[01/05/2018] 1/2 LP: Real Madrid 2:2 FC Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2017-18

Re: [01/05/2018] 1/2 LP: Real Madrid - FC Bayern München

PostPostao/la Murta » 01 svi 2018, 22:47

anton 1983 napisao:
vintage napisao:Na stranu sve, sudac, trener, ozljede, picke materine, da je SAMO Neuer bio mi bi prosli...

SAMO kvalitetan trener!!!

Je, napad je baš bio zakurac taktički, bez ikakvoj plana, ikakve nove akcije, sve je bilo Alaba-Ribery iz 2012. i poneka improvizacija. A ovih 11 kornera je bilo tek teška improvizacija, to se vidi po tome da je svaka aktivna igra nakon kornera opasna po primanje gola jer nitko nema pojma što se radi.

Modrić i Kovačić su duplirali bokove, ostavljali prostor, a vezni red nije uspio jednu akciju napravit preko sredine. Jedino što je prošlo je Hummesov talent koji poljsko drvo nije iskoristilo.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la anton 1983 » 01 svi 2018, 22:56

Mislim da je vrijeme za prodaju nekih, ali ne i kupovinu Wernera...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 01 svi 2018, 22:57

anton 1983 napisao:Izgleda da je to to. Slijedece sezone nas Niko preuzima, a on nazalost nece moc pobrat polodove koje je Pep ostavio za razliku od nesposobnog Juppa i jos nesposobnijeg CA koji nisu znali kako.

Obečajem sam sebi da sledece sezone pratim Bayern putem Live Tickera. Nogomet koji cemo prikazivati nece biti gledljiv, a za poraze više nemam snage....

Fala Bogu da postoji Pep pa jos mogu uzivat u nogometu...

Mislim da nikome normalnom neće bit žao da prestaneš tu sračkat i da velikodušno počneš navijat za šity i divit se stručnjaku svemirskome treneru prvenstveno za real 0:5.....a kad ti takav stručnjak daš ocjenu da su Jupp i Ca nesposobni i nemaju blage veze to stvarno ima veliku težinu :haha:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 01 svi 2018, 23:04

anton 1983 napisao:Mislim da je vrijeme za prodaju nekih, ali ne i kupovinu Wernera...

Gadi mi se gledat Lewandowskog kako godinu za godinom flopa kad ga trebamo, ali da, Werner bi mogao biti žešći promašaj.

Znam koliko ti smeta Muller, a i ja sam često na toj razini, ali jel se možeš složiti da bi drukčiji napadač, ili tehničar u igri na podu, ili fizički moćan koji privlači protivničke braniče sebi, stvarao potpunu drukčiju ulogu za Mullera u kojoj on ne bi bio ovakvo govno?
Murta
Sekretar
Sekretar

Re: [01/05/2018] 1/2 LP: Real Madrid 2:2 FC Bayern München

PostPostao/la ivan » 01 svi 2018, 23:11

Dobro ja kad čitam ovdje komentare ispada da je Real imao 20 šuteva naspram naših 10 i veći posjed. U obje tekme smo ih statistički gledano dominirali. Bacate tu sad neke fore nije ovo nije ono kao eto Real je bio baš brutalan. Odigrali su teško govno. Samo što eto nikako da se poklopi pa da ispadnu i da se svi slože kako su igrali za k umjesto da se po novinama ponavljaju izlizane fraze i dodvoravanje onom koji prođe dalje...

Jesmo li opet imali super šansi koje smo promašili? Da
Jesmo li opet poklonili gol? Da
Jesmo li nadigrani? Ne

Pa zašto sad drvlje i kamenje po svima? Ono prošle godine je bilo 3 puta gore. Nismo dali gola iz igre, sramotili se nakon crvenog. Svjestan sam da je zbog činjenice da smo bili igrački bolji gorak okus u ustima i još teže prihvatit ispadanje, ali nogomet je jednostavno kurva koja već par godina nije na našoj strani. Baš me zanima šta bi Real odigrao da im je falilo 5 igrača iz prve postave.

Razočarani smo, razumijem. Trebali smo proć i MORALI. Ali zašto sad odjednom BAŠ NIŠTA nevalja? :idk:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 01 svi 2018, 23:19

Murta napisao:Gomez i Mandžukić su triput više sudjelovali u napadu nego ovaj Lewandowski kad su bitne utakmice u pitanju, a imaju trećinu talenta. Sule je više kreirao nego ovo drvo.

Nisu u nogometu igrale i pokazivale znanje nekoć samo svjetske klase i imale veliku karijeru već nekad i iznadprosječni i prosječni igrači koji su odlučivali utakmice i imali svoj zlatni trenutak. Stariji i puno stariji od mene to dobro pamte, a neki to zaboravljaju koliko i u politici što se zaborave predizborna obećanja i nacionalne izdaje. :)

Lewandowski je u potpunosti podbacio i ovu utakmicu i nadam se da je njegova karijera završila u Bayernu s ovom sezonom pa onda neka se slobodno druži sa svojim Izraelcem od menadžera negdje drugdje koliko god hoće jer ga neće navijački puk pamtiti kao jednog omiljenog plaćenika.

