DFB POKAL [25/10/2017] RB Leipzig 1:1(4:5, 11m) FC Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u DFB Pokalu u sezoni 2017-18

Re: DFB POKAL [25/10/2017] RB Leipzig -:- FC Bayern

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 11:30

Bez brige, stariji ce razumjeti :music:

Ili pitaj Šimširpašić Savudina :sammer:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la The Scarface » 26 lis 2017, 11:34

Leipzigu treba dignuti kapu kapu sto su unili malo zivosti u ovu trulu ligu, medunarodno gledano su s skromnim sredstvima napravili lijepu ekipicu koju ce nazalost BPL i mi opustosit.

Jasno mi je kad se hejtaju PSG, Chelsea, City itd... jer se razbacuju velikim parama, ali Leipzig nije ni izbliza takav iako bi bilo bolje da i BL dobije takav jedan klub jer ovaj Bayernov monopol postaje dosadan i Bayernovim navijacima.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 11:42

The Scarface napisao:Leipzigu treba dignuti kapu kapu sto su unili malo zivosti u ovu trulu ligu, medunarodno gledano su s skromnim sredstvima napravili lijepu ekipicu koju ce nazalost BPL i mi opustosit.

Jasno mi je kad se hejtaju PSG, Chelsea, City itd... jer se razbacuju velikim parama, ali Leipzig nije ni izbliza takav iako bi bilo bolje da i BL dobije takav jedan klub jer ovaj Bayernov monopol postaje dosadan i Bayernovim navijacima.

:goood:

RBL je klub za klanjat se!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la vintage » 26 lis 2017, 11:44

"Zašto je to kaj si ti rekao podobno kritici? Ovo je baš totalno suprotno i nadasve vrijedno pohvale! "

Anton se opet nesto zajebava....
Bas smo super igrali, za svaku pohvalu! :smajl007:
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 11:56

vintage napisao:"Zašto je to kaj si ti rekao podobno kritici? Ovo je baš totalno suprotno i nadasve vrijedno pohvale! "

Anton se opet nesto zajebava....
Bas smo super igrali, za svaku pohvalu! :smajl007:

Postoji gol, postoji lopta, a postoje bogami i Srbi.

A ti si masio celi fudbal! ;)
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la vintage » 26 lis 2017, 12:00

Ponekad te dijagnoza zna ubiti prije nego bolest.
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 12:19

vintage napisao:Ponekad te dijagnoza zna ubiti prije nego bolest.

:? hm...

Sagledajmo činjenice, pa dajmo dijagnozu.

1.) Zaključeno je da smo propali.
2.) Promijenili smo trenera kako bi nas zadržao na razini kako ne bi još više propali.
3.) Nema Neuera na golu
4.) 1/4 kadra je u bolnici, neki bi čak rekli pola od prvog napada.
5.) Tek smo se počeli stabilizirati, kako po pitanju igre tako i pitanju forme
6.) Igramo 2. KOLO DFB POKALA i zadnji puta smo tamo ispali u toj fazi natjecanja 2001. - nema prostora za grešku
7.) Igramo U GOSTIMA protiv kvalitetnog protivnika koji gaji jako kvalitetan nogomet
8.) Taj protivnik je 3. u ligi sa samo jednim bodom iza nas
9.) Forma im je u uzlaznoj putanji s 4 pobjede zaredom između ostalog BvB u gostima i Porto doma
10.) Primamo gol na najgori mogući način - nepostojeći penal i unatoč tome ova trula i loša i navodno demoralizirajuća ekipa koja igra trul nogomet, se vraća u TEKMU kada su svi sigurni da smo propali!!!
11.) Stvaramo šanse koje promašujemo - znači nije da ih nema.
12.) Dobivamo na penale, iako je pravilo da takve ekipe koje su trebale dobiti u 120 minuta, tekme gube na penale.

