(14.9.2019.) Rasenballsport 1:1 FC Bayern

Podforum za utakmice Bayerna u Bundesligi u 2019-20

(14.9.2019.) Rasenballsport 1:1 FC Bayern

PostPostao/la cruz » 03 ruj 2019, 07:39

Slika

4. kolo Bundesexlige
Subota 14.9. u 18:30 sati
Red Bull Arena

Može se reć da će ovo biti Topspiel. Prvi protiv drugog.
Bez obzira što su tek tri kola odigrana, bilo je za očekivat da će se Leipzig nalaziti na vrhu ljestvice.
A s obzirom kako su odigrali zadnju partiju, Bayerna čeka zanimljivo gostovanje.
Jaka tekma pünktlich pred prvu tekmu lige prvaka.

Zadnji susret je bio finale kupa, uživajte:

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

Re: (14.9.2019.) Rasenballsport -:- FC Bayern

PostPostao/la anton 1983 » 03 ruj 2019, 07:50

Baš bi htio da nas napucaju!

I to ne zbog Kovača i sranja po Bayernu i ovog što se proteže po medijima zadnjih 2 godine, nego da napokon dobijemo BUNDESLIGU!!!

Zamislite si ligu u kojoj bi RBL ove godine s Nagelsmanom postao prvakom. Baš s ovim kadrom, baš s Wernerom i potencijalom RED BULL kojeg bi možda u tom slučaju stavili u pogon....

Mislim da bi to bio PURE SEX!!!

Jedno je zahtjevati nešto od RBL-a, a drugo je nešto zahtjevati od RBL-a koji je prvak Njemačke ak me razmete....
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 03 ruj 2019, 14:36

Vidjet ćemo Nagelsmannov RB Leipzig kako će igrati protiv nas. Izvrsno su ušli u sezonu, Werner se raspucao, ali daleko od toga da blistaju po imenima koja nama svejedno teško mogu parirati.

Rekli su kroz 5 godina od ulaska u Bundesligu da bi htjeli biti prvaci. Ovo im je 4. sezona otkako su tu, vidjet ćemo što mogu ove sezone. Transferima me nimalo nisu impresionirali i Nagelsmann im je najveće pojačanje.

Ja nas vidim kao prvake Njemačke i osvajače Pokala i ove sezone kud i kamo više nego prošle sezone jer smo doveli određene jako dobre igrače i platili poprilično novaca pa se sada očekuje da reputacija