(1.12.2018.) Werder Bremen 1:2 Bayern München

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u 2018-19

Re: (1.12.2018.) Werder Bremen -:- Bayern München

PostPostao/la ivan » 01 pro 2018, 18:00

doro napisao:
ivan napisao:Ajd nek smo pobijedili, ali previše se promašilo. Moglo se to i moralo prije riješiti. Zanimljivo kako svi znaju da smo načeti pa nas se više nitko ne boji napast sa svim igračima pred kraj - znaju da nije teško nama dat gol

Danas je mnogo veći problem bio lewa nego obrana koja se uz 2-3 greške ubiti dobro držala....

Zato što nam je postalo normalno da rade barem 5-6 grešaka :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: (1.12.2018.) Werder Bremen 1:2 Bayern München

PostPostao/la effe__sa » 01 pro 2018, 19:09

Meni je prvo poluvrijeme, izuzev one grozne greške, nesporazuma (kako li to i nazvat) kod primljenog gola, jako dobro bilo i dopala mi se većina stvari. Samo te greške u odbrani nerviraju. E onda smo htjeli u drugom poluvremenu drugi gol, do kojeg smo došli i tih petnaestak minuta je bilo dobro. Poslije može se reći da smo to zasluženo doveli do kraja i došli do pobjede, ali na momente se opet osjetila nesigurnost. Većina je ok danas bila, ali određene se popravke moraju napraviti, jer jedna krupna greška (a koja nam se u zadnje vrijeme gotovo u svakoj utakmici dešava) može nas skupo koštat. I onda opet iste diskusije, vraćanje u letargiju i slično...
Ali nadam se da ćemo ipak krenuti pravim putem...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la ivan » 01 pro 2018, 21:15

Par stvari...

1. Jeste vidjeli razliku Riberija i Comana koji je prvi put na terenu nakon 3 mjeseca? :lol:

2. Za primljen gol je moožda čak isključivo Neuer kriv. Sad sam pogledao par puta i čini mi se da se Sule spremao na skok, ali kao da mu je Neuer viknuo da je njegova i Sule nije skočio. Znamo kako je to završilo.

3. Lewy ne voli samo Robbena (i obrnuto). Pošto se veselio golovima Gnabrija.

4. Komentator na Eurosportu (engleski) rekao da smo SRETNO pobijedili + da ono na Riberiju nije penal. Haha pa šta reć na to? Moram saznat tko je
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 02 pro 2018, 09:48

Za Riberya je šteta kad je izgubio na prodornosti što se nije prebacio na to da bude kreativna desetka. Mislim da bi to bilo jako zanimljivo da je zadnje 2-3 godine on bio u sredini, a ne na krilu...

Jedino kaj mi se u svemu ovome NE sviđa je dvojac u sredini Leon - Kimmich, jer ak bumo se na to oslanjali, PK toga bu bilo pod upitnikom...

PS.

Uopće se NE čudim kaj svi misle da je Boa kriv za gol :lol:
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 03 pro 2018, 09:48

Kriv je I Neuer al AK u takvim situacijama Ne izletis a primis Gol kriv Si Jos vise...svima je jasni da je to neki Drugi Gilman nakon ozljede.

Cisti penal je bio I NAD Goretzkom a prije Werder Moze bit zadovoljan Sto je izgubio samo 1:2 nego da se prica Kak smo mi sretni s tom rezom a najvise zahvaljujuci katastrofalnim Lewom na ovoj tekmi.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Bundesliga 2018-19