I sad na sve to meni neko može reči, da je u redu kritizirati igru kao da smo igrali protiv Freiburga? Bate Borisowa? Ono wtf!?!?!?! Uopće nije stvar dal smo igrali dobro il loše, nego je stvar da igra u ovom slučaju nebi smjela biti predmet razgovora iz perspektive ovaj i ovaj igrač ne valja! Ja ću vam sada nabrojati 10 utakmica ak treba, di se to komentira i stoji iza izrećenih komentara iz perspektive koja se tu forsa...

Pa koji Vam je kurac umišljeni?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 26 lis 2017, 12:20

Jbg IMA tu I nesretnih na forumu Kaj smo prosli :anton4:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 26 lis 2017, 12:26

Miki pomiri se s tim da je nogomet sada platforma za biznis i reklamiranje, jak medij koji je izvrsno praćen i di su klaunovi dobro plaćeni. Romantični nogomet se igra u županijskoj liZi kada Ljuti dolac gostuje u Gabeli pa usprkos navlačenju suca i tri crvena kartona zabiješ gol u zadnjoj minuti i pobiješ se odma na terenu čim sudac svira kraj nakon 17 minuta nadoknade jer je domaćin fulo i drugi penal.

Slažem se totalno sa Scarfaceom i sam sam govorio više puta slično nešto. Kakve koristi "tradicionalnim klubovima" što imaju tradiciju kada - ne samo da ne uspijevaju u Europi - nego se redovno bore za opstanak (HSV; Werder, Stuttgart, itd). A da ne pričamo da postanu napokon konkurentni Bayernu.

Što se tiče sinošnje utakmice, Bayern je bio lošiji nego što želimo zbog svega pomalo ali ponajviše jer je trener Leipziga u suradnji sa svojim igračima napravio stvar koja bi prkosila i najvećim klubovima! Zato im svaka čast! To znači da u BL ima klubova koji imaju znanje i moć za dobiti Bayerna uz malu dozu sreće naravno. Znači obogatili su ligu.

Leipzig je zaslužio proći, ali dobiju crveni i cijela taktika im pane u vodu, a imali su nas u rukama s tom taktikom.
Ne kažem ja, možda bi Bayern bio bolji da su nam igrali Ribery, Müller ili James i da nam je Jupp trener bio od 7.mj. No bez obzira, ovi momci imaju potencijala i valjalo bi da Matešić daje još veći novac za plaće, da zadrži te momke koju godinu.

Na kraju krajeva, koliko god mi bili nekome nerealni što nismo zadovoljni igrom (puno ozljeđenih, nov trener, jak protivnik) - stojim pri tome da je naša igra bila jedva prolazna i IMAMO PRAVO NE BITI ZADOVOLJNI.
S prolazom smo zadovolnji ali s igrom ne. Moramo se steigern, a bit će i toga nadam se.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 12:56

cruz napisao:S prolazom smo zadovolnji ali s igrom ne. Moramo se steigern, a bit će i toga nadam se.

O mamu mu! :neee:

Pa dobro jel mogu u sezoni postojati utakmice koje nisu pravi ogled naše igre, ali da bar u takvim utakmicama pokažemo EIER?

Mislim igrali smo po 18 puta protiv RBL u gostima! Nismo igrali protiv jebenog kolna koji ima dve punkte u gostima i nekog kluba čiji igrači ne znaju hodati!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 26 lis 2017, 12:57

anton 1983 napisao:
cruz napisao:S prolazom smo zadovolnji ali s igrom ne. Moramo se steigern, a bit će i toga nadam se.

Pa dobro jel mogu u sezoni postojati utakmice koje nisu pravi ogled naše igre, ali da bar u takvim utakmicama pokažemo EIER?

Mislim igrali smo po 18 puta protiv RBL u gostima! Nismo igrali protiv jebenog kolna koji ima dve punkte u gostima i nekog kluba čiji igrači ne znaju hodati!

