem sjećanju samo još onu šansu Jamesa. Mora bit napadač ipak koji zna kretnje na toj poziciji i koje može glavom nešto zabit
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 stu 2017, 08:34

Što se tiće našeg nogometa, nebum ja oćekivao ništa ŠPEKtakularno, a nebi ni vi trebali. Evo već se KHR uzjebo kad je uočio da je Bayern "borbom" odnio pobjedu u Celticu. Nogomet ala Pep zaboravite!

Nije to ništ loše, nego je samo činjenica. A i za malo SEXUALNIJI nogomet ti i treba pokoji vanserijski igrač. Zašto mi na "juventusovski način" nebi osvojili LP?

Ono što je meni krucijalno ključno što za razliku dok smo igrali pod CA, ja bar uz prikaz trulog nogometa vidim neopisivu želju da se pobijedi u očima igrača.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 02 stu 2017, 11:12

vjerujem da je većini navijača, ako ne i svima - bitnija želja za pobjedom (ko sada) nego ljepota igre.

Malo je se teže BAŠ ODMAH priviknuti na takav Bayern s obzirom da pola desetljeća igramo turbo-fussball s puno golova i odličnih poteza i akcija, al nadoći će to..

Meni je najbolje kod ovog Bayerna što nitko više ne očekuje TREBLE. Kužiš, znači nema bolesnih očekivanja jer većina ljudi (i žena) vidi trenutnu situaciju.

Sve u svemu, puno sam zadovoljniji s ovakvim Bayernom kojeg vodi Heynckes, nego s Bayernom pod pritiskom treble-a kojeg vodi šalabajzer CA
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18