(1.9.2018.) VFB Stuttgart 0:3 FC Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u 2018-19

Re: (1.9.2018.) VFB Stuttgart 0:3 FC Bayern

PostPostao/la FCB_general » 02 ruj 2018, 12:13

cruz napisao:Onda sam po stoti put zaključio koliko je bundesliga inferiorna kada na teren izađeš bez klasičnog zadnjeg veznog i dva napadača i dva veterana i dobiješ u gostima komotno s 3:0.

Bayern je za prosječne klubove ne samo druga liga nego pet liga iznad. Jbg Bayern javno kaže da je Rudy višak - uzme ga vizemeister i predstavlja istog igrača kao königstransfer :roll:

To je tako godinama i nema druge. Mi možemo kriviti VW što je krenuo 2015. u totalnu rasprodaju ekipe koja je osvojila kup i superkup, završila na 2. mjestu, a tih godinu-dvije što su bili u naletu su baš obećavali, no oni su bili u tom nekom njemačkom svijetu kad je potrošnja u pitanju, a i nekakvi (ne)dolasci navijača na utakmice zbog posla u VW-u i kakve sve ne gluposti.

Mi igramo prvenstvo kao Dinamo HNL od 2008. do 2016. s 20+ bodova ispred prvog pratitelja i po 30+ od 3. i 4. plasiranih ekipa ili recimo Celtic zadnjih 8-9 godina nakon propasti Rangersa.

The Scarface napisao:Zalosno je kad jucer gledas tekmu i uopce se ne uzbudujes, bili su lijepi golovi i sve, ali kad nema rezultatske napetosti postanes jednostavno indiferentan.

Goretzka zabije za 1:0, super ovo ono, ali i da nije zabio koga boli k, i da smo prosuli bodove koga boli k kad znamo da ce i konkurencija prosuti puno bodova i da nema sanse da neko nakon 34 kola bude blizu Bayerna.

Prije su se utakmice BL pratile sa malo vise zara, danas upalis ako stvarno nemas pametnijeg posla za raditi u tom trenutku i stvarno mi je zao zbog te cinjenice.

Da, žalosno je, ali Nijemcima nije već su sretni i sve izgleda "kako treba". Die Deutsche Fußballkultur in ihrer Köpfe geht weiter und lass sie so weiter. :)

Šteta što smo zadnje pravo uzbuđenje doživjeli u sezoni 2013/2014. jer sve poslije toga više nije bilo vrijedno spomena. Klopp je 'propao' u Dortmundu 2014/2015., a Tuchel nije mogao dohvatiti Bayerna s nikakvim ulaganjima i daljnjim igračkim gubitcima u EPL i Primeru.

Od 2014/2015. se sezona svodi samo na to kako ćemo dogurati do četvrtfinala LP i tu tražiti ta polufinala i konačno jedan prolaz u finale.

Zadnje 3 sezone se treba natjerati gledati Bayerna, gledam utakmice ali to više nije to. Tzv. konkurencija(koju nemamo) (ni)je odradila svoj posao.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2018-19