A čovjeka... Pišeš kao da smo igrali protiv Reala ili Barselone, u najmanju ruku. Igrali smo protiv tima koji nema NIJEDNOG igrača TOP klase i koji je, u najboljem slučaju, prosječan evropski tim i ništa više od toga. :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 13:11

Miki napisao:A čovjeka... Pišeš kao da smo igrali protiv Reala ili Barselone, u najmanju ruku. Igrali smo protiv tima koji nema NIJEDNOG igrača TOP klase i koji je, u najboljem slučaju, prosječan evropski tim i ništa više od toga. :bravo:

Kakve to veze ima, ako je tim dovoljno jak da odigra sexualan nogomet? Kaj mi imamo igče TOP KLASE? I koji je to kurac igrač TOP KLASE?

A zaš spominješ Real il Barcelonu kao nešto s čim se mi možemo mjeriti?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Miki » 26 lis 2017, 13:23

anton 1983 napisao:
Miki napisao:A čovjeka... Pišeš kao da smo igrali protiv Reala ili Barselone, u najmanju ruku. Igrali smo protiv tima koji nema NIJEDNOG igrača TOP klase i koji je, u najboljem slučaju, prosječan evropski tim i ništa više od toga. :bravo:

Kakve to veze ima, ako je tim dovoljno jak da odigra sexualan nogomet? Kaj mi imamo igče TOP KLASE? I koji je to kurac igrač TOP KLASE?

A zaš spominješ Real il Barcelonu kao nešto s čim se mi možemo mjeriti?

Igrači TOP klase kod nas su npr. Nojer i Levandovski. Alaba je, takođe, bio TOP klasa, ali se ulijenio. Donedavno je to bio i Lam. To su igrači koji mogu igrati u bilo kom timu na svijetu i to kao prva opcija.

Bajern je suviše veliki klub, a i dalje vrlo uspješan, da bi se poredio sa Lajpcigom, klubom koji ne postoji ni čitavih 10 godina... Mi smo godinama u vrhu evropskog fudbala, doduše u posljednje vrijeme smo oslabili, ali to ne znači da smo nekonkurentni. Naprotiv, mislim da nam fali samo malo bolje da se raspodjeli uloga igračima na terenu i da ćemo ponovo biti vrlo ozbiljan konkurent za trofej LŠ.

Ne smatram da je npr. PSŽ bolji od nas. Prosto su nam došli u trenutku kada se kod nas nije znalo ko pije, a ko plaća, pa su nas lagano dobili. Mislim da će se u aprilu, maju i junu drugačija priča pričati, samo da ne bude povreda.

Ok, čestitke Lajpcigu na igri, drago mi je što smo ih prošli, ali ja njih ne doživljavam kao konkurenta Bajernu iako su sada blizu gledajući tabelu. Mada, kako sezona bude odmicala, ostavićemo ih u prašini kao prošle sezone. :bravo:
Gvardiola i Enrike treba da podignu spomenik Leu Mesiju što je od njih napravio trenere. :bravo:
Miki
Don Quijote

PostPostao/la anton 1983 » 26 lis 2017, 13:27

Ponoviti ću ti Miki JEBENO PITANJE!!!!

Kakve to kurčeve veze ima!?!?!?!??!?!?!?!?!?!

Da li je Tottenham top klub? Da li je Napoli Top klub? O kojoj pički materinoj pričaš?

Mah sam će me još više glava zabolit! :neee:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 26 lis 2017, 13:33

anton 1983 napisao:

a brate nisi realan nikako. Ne bi da smo MI imali igrača manje preko 60 minuta, tako ti ovu pobjedu dižeš u nebesa. Ok, dobar protivnik, fali nam igrača, čestitke na prolazu, ali da ovo treba slavit kao pobjedu koja je pokazala našu klasu i jaja i poboljšanje, itd. - NE!

prošli smo na jebene penale
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: DFB Pokal 2017-18