Naše vrijeme je s ovom sezonom završilo. Jupp kao vatrogasac nije uspio usred požara stvoriti čudo, a od iduće sezone kreće nova etapa za koju nam ostaje vidjeti gdje će nas odvesti.

Mislio sam da ćemo odigrati neriješeno i to je se dogodilo. Ekipa jednostavno više nema kapaciteta za nešto više, a uz sve to Ulreich zaboravi usred početka poluvremena da mu je suigrač dodao loptu i da mora ili ispucati ili indirektan udarac proizvesti. On se odlučio za najveću i najtežu moguću glupost u svojoj sezoni u Bayernu - pustiti i primiti gol.

Za mene ova ekipa nema karakter za rušiti i pobjeđivati ne ekipe jače od sebe, već jednake sebi. A nekoć je klub imao mentalitet da dobije koga god želi i s klasom i pol manjom kvalitetom.
"Ein Trainer sehen, was passieren in Platz. In diese Spiel es waren zwei, drei oder vier Spieler, die waren schwach wie eine Flasche leer!"
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 01 svi 2018, 23:21

Klasični generali poslje bitke..kod nas ne štimaju godinama neke stvari a to je da smo se nakotili staklenim igračima i njih se trreba rešavat mic po mic također i par koji su to predugo i to je sve...odjednom je trener sve kriv po nekim tu stručnjacima a ne kuže da je baš on dignuo ovu momčad takva kakva je al jbg nemreš bit u tom stanju perfektan to je tak a pogotovo protiv C.M.G.S-a to je tal surova istina.

Tu ima super igrača u srednjim godinama,najboljim a i mladih riješit se 2-3 starca,2 staklena il bar jednog te proljeva bernata...hapit stopera,beka,Goretzka dolazi te vidjet šta sa krilom i eventualnom špicom jer mislim da je zasičenje Bayern-Lewa doseglo vrhunac....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 01 svi 2018, 23:25

FCB_general napisao:
Murta napisao:Gomez i Mandžukić su triput više sudjelovali u napadu nego ovaj Lewandowski kad su bitne utakmice u pitanju, a imaju trećinu talenta. Sule je više kreirao nego ovo drvo.

Nisu u nogometu igrale i pokazivale znanje nekoć samo svjetske klase i imale veliku karijeru već nekad i iznadprosječni i prosječni igrači koji su odlučivali utakmice i imali svoj zlatni trenutak. Stariji i puno stariji od mene to dobro pamte, a neki to zaboravljaju koliko i u politici što se zaborave predizborna obećanja i nacionalne izdaje. :)

Lewandowski je u potpunosti podbacio i ovu utakmicu i nadam se da je njegova karijera završila u Bayernu s ovom sezonom pa onda neka se slobodno druži sa svojim Izraelcem od menadžera negdje drugdje koliko god hoće jer ga neće navijački puk pamtiti kao jednog omiljenog plaćenika.

Naše vrijeme je s ovom sezonom završilo. Jupp kao vatrogasac nije uspio usred požara stvoriti čudo, a od iduće sezone kreće nova etapa za koju nam ostaje vidjeti gdje će nas odvesti.

Mislio sam da ćemo odigrati neriješeno i to je se dogodilo. Ekipa jednostavno više nema kapaciteta za nešto više, a uz sve to Ulreich zaboravi usred početka poluvremena da mu je suigrač dodao loptu i da mora ili ispucati ili indirektan udarac proizvesti. On se odlučio za najveću i najtežu moguću glupost u svojoj sezoni u Bayernu - pustiti i primiti gol.

Za mene ova ekipa nema karakter za rušiti i pobjeđivati ne ekipe jače od sebe, već jednake sebi. A nekoć je klub imao mentalitet da dobije koga god želi i s klasom i pol manjom kvalitetom.

Upravo to psiha i mentalitet nam je mrvicu falio a treba bit iskren i reć da bez 6 igrača izač u 2 tekme sa prvakom nije mala stvar....

Ispalo je tak da smo pukli na najslabijoj karici(rezerve) bez obzira što smo po igri i statistički u obje tekme bili bolji...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Murta » 01 svi 2018, 23:33

ivan napisao:Dobro ja kad čitam ovdje komentare ispada da je Real imao 20 šuteva naspram naših 10 i veći posjed. U obje tekme smo ih statistički gledano dominirali. Bacate tu sad neke fore nije ovo nije ono kao eto Real je bio baš brutalan. Odigrali su teško govno. Samo što eto nikako da se poklopi pa da ispadnu i da se svi slože kako su igrali za k umjesto da se po novinama ponavljaju izlizane fraze i dodvoravanje onom koji prođe dalje...

