[POLUFINALE] Bayern München 1:2 Real Madrid

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [POLUFINALE] Bayern München 1:2 Real Madrid

PostPostao/la Miki » 26 tra 2018, 17:37

Sinoć mi je baš bilo krivo zbog poraza. Nismo ga zaslužili. U revanšu trebamo dati 110%, pa šta bude.
Samo da nas sreća pogleda, igrom mislim da im možemo parirati. Važno je da igrači vjeruju u uspjeh, a i Jup sa njima.

Samo vjera, trud, rad i Rafinja na klupi, onda je uspjeh moguć.

Joj, taj glupavi Rafinja... :neee: :neee: :neee: :neee:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 17:40

Nije pošteno krivit rafinhu jer znamo koliko je bernat bio loš i svi bi prije tekme uzeli radije rafinhu. Krivci su napadači
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Miki » 26 tra 2018, 17:44

ivan napisao:Nije pošteno krivit rafinhu jer znamo koliko je bernat bio loš i svi bi prije tekme uzeli radije rafinhu. Krivci su napadači

Promašaj Riberija ne opravdava Rafinju za onakvu grešku. Čovječe, ono ni u nebitnoj BL utakmici ne smiješ dozvoliti, a kamoli u polufinalu LŠ.
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 18:58

Najveći tragičar je baš hvaljeni Ribery jebiga ispal je drvo...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 19:27

Naravno da ne opravdava, ali gledaj na to ovako: Rafinha je kriv za gol, napadači su krivi za poraz
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 26 tra 2018, 19:40

Fora mi je da je moguće da su igraći krivi... 8-)
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 26 tra 2018, 20:09

Krivi su svi pomalo i trener ih nije uspio posložit psihički 100% a kad najstarijem igraču za 2:0 lopta se odbi ko od drveta nemamo kaj tu pričat...ovaj real ima samopouzdanje do bola,sreću i suce i protiv toga moraš puno više nego mi jučer...juve kad je došo u madrid 150% psihički spreman rastepo ih je i da se sudac nije uključio vjerojatno bi ih prošo...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 26 tra 2018, 20:30

Meni je Juppova taktika bila ok, kontrolirani nogomet samo da se ne primi taj gol na domacem terenu, drugi je sad par cipela sto ga je Marcelo zabio iz nicega i sto je Rafinha imao brain fart.

Moglo se u tekmu uc i puno ofenzicnije i s vecon inicijativom, ali smo vec dosta puta u zadnje vrijeme dobili po usima i sa tim pristupom tako da nije bilo lose probati nesto novo.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 20:40

Neko će srat što poslije nismo napali jače. A sjetimo se tekme protiv barcelone kad smo napali pa primili treći gol i ćao bao. Tad su svi krivili Pepa što je tjerao igrače po gol. Bolje izgubit 2-1 nego 3-1. Na kraju krajeva svaka analiza pada u vodu kad mrtve šanse promašiš. Pa što mi tu više možemo reći da je trebalo ovako ili onako?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 26 tra 2018, 20:45

Dabei wäre es leicht möglich gewesen, Cristiano Ronaldo und Co die Grenzen aufzuzeigen. Ein 5:2 war laut Niklas Süle drin, ja sogar ein 7:2, wie Joshua Kimmich meinte. - derstandard.at/2000078688790/Bayern-hadern-mit-ungluecklicher-Real-Pleite-Kimmich-72-war-drinnen

Imali smo brdo dobrih napada ali sama zavrsnica je falila isto kao protiv Seville. Do sutra nebi dali gol. Uprava je dovoljno pametna da dovede jedno sex krilo tipa Thauvin. Gnabry je super ali mislim da nam treba jos jedno brutalno krilo.

Noch allerdings glauben sie an das Wunder und das Finale in Kiew am 26. Mai. "Es hat in der Kabine keiner gesagt, scheiße, wir sind raus. Alle haben gesagt, dass noch alles drin ist", sagte Süle. "Wir werden uns aufrichten, und dann schauen wir am Dienstag, ob wir den Arsch in der Hose haben", ergänzte Müller. - derstandard.at/2000078688790/Bayern-hadern-mit-ungluecklicher-Real-Pleite-Kimmich-72-war-drinnen

Ova ekipa stvarno ima veliki karakter. :smile10: :legendo:

"Bitka je izgubljena ali rat nije gotov. Iskoristićemo naše šanse u Madridu", poručio je Riberi.

