[POLUFINALE] Bayern München 1:2 Real Madrid

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [POLUFINALE] Bayern München 1:2 Real Madrid

PostPostao/la anton 1983 » 26 tra 2018, 09:48

Kvalitetno i pametno sada napisati nešto što bi eventualno pomoglo ili nama navijačima olakšalo, pfff nemrem reči da mogu.

Ono što mogu je nekako pokušati, kritički sagtledat jučerašnju tekmu, iako kad vidiš statistiku i kad se sjetiš kaj se je zdogađalo, nastaje veliki PFUUJ!!!

Kada bi mogli biti realni i fer, rekli bi da sva sreća (koje je ove sezone bilo napretak) je jučer došla na naplatu - to se jučer dogodilo.

Prošle godine sam psihički bio spreman na ispadanje od Reala, ali ove NE. Zato mi prošle godine za razliku od nekih to ispadanje, krađa suce, bla, bla, bla kao ovo jučer nije tako teško sjelo. Ovo eventualno ispadanje me proždire. Vjerovo sam u JUPPA, ali bojim se da je podbacio u onom djelu di je momčad trebala biti smirena i sigurna, kao i u formaciji i pripremi za tekmu.

Kao general poslije bitke, zamjeram JUPPU što je startao u formaciji u kojoj je startao. Non stop govorim da moramo igrati sa 3 srednja vezna... Sad će neki reči, pa tako smo i igrali, no nije isto, ako ti na taj način nisi pripremao tekmu, već si ju pripremao s 4 2 3 1, a 100 puta smo vidli kakvih bi problema tada moglo biti. E sad da je JUPP počeo bez jednog ovo prednjeg veznog MOŽDA se taj Robben ne bi ozlijedio, pa bi imali zamjenu na klupi. Također zamjeram mu što nije imao ideje i što nije, prema mom mišljenju iskoristio Tollisa nego se držao nećeg standarnog kao pijan plota.

Zašto se recimo kada je Robben ispao nije išlo na to da se uvede Tolliso koji bi pokrivao desno, a Mullera ostavio u sredini, kada mu je to očito bio plan? Kažem opet je to što bi bilo kad bi bilo, ali to mi je falilo. Tolliso mi nije iskorišten ove sezone kako bi se moglo.

Ne može se reči da ozlijede nisu učinile svoje... Kada su se igrači ozlijeđivali PEP je za sve bio kriv.S druge strane JUPPa smo donedavno hvalili kako mu je momčad fit i kako nema ozlijeđenih, a u tekmu s Realom smo maltene ušli bez 3 prvotimca da bi se tokom susreta ozlijedili Robben i Boateng.

S jedne strane govorimo kak sumaltene svi loše odigrali, a s druge strane kak "smo nesretno izgubili i razbili real", pa onda ne znam di je tu sredina.

Na kraju, sam dojma da je ovo bio isti kurac, kao mi sa Sevillom, dobili ih ni krivi ni dužni samo zato kaj smo kvalitetniji, kao što je u ovom slučaju Real kvalitetniji.

Martinez u kojeg smo se svi kunuli je jučer odigro za kurac, zašto?

Vjerovat u prolaz? Ha gle kao navijač sam uvijek za support, ali brojke govore drugačije.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 10:52

Naravno vidi se iz neba da psihički nismo bili spremni falilo je koncentracije u završnici i poklonili gol...inače hvaljeni Ribery nije dal gol u lp od 2014g :shock: jučer je bio jako dobar al kaj ti to znači kad je napravil brutalni zajeb i direktan krivac kaj nismo poveli 2:0 od ostalih za zalaganje prolaze samo Kimmich i James ostali solidni il loši.

Naša prednost je opet kaj nam nitko ne daje nikakve šanse a real zna doma odigra za kujac to nam je jedina šansa uz naravno moramo psihički bit 100% unutra.

Slažem se da Lewa prečesto u njatežim tekmama nestane a i jučer smo vidli od čega je zazidan thiago kad zagrmi...

Nečemo se predat nikako nada umire posljednja klasični bullshit a bome Kovača čeka teški posao u bližoj budučnostiprije svega radi Riberyja i Robbena koji odavno nisu trebali bit kod nas
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 26 tra 2018, 10:55

https://www.clippituser.tv/c/elkkmp

To je kljucna situacija, i u ovakvim utakmicama to moze biti razlika izmedu prolaska i ispadanja. smile31
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 tra 2018, 11:06

The Scarface napisao:https://www.clippituser.tv/c/elkkmp

To je kljucna situacija, i u ovakvim utakmicama to moze biti razlika izmedu prolaska i ispadanja. smile31

Tako nešto... Pa sjetite se samo domaće tekme s Juveom i Alabin gol - total Fluke, koji usmjeri utakmicu ako si na nivou - marcelo jučer...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 11:07

Je li netko vidio situaciju iz 46. minute kad carvajal rukama vuče lewu pri skoku? Ovako na prvu mi se čini kao čist penal, iako nije bitno :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la CroCHEF » 26 tra 2018, 11:46

Svake godine ista prica... nabrijat cemo se prije polufinala decki su nabrijani bla bla... samar... rijesit ce oni to u uzvratu... jos su nabrijaniji ... samar... tako ce opet biti.
Einmal Bayern immer Bayern!