Jesmo li opet imali super šansi koje smo promašili? Da
Jesmo li opet poklonili gol? Da
Jesmo li nadigrani? Ne

Pa zašto sad drvlje i kamenje po svima? Ono prošle godine je bilo 3 puta gore. Nismo dali gola iz igre, sramotili se nakon crvenog. Svjestan sam da je zbog činjenice da smo bili igrački bolji gorak okus u ustima i još teže prihvatit ispadanje, ali nogomet je jednostavno kurva koja već par godina nije na našoj strani. Baš me zanima šta bi Real odigrao da im je falilo 5 igrača iz prve postave.

Razočarani smo, razumijem. Trebali smo proć i MORALI. Ali zašto sad odjednom BAŠ NIŠTA nevalja? :idk:

Nije baš da ništa nevalja, stoperi su odigrali maksimalno koliko su trebali, Alaba je fenomenalan lijevi bek, Kimmich vrlo solidan desni. Obojica, ako ćemo biti iskreni, rade sranja u obrani, ali to je i djelomično bila posljedica rizika zbog hvatanja rezultata.
James je igrač koji maksimalno razumije nogomet i igra sve uloge osim napadača, kad je gusto u obrani, vrlo često on rješava stvari. Thiago i Tolisso su mogli biti bolji, ali bar ih nisu nadigrali Modrić/Kroos/Kovačić, što je već jedan uspjeh. Ribery je s 35 godina u 2 utakmice bio najtalentiraniji igrač na terenu, šteta što ne može trčati.

Muller je Muller, čak je par puta sijao strah u 16m Reala, samo što nije nitko to iskoristio. Protiv Ulreicha isto ne mogu reći puno jer on je s razlogom drugi, a ne prvi golman. Kao niti protiv Rafinhe u prvoj utakmici.

I onda dolazimo do Lewandowskog. :no:
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la ivan » 02 svi 2018, 00:01

Lewy je ogromno razočaranje. Ribery me isto razočarao jer je opet imao koliko pamtim 2 situacije kad je bilo gusto u 16 m i opet se spetljao u primanju lopte. Pa jebemu mater

Iako ne želim, moram se osvrnut na suđenje. Nevjerojatno mi je da niti jedan penal nismo dobili u ove 2 utakmice, a bilo ih je mislim čista barem 2
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Gerd Muller » 02 svi 2018, 00:50

Vec drugu sezonu zaredom sudci odlucuju pitanje prolaza :(
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge
Gerd Muller
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Vedo » 02 svi 2018, 06:47

anton 1983 napisao:Izgleda da je to to. Slijedece sezone nas Niko preuzima, a on nazalost nece moc pobrat polodove koje je Pep ostavio za razliku od nesposobnog Juppa i jos nesposobnijeg CA koji nisu znali kako.

Obečajem sam sebi da sledece sezone pratim Bayern putem Live Tickera. Nogomet koji cemo prikazivati nece biti gledljiv, a za poraze više nemam snage....

Fala Bogu da postoji Pep pa jos mogu uzivat u nogometu...

Nije uopće loše, iz iskustva ti kažem... ;)

Prije sam se živcirao zbog ovakvih stvari, onda sam oguglao. Ima i drugih stvari na svijetu(pametnijih?) osim nogometa...
Karl-Heinz Rummenigge :“We’ve had plenty of outstanding players, Steffan Effenberg, Lothar Matthäus, but for our sporting and public image, Kahn has always been the most important. He personifies this club’s genetic make-up.“
Vedo
Redoviti član
Redoviti član

PostPostao/la cruz » 02 svi 2018, 06:54

The Scarface napisao:Nacin na koji smo ispali i protivnik od kojeg smo ispali ti samo zgade nogomet i ubiju nadu u bilo sta. Doslovno nas iscepelare na podu i onda se jos popisaju i poseru po nama. Tako nekako je izgledao ovaj dvomec, dominiras obje utakmice al sam sebe izbacis i to nakon 3 prijasnja ispadanja u polufinalu i jedno u 1/4 finalu.

Imas cijelu godinu smece od lige koje vise ni ne gledas i onda zivis za par tekmi na proljece u LP-a a dobijes servirano takvo govno da ti se zgadi zivot. :sick:

to! upravo to.

sama pomisao na real izaziva mučninu i zgražanje

:sick:

vintage napisao:Neznam sta je Muller radio 90min na terenu...

ma radio je ono što zna, ništa! Nije krilo za njega i amen, nema tu priče.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2018, 06:57

ivan napisao:Razočarani smo, razumijem. Trebali smo proć i MORALI. Ali zašto sad odjednom BAŠ NIŠTA nevalja? :idk:

Pa vidiš ivane da sve valja.

Naša uprava se baš nadala takvom porazu jer sad se ništa nemora raditi. Isto ko prošle godine "kaj nevidite kolko smo jaki? Pa sudac nas mora izbaciti inače bi sjebali real". Ove godine "kaj niste vidli da smo bolji i da je Real nezasluženo prošao, ne treba niš mjenjati"

:mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 02 svi 2018, 08:45

anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Liga Prvaka 2017-18