[OSMINA FINALE] Bayern München 2:1 Borussia Dortmund

Podforum za utakmice Bayerna u DFB Pokalu u sezoni 2017-18

Re: [OSMINA FINALE] Bayern München -:- Borussia Dortmund

PostPostao/la anton 1983 » 21 pro 2017, 07:37

ivan napisao:Mislim da ovakva igra nije ono što Jupp želi/misli igrat. Nisam siguran je li na to primoran kadrom, fizičkom spremom ili nečim trećim, ali teško mi je povjerovat da bi Jupp išao namjerno povuć ekipu kad dortmund nije mogao prdnut, vodili smo 2-0, a protivnik je imao do tada valjda 2 šuta. Iako smo sada puno sigurniji u defanzivnoj igri, to nikad nije bio i ne treba bit naš najbolji adut. Tako da mi je malo teško objasnit si rasplet današnje utakmice jer teško je povjerovat da nas je Dortmund stisnuo zbog svoje kvalitete...

Čini mi se da statistika pokazuje da je Dortmund čak imao nešto veći posjed. Kao što je bio slučaj i s PSG-om. Dva jaka protivnika u minhenu, oba veći posjed od nas. Ako me pamćenje ne vara, mi smo pod Juppom 2013. imali manji postotak posjeda možda samo od Barcelone u cijeloj Europi. Da li je s godinama postao preveliki "ziheraš"?

Vidjet ćemo što će se dogoditi u nastavku sezone, kad Jupp odradi s dečkima ove zimske pripreme (kakve takve). Znam ja da bi on radije u ekipi još jedno dobro krilo, a ne ovako s tri od kojih je uvijek barem jedan ozlijeđen.

Hmmm - Jupp baš to želi, no naravno bolje i sigurnije. On je uvijek povlačio ekipu (čudno mi je da to neznaš), samo je pitanje koliko dobro je to povlačenje odrađeno. Zasada to neštima iako nam je cijela ekipa brutalno defanzivna. Dominacija je pod JUPPOM rijedak pojam.
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

Prethodni

Vrati se na: DFB Pokal 2017-18