(13.3.2019.) SEXSPIEL Bayern 1:3 Liverpool

Podforum za utakmice Bayerna u Ligi Prvaka u sezoni 2018-19

Re: (13.3.2019.) SEXSPIEL Bayern 1:3 Liverpool

PostPostao/la Lennon » 14 ožu 2019, 18:25

Znaci kog bi jedino ostavil.

Lewa, Thiago, Gnabry, Sule, Kimmich.

A James? Pa covjek je jucer ljut kad ga izvadi, a realno, odigrao je i izgleda u jacim tekmama ko da je dosao iz zupanijske lige. Em su ga protrcali u sredini, em nije imao fizicke snage za borbu, em mi se cini da ima par kg viska koji mu smetaju. Jednostavno, ko da nije mogao stopat loptu, ko da su svi bili prebrzi za njega, i nije prvi put da je tako na najvisem nivou.

Druga je stvar Bundesliga i kad igramo bez pritiska i tolikog tempa.

Neznam, ili je nespreman, ili ne moze bolje biti od toga, al to nije dovoljno za Bayern.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 14 ožu 2019, 19:32

anton 1983 napisao:
doro napisao:Kak je tek dobro stopal lopte I dodaval ko beton(Lewa) to je valjda isto do taktike Inace nije zabil zadnjih 7 tekmi u K.O sve taktika kriva,baloni od Thiaga,pucanje u aut gubljenje lopte amaterski itd. Taktika je bila losa al I igraci bas ti najvazniji su bili katastrofa....zalaganje ocajno jer I to taktika?Neuer nestal odavno isto taktika valjda....

Ma prodat lewandovskog kupit Wernera, prodat jamesa kupit Havertza, prodat Thiaga i staviti Leona u prvih 11....

I da vidiš.

Po mogućnosti vratiti Draxlera.

A jesi tudum...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 14 ožu 2019, 19:34

doro napisao:
anton 1983 napisao:
doro napisao:Kak je tek dobro stopal lopte I dodaval ko beton(Lewa) to je valjda isto do taktike Inace nije zabil zadnjih 7 tekmi u K.O sve taktika kriva,baloni od Thiaga,pucanje u aut gubljenje lopte amaterski itd. Taktika je bila losa al I igraci bas ti najvazniji su bili katastrofa....zalaganje ocajno jer I to taktika?Neuer nestal odavno isto taktika valjda....

Ma prodat lewandovskog kupit Wernera, prodat jamesa kupit Havertza, prodat Thiaga i staviti Leona u prvih 11....

I da vidiš.

Po mogućnosti vratiti Draxlera.

A jesi tudum...

Brijes...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 14 ožu 2019, 19:40

Lennon napisao:Znaci kog bi jedino ostavil.

A James? Pa covjek je jucer ljut kad ga izvadi, a realno, odigrao je i izgleda u jacim tekmama ko da je dosao iz zupanijske lige. Em su ga protrcali u sredini, em nije imao fizicke snage za borbu, em mi se cini da ima par kg viska koji mu smetaju. Jednostavno, ko da nije mogao stopat loptu, ko da su svi bili prebrzi za njega, i nije prvi put da je tako na najvisem nivou.

Neznam, ili je nespreman, ili ne moze bolje biti od toga, al to nije dovoljno za Bayern.

Ma James je turbo spek pojma ti nemas sve odlike za tempo nogomet koji mi igramo oduvijek...
Mozemo mi pricat Sta hocemo al cinjenica je da mi nemamo godinam killera za LP pogotovo u fazi ispadanja....Lewa,Thiago I SL. Igraci dobri su za ligu,asistencija,golovi statistika Kad se sve zbroji kroz godinu bude super no kad grmi I treba djelovat odmah NEMA nikoga eto na to sam mislio I na tom ide kritika Tim igracima. KILLER za LP u zavrsnoj fazi....+Uvijek budu kritike jace kad zalaganje I muda budu ko jucer cista anemija.I OVO sto su napisali nemamo Jeremisa igraca koji grize...jedino nesto takvo priblizno je Martinez a I on ispao smjesan onako spor I seprtljav jucer al decko se bar trudio....pun kufer imamo kak Cruz reko labilnih pickica koje znaju samo kmecat od Boe pa do Jamesa I Lewe
Zadnja izmjena: doro; 14 ožu 2019, 19:52; ukupno mijenjano 1 put/a.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 14 ožu 2019, 19:46

Teski brijač...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 14 ožu 2019, 20:01

anton 1983 napisao:Teski brijač...

Veli objektivan lik...pa Jamesu i Lewi za jucerasnju igru se svi smiju a Thiago tolko korisnih loptI podjelio za popizdit...osim malog Kimmicha vecina igraca placipicke I balerine umisljene u klubu I ova dva debila to jos toleriraju....sve dodje na naplatu...
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 14 ožu 2019, 21:10

Lennon napisao:Znaci kog bi jedino ostavil.

Dobro ne možeš baš toliko maknuti sve. Dodaj jako dobrog Tolissoa i Alabu kao beka koji će uvijek služiti i što sam rekao, daj mu konkurenciju da mu visi non-stop na leđima i tjera ga na top-formu i igre.
Zamjenski golmani svakako ostaju, a od Goretzke, Renata i Martineza ti jednostavno netko mora isto ostati jer nećeš dovesti 10 igrača odjednom pored ovakvih bolesnih i retardiranih cijena i odšteta.

Kad sam brojao za nekakvo svoje viđenje teškog remonta ove pogubljene momčadi i kluba, sve te igrače koji bi ostali, skupi se taman tih 8 do 10 od kojih imaš te navedene kao budućnost i nositelje(Lewy, Thiago, Kimmich, Tolisso, Süle), ali na već ovo sada i zadnje 2 sezone lošu klupu tebi fali još 10 novih kad potjeraš 7-8 igrača(Wagnera, Rafinhu, Boatenga, Hummelsa, Müllera, Riberyja i Robbena) te možda Jamesa ne otkupiš, a ja sam i Javija koliko god da ga volim stavio u izlog za "viši cilj".
To je kriva politika iz ljeta 2015., 2016., 2017. i ova perverzija iz 2018. koja je dimenzija za sebe.

Nema tu pretjerivanja kad je sve to predominantno loša kadrovska politika i dok je Guardiola bio naš trener, a sve se nastavilo nakon njega. Najokrutnije je ispalo s igračima koji tada nisu bili zagazili u 30-tu ili su tek u nju zagazili, a k tome su Nijemci. Prvi su Müller i Boateng od ljeta 2016., a s njima Hummels da bi najveća nesreća zbog te proklete ozljede bila Neuer. 4 igrača na koja smo se oslanjali do najkasnije 2022. su nam otpala, propala, uništila se.
A je li treba spomenuti odavno propalog Badstubera u zimu 2012. i prije 3-4 godine propalog Götzea? To je totalna katastrofa ne za Bayern nego i za Njemačku isto tako, a to je trebala biti naša sadašnjost i snaga sada i zadnje 4 godine, no za Bayern i njemačke igrače to od ovog desetljeća mora biti izrazito pogubno.

Drugačije bi pričali da su ti igrači danas još super ili barem solidni i da smo svojevremeno doveli De Bruynea i još koje top krilo zadnja 2 ljeta.

Mijenjat ćemo se, svidjelo se to nekome ili ne, ljutili se ili ne ljutili. Važno je to UČINITI, dignuti glavu, presjeći mnoge stvari i gledati prema naprijed.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Liga Prvaka 2018-19