[POLUFINALE] Bayern München 1:2 Real Madrid

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [POLUFINALE] Bayern München 1:2 Real Madrid

PostPostao/la FCB_general » 27 tra 2018, 11:26

Nogomet je uvijek bila u kojoj dobiva onaj koji zabije gol više ili u krajnjem slučaju kad su kupovi u pitanju, pogodi penal više. Igra i sve ostalo se ne broji, samo lopta u mreži.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 27 tra 2018, 14:17

FCB_general napisao:Nogomet je uvijek bila u kojoj dobiva onaj koji zabije gol više ili u krajnjem slučaju kad su kupovi u pitanju, pogodi penal više. Igra i sve ostalo se ne broji, samo lopta u mreži.

Upravo to jedno je liga a drugo kup natjecanje..mi smo igrali prekjučer koda igramo ligu a ne kup...umjesto 3:0 za nas smo poklonili 1:2..kritike za Lewu stoje svakako al i za ostale igrače
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 28 tra 2018, 12:38

luctl napisao::placi:

Ovo je tipični primjer tekme nakon koje rečeš da je protivnik "zasluženo" dobio jer nisi zabio svoje šanse. Šteta! Jedna velika šteta! No, prošlo je tek pola (ili i manje od toga :mrgreen: ), uzvrat je u Madridu i treba skupit glave. Uz zeru sreće može se ovo proći.

Nažalost opet ozljede u ključnim trenutcima.

Glavu gore i nema predaje! :bravo:

Vidi, vidi, ko je došao, da širi optimizam.... :D :D Dobro, dobro, u pravi čas.... :bravo: I naravno da treba i dalje vjerovati, bit će jako teško, ali nije nemoguće i mora se dati maksimum. Moguće još da se desi to malo čudo...Mora nas malo samo krenuti tamo s golovima. A ja sam uvjeren da možemo zabiti 2, a sada nisam siguran koliko se možemo sačuvati...Uvjeren sam da ćemo i primiti bar jedan...Pa eto sad kada to u glavi posložim ili kada ovo ovako vidite, sami skontajte koliko mislim šansi da imamo...Što je najgore opet dosta toga ukazuje na produžetke i možda i penale...Ali eto moguće bi onda bilo da bude ko 2012. u Madridu.. :)

FCB_general napisao:Nogomet je uvijek bila u kojoj dobiva onaj koji zabije gol više ili u krajnjem slučaju kad su kupovi u pitanju, pogodi penal više. Igra i sve ostalo se ne broji, samo lopta u mreži.

Da, to je to. Šanse se moraju iskoristiti...Nekako čudno nakon 2013. stalno nam je falilo tog kiler instinkta u polufinalima...Dok eto te 2013. sve moguće smo iskorištavali i toliko zračili snagom i samopouzdanjem...

A Lewa i Thiago ne mogu ove najveće utakmice da odigraju na najvišem nivou, ma nikako...Eto neka me u utorak demantuju... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la Murta » 28 tra 2018, 17:11

BILD: Reason behind Heynckes' crisis talk with Lewandowski is that Robert has been training for about 2 weeks extremely listless. He seems demotivated. This was also reflected on the pitch. In the 1-2 loss vs Real Madrid in Champions League, Lewandowski was very poor. #FCBayern

Mislim da je Jupp htio isprovocirati motivaciju Lewandowskog, a ako se ne pokaže na treningu do utorka, nakon današnjeg nastupa možda bi mogao i Wagner zaigrati u prvih 11.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la vintage » 29 tra 2018, 14:08

Opet malo razmisljam o tekmi...Dal je netko spomenuo da je Jupp mozda i pogrijesio sto nije stavio Bernata lijevo umjesto Alabe, a ne Rafinju koji inace igra desno...
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 29 tra 2018, 17:46

Izgleda da ćemo biti bez Robbena u Madridu. smile44 Ali Alaba i Javi bi trebali biti dostupni.

Ja bi rekao da je 85% šanse da ćemo igrati u najočekivanijem sastavu Kimmich-Sule-Hummels-Alaba--James-Javi--Muller-Thiago-Ribery--Lewa, iako je vrlo sumnjiv napadačkim potencijalom. Možda bi najbolje bilo da Javi ne može startati, ali bude dostupan s klupe pa da igra Tolisso. Zašto? Kad vidim ovih 11, to mi je potpuna šablona u kojoj točno znam tko što igra i rekao bih da taj satsav nije puno pokazao protiv Seville i Reala. Tolisso bar može igrati na desnoj strani da ne mora stalno tamo biti Muller.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la Murta » 29 tra 2018, 17:58

vintage napisao:Opet malo razmisljam o tekmi...Dal je netko spomenuo da je Jupp mozda i pogrijesio sto nije stavio Bernata lijevo umjesto Alabe, a ne Rafinju koji inace igra desno...

Prvo poluvrijeme u Sevilli. ;)
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 29 tra 2018, 20:22

E kako bi nam Vidal valjao da upada iz drugog plana/reda u svaku završnicu napada... Možda nam baš zato treba Tolisso u ovoj tekmi, pa makar da u drugom poluvremenu poveća tempo

Murtiću, oćemo li pravit novu temu ili ćemo ovu preimenovat?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 29 tra 2018, 21:45

Bolje otvarajte novu temu. Moramo da okrenemo novi list. ;)
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18