[22/11/2017] Anderlecht 1:2 Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [22/11/2017] Anderlecht - Bayern

PostPostao/la anton 1983 » 25 stu 2017, 08:06

cruz napisao:
doro napisao:Gnoj pobjeda al sreća prati hrabre....Ribery-a,Robbena,Thiaga i i Rafihnu ne želim ni pod razno gledat sljedeću sezonu....

ne želiš Robbena više? :?
ni Thiaga?? Razumijem ako ti nije drag da ga ne želiš, ali... :roll:

Ja ću se samo osvrnuti na Thiaga jer on jedini od ovih odskaće, a ziher aludira na njegove ozlijede.

Bayern nije postao ono što je zbog igrača koji se neozlijeđuju, nego smo postali ŠPEK baš zbog onih koji se non stop ozlijeđuju ;)

U analima i povjesti Bayerna, neće se spominjati Nojeri, Lahmovi, Švajnštajgeri, Mulleri, već samo ROBBERY! 8-)

Također, nemre se nikom predbacit što više ne želi Robbena u ekipi...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la doro » 25 stu 2017, 10:39

cruz napisao:
doro napisao:Gnoj pobjeda al sreća prati hrabre....Ribery-a,Robbena,Thiaga i i Rafihnu ne želim ni pod razno gledat sljedeću sezonu....

ne želiš Robbena više? :?
ni Thiaga?? Razumijem ako ti nije drag da ga ne želiš, ali... :roll:

Vrijeme je da se riješimo RR svaka im čast ušli su u povijest kluba veličanstveni oproštaj kakav zaslužuju i idemo dalje bez njih sa nešto drugačijom filozofijom...

Thiago mi se nikak ne uklapa u Bayern baš mi je strano tkivo cigo koji to nije što je najgore + senzibilan ko pussy te nagle promjene forme itd. prodaja u barcu uzet im opasnu lovu i uzet Goretzku....Rafihna mislim da je svima jasno zašto ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 25 stu 2017, 11:01

doro napisao:prodaja u barcu uzet im opasnu lovu i uzet Goretzku....

ovo nije toliko ekstravagantan i glup prijedlog, samo da se zna - no pitanje je kaj je to opasna lova? Mislim taj igrač tek treba postati SEXUALAn i sad ako mi neko kaže da je 70-80 e onda se poserem na to. Nije problem njega za 160-170 pustiti, pa kupit krilo ;) I zašto 160-170, jer se opet i u ovom POSTU spominje prodaja Barci...

Otkad je James tu više se toliko nebrinem oko Thiaga.

Krucijanlno za naš napredak je, ponavljam, samo utopit Mullera. Čak je bitnije utopit Mullera, nego NE produžit sa ROBBERYEM i Rafinhom!
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18