★★MIA SAN MIA★★

★★REKORDMEISTER★★
SlikaSlikaSlikaSlikaSlika
CroCHEF
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 12:11

Gledam malo sažetak i plače mi se šta smo sve promašili, a kakve smo golove primili. Lewandowski promašio dva mrtvaca (kraj prvog i kraj drugog poluvremena) i još obranio gol u onoj makljaži jer je blokirao Mullera. Majke mi taj čovjek je i sinoć već za njih igro
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 12:19

The Scarface napisao:https://www.clippituser.tv/c/elkkmp

To I poslje bullshit Od rafihne.. tu se vidi razlika izmedju ronalda I riberyja badava mu leprsavost tokom 90min Kad je s ovim Sjebo sve.

Kaj se tice penala 1 je velik Kao kuca trokatnica a Drugi ista stvar Sto je realu sudjeno protiv juvea Nemres vjerovat Nisam ni ja na prvu to skuzio al Kad Pogledas snimku Uzas al vjerojstno bi ga fulali Tak da bolje Nije ni sudil!!!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 26 tra 2018, 13:30

ivan napisao:Sad ja moram čitat članke po našim portalima kako je "sjajni real na korak do finala". Veliko hvala dečkima

Ma sjajan je Real... Samo 2 boda ispred Valencije, a da ista ta Valencia ima još 4 turbo igrača u postojećem rosteru, Real ne bi dalje od 4. mjesta mrdnuo, bio i dalje na -4 zaostatka spram Atletica dok bi ovi bili na 2. mjestu kad se pogleda kako su Šišmiši igrali povijesna prva 22 kola prvenstva.

Stvarno su sjajni, nema što... :) :) :) Samo neka Liverpool zabije gol u Rimu pa onda neka ih Redsi s Kloppovim turbo nogometom razvali s 5 golova u finalu i da Zidane u javnosti prestane biti Señor Perfecto ili ti Gospodin Savršeni u europskim natjecanjima, a i da njihova truloća kao prošlosezonska i ona s Pellegrinijevim Man Cityjem u polufinalu više prestane vrijediti. :)

Bayern-Dusel malo sutra... :arrow: To je Real-Dusel već godinama.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 15:30

FCB_general napisao:
ivan napisao:Sad ja moram čitat članke po našim portalima kako je "sjajni real na korak do finala". Veliko hvala dečkima

Ma sjajan je Real... Samo 2 boda ispred Valencije, a da ista ta Valencia ima još 4 turbo igrača u postojećem rosteru, Real ne bi dalje od 4. mjesta mrdnuo, bio i dalje na -4 zaostatka spram Atletica dok bi ovi bili na 2. mjestu kad se pogleda kako su Šišmiši igrali povijesna prva 22 kola prvenstva.

Stvarno su sjajni, nema što... :) :) :) Samo neka Liverpool zabije gol u Rimu pa onda neka ih Redsi s Kloppovim turbo nogometom razvali s 5 golova u finalu i da Zidane u javnosti prestane biti Señor Perfecto ili ti Gospodin Savršeni u europskim natjecanjima, a i da njihova truloća kao prošlosezonska i ona s Pellegrinijevim Man Cityjem u polufinalu više prestane vrijediti. :)

Bayern-Dusel malo sutra... :arrow: To je Real-Dusel već godinama.

Slažem se ovo postaje nevjerojatno koliko uz pomoć sreće,gnojenja,sudaca al se mora priznat i sampouzdanja grabe u LP da poludiš...

Ovo je bila tipična naša luzerska tekma..fulali čiste zicere poklonili 2 gola(martinez i rafihna) reagirali poput retardiranog orangutana a real bez ijedne šanse nas dobi 2:1 :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 26 tra 2018, 16:01

Iskreno me boli ona stvar za Real, mistera savršenog, novinare, Liverpoolovog razvaljivanja u finalu i slično.

Mi smo jučer propustili nokautirat jedan od lošijih Reala koji je u Munchenu istrčao ikad, i to propustili nokautirat s 4-5 komada, i to boli.

Neznam kad bu opet takva prilika.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la vintage » 26 tra 2018, 16:09

Vidim da se vecina vas vec predala...
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 26 tra 2018, 16:11

Ma nema predaje, liga prvaka je nepredvidiva. Po meni, šanse su 32-68 na strani Reala.

Ali da bu jako jako teško, bude. Pogotovo nakon kaj se svašta izdešavalo ove i prošle sezone u vezi preokreta, pa nekako mislim da bumo baš mi ostali kratkih rukava za isti.
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 16:15

vintage napisao:Vidim da se vecina vas vec predala...

Pa predali smo se upravo zato što je očito problem PSIHA. Dakle Real nas uopće nije nadigrao, ništa nije posebno pokazao. Imali smo toliko šansi i sve promašili. A ja vjerujem da će Real bit druga ekipa kod kuće i uz rezultatsku prednost.

Da mi nismo napravili niti jednu šansu ja bih rekao ok, loši smo totalno, nemamo što dalje pričat. Ali kad napraviš toliko šansi, a zabiješ samo jednu, kako da se nadam nečem boljem u gostima? U najboljem slučaju pružit ćemo zanimljivu partiju za gledalje i svejedno ispast. Da ne spominjem broj ozlijeđenih igrača. Nemamo klupu što znači da nemamo friške zamjene za ovako teške tekme.

A najviše popizdim kad poslušam neke analize takozvanih stručnjaka pa kad kažu da je Real bio bolji. To ti dovoljno govori koliko su nas svi otpisali - jednostavno ne zračimo samopouzdanjem i nekim žarom. A na Lewandowskog sam posebno ljut
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lennon » 26 tra 2018, 16:21

Realno, Lewa uvijek nekako "zakaže" dok su velke tekme.

Ispravite me činjenicama ako griješim. Ne sjećam se kad je takvog nešto riješio il bio prevaga baš u tim odlučujućim tekmama.
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18