Nije jos gotovo idemo po pobedu u Madrid!

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... uuom56Pqbc

Prve dve situacije nisu penal. Ali treba na 5:57 po meni cist penal. Ovo bi se Realu sudilo dva puta ako treba. c009
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 26 tra 2018, 21:19

Pa to je ta situacija o kojoj sam ja govorio. Meni je to čisti penal. Lik ne može do lopte niti pokušava. Očito povlačenje prema podu čovjeka koji je na lopti. Sudac gleda u njih i ne svira ništa :?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 27 tra 2018, 07:51

Zna li itko kad će taj Lewandowski opet gol zabiti u LP? ili bar donekle solidno odigrati?
Žugamo na manje bitne faktore u ekipi a na elefanta niko ništa.

Ekipi ne treba razmaženi egomanijak (žugao lani na potporu momčadi što nije bio najbolji strijelac u BL) koji želi u real - nego ekipi treba Leistung od "najboljeg" i najskupljeg igrača Bayerna.

Baš u ovakvim utakmicama di TAKAV igrač zabija dva ključna gola, a on neobjašnjivo fula čiste šanse i nekako djeluje ko da srlja i da nije miran.

najbolji igrači LP već imaju masu golova i baš u ovom natjecanju su dokazali (ispali ili još igrali) da su tu kad najviše trebaju blistat! Hamann ga je žestoko oprao na skysportu.

Lewa je zabio 5 golova u 10 utakmica u LP, od toga su 4 gola jebenom anderlechtu i bešiktašu
Fussballgott! S ovakvim predstavama i čudnom igrom van 16erca - real će odustati od njega. I ne odustali kada imaju bolje igrače.

_________

da ne budem pre strog - ekipa mora naravno raditi za svoje napadače, to je svugdje tako. Najbolji primjer - real madrid. Penaldo po ko zna koji put najlošiji igrač u momčadi, čeka penal i baca se, ali ekipa zna šta joj je radit. Ekipa je jaka. Imaju sreću i mrzim ih radi toga, ali oni svoju sreću uvik nekako izazovu.

Kad real ne igra dobro i gubi - oči su uperene ka Ronaldu, donedavno Bale-u, a ne po nekim tamo vasquezima, carvajalima i casemirima i sl.

Poanta priče, možemo mi srat po rafinhi, boatengu i robbenu, po thiagu i ostalima, ali najviše moramo srat po najboljem igraču koji opet ne liferuje.

_________

nama u uzvratu treba jebeni Hattrick Lewandowskog da nas povede u jebeno finale LP! Pokaži da si manga! Di su tih 90 milijuna na Transfermarktu???
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 27 tra 2018, 10:15

Kad si jadan onda ćeš svašta reči...

Nekako mi se čini da nam je ovo bila zadnja šansa i sad ak neuspijemo, pitaj Boga kada ćemo...

Teško mi je za povjerovati da Ribery i Robben slijedeće godine mogu imati neku važnu ulogu, a sad baš da se oslanjam na Comana i Gnarbya, to mi nije baš...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 27 tra 2018, 10:50

Kad promašiš čiste zicere svaka analiza pada u vodu. E sad jesmo li se pokopali time ili još postoji šansa za prolaz, teško je reć. Vjerojatno baš i ne jer Real zna kako je prošao protiv Juvea u uzvratu. Gledajte, mi njih nismo dobili ni sad kad smo bili bolji i igrali doma. Ronaldo se nije vidio. Šta kad oni odluče i igrati sad u uzvratu? Neću reć da šanse ne postoje, ali moraš zabit prilike koje si stvoriš, bez iznimke
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 27 tra 2018, 11:08

Ha u biti da, LP osvaja onaj koji iskorištava prilike. To je tak bilo i tak će uvijek biti...
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18