POLUFINALE [17/04/2018] Leverkusen 2:6 Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u DFB Pokalu u sezoni 2017-18

Re: [17/04/2018] Leverkusen 2:6 Bayern

PostPostao/la anton 1983 » 18 tra 2018, 07:52

Evo i glovoa

http://mscom1.matchat.online/player/48508

Obratite pozornsot na glave igrača. Krucijalno ključna priprema za Real! :lol:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 18 tra 2018, 08:29

anton 1983 napisao:Razlog kritika, leži u tome, bar po meni, je to što nas se nekažnjava za ono što moramo biti kažnjeni.

Uopće neću reči Real, ali neke naše predstave pa čak i ova jučer bez slučajnosti poklapanja, bi protiv Rome, Napolija, Tottenhama završile kobno za nas, a kamoli nekog većeg i jačeg...

Eto u tom grmu leži ZEC. S jedne strane presretan, s druge strane mrzovoljan, jer na kraju ispada da je svaki naš protivnik u BL GNOJ 8-)

:bravo:

Ne treba ti jači protivnik, nego samo malo više Kusenove sreće i Baily umjesto Havertza.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la cruz » 18 tra 2018, 08:37

Pa dobro, svjesni smo svi toga.
Ali ovo
anton 1983 napisao:Teško je biti pametan, ali lakše je kad se pobjeđuje :hehe:

Pustite me da uživam sada :uziva: u tom nepredvidivom i leži lipota
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 18 tra 2018, 09:08

Ajmo probati ovako - tko bi pristao na osvajanje kupa i prvenstva te ispadanje u polufinalu LP onaj dan kad je CA dobio otkaz?
Ja vjerojatno bih, tako da s te strane gledano naša je sezona već uspješna. E sad drugo je što želimo sve kad smo već tu :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 18 tra 2018, 11:05

ivan napisao:Ajmo probati ovako - tko bi pristao na osvajanje kupa i prvenstva te ispadanje u polufinalu LP onaj dan kad je CA dobio otkaz?
Ja vjerojatno bih, tako da s te strane gledano naša je sezona već uspješna. E sad drugo je što želimo sve kad smo već tu :D

Svakom novom Bayernovom titulom BL i Kup sve vise i vise gube smisao. Sad kad je BVB propao, BL je totalno nebitno natjecanje jer nemamo niti jednog konkurenta. Juve u Italiji barem ima par kvalitetnih protivnika dok je BL ostala bez icega.

Dugorocno gledano neka europska super liga je jedina mogucnost da ucini ligaske utakmice zanimljivim.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 18 tra 2018, 21:59

Bayern kao Lyon u prvom desetljeću novog milenija, tj. PSG u drugom desetljeću. :)

Nijemci se ne brinu za budućnost Bundeslige kad je njima ionako najvažnije da nema utakmica ponedjeljkom, da je 50+1 pravilo na snazi, nema stranih vlasnika i to je to. :D To što iz lige doslovno sve najbolje odlazi iz svih klubova osim Bayerna, njih to ne zanima jer imaju svoj stil i oni to mogu podnijeti. :)
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2018, 07:17

The Scarface napisao:Svakom novom Bayernovom titulom BL i Kup sve vise i vise gube smisao.

Slažem se u potpunosti...

PA zato sam i reko da JUPP mora, proči reala i uzeti LP, da bi i BUNDESLIGA I KUP i SEVILLA i BEŠIKTAŠ izgledale bolje u našim očima...

Za vrijeme PEPA još je bio taj zadnji trzaj BUNDESLIGE. Ako ništa drugo, gledo si Bayern radi spektakularne igre pa si znao da nije bed, iako je već tada postojao strah "pa kak će ikad više iko uzet naslov".

Kada sam vidio da prošle sezone niko nije bio u stanju pokraj onakvog Bayerna uzeti naslov, pa onda opet ove di je stvar bila još gora usudio bi se reči. Pitam se...

Iako smo uzeli dva naslova, mi smo dvije sezone imali krizu. Sad ko će to vjerovati kad uzmeš naslov :lol: Pa samo mi koji znamo o ćem se radi.

Sada stvarno vjerujem (iako to prije nisam mogao zamisliti), da će "Bayern 100% biti prvak" :cry: Obožavam ja Bayern i gledati ću ja njegove tekme, ali da žara više nema, nema ga. Svako malo moram si naći neki razlog zbog kojeg mi je gušt gledat. Tipa koliko puta će Ribery zgubit loptu onak seljački pa to popratim i takve neke stvari.

Odavno više negledam Bayern radi ishoda tekme, već načina igra , rezultat kao takav me više ne zanima. Možda iz tog razlog toliko kritika...

Ne znam, nevidim načina da se stvari poboljšaju - eto produžujemo s ROBBERYOM, vraćamo Gnarbya, uzimamo Niku za trenera, samo da bi dali šansu BUNDESLIGI... Također pitam se, pa zašto da uzmemo Baileya i Martiala? Koji je razlog, zbog koga?

Nisam sanjar, pa da želim neku "konkurenciju Bayernu" koja će nam otimati igrače, osvajati prvenstva. bla, bla, bla, nego samo želim da BUNDESLIGA ovakva kakva je ima još dva kluba koja su u stanju u sezoni uzeti 75 bodova!

Pa kaj je to tak nemoguće!?!?!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 19 tra 2018, 07:35

Očito je nemoguće jer drugi klubovi više vole krivit za sve Bayern nego gledat što i kako sami rade. Kad im se to kaže onda se digne nos. Jednostavno smo probili tu neku nevidljivu granicu tamo oko 2012. i nitko nas ne može više stići. Postali smo previše jaki da bi oscilirali puno. Iako ne treba zaboravit da je Dortmund tamo prije dvije godine ili prošle čak imao toliko bodova da bi bio prvak u skoro svakoj sezoni osim ovih naših par ludih. A eto kako su brzo propali..
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2018, 07:42

ivan napisao:Postali smo previše jaki da bi oscilirali puno. Iako ne treba zaboravit da je Dortmund tamo prije dvije godine

Zadnja sezona PEP-a. Tada počinje pad, kao što sam i rekao...

Al o tome ja pričam - ne moraš osvoji takoreći, engo imaj 75 bodova, jer onda je to druga priča. isto ko recimo u Italiji - opet bu Juve osvojio, ali "konkurencija" je ipak tu i može se palamuditi i gledati tekme s guštom.

A ovo kod nas...

Ma ne znam. Sad još kad RBL ne ode u Europu, pardom LP, fulaju sa zamjenom za Keitu, ode sve u 3 PM...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 19 tra 2018, 08:08

Ali svima je njima Bayern najveći trn u oku. Nek se oni valjaju u blatu, ali bitno da Bayern nije najjači. To je njihova logika. Problem je što smo mi onaj lik sa strane koji ni nije u blatu nego ih mlati po glavi kad provire. Činjenica je da su u europi za k bez Bayerna, tako da neizvjesnost za pozicije koje vode u Europu uopće nije nešto napeta
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 19 tra 2018, 09:22

Nek se budale dogovore i daju Bvbu sve kaj im treba :mrgreen:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 19 tra 2018, 10:49

Neka Bundesliga počne trošiti milijardu i pol do dvije milijarde € po prijelaznom roku i vezati igrače ugovorom na 5 godina pa će onda biti bliže Bayernu, a ne da po tko zna koji puta, sad i u 2018., igrači kao Goretzka i Meyer odlaze bez odštete umjesto da se ima umijeća izvesti prodaju njih dvojice za minimum minimuma 80 mil. €.

Ovako neka pričaju do mile volje dok to sve ne rade i misle kako bi Kovač u Eintrachtu potrošio za 2 godine 100-150 milijuna eura na pojačanja u jednom prijelaznom roku i pri tome zadržao sve najvažnije igrače u Frankfurtu. Kako da ne... :) :) :) :) :)
Jedina pozitivna stvar u njemačkom nogometu su mladi njemački treneri u 1. Bundesligi. Ako ništa drugo, onda njihov nogomet i reprezentacija treba imati domaće, buduće vrhunske stručnjake u što većem broju.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: DFB Pokal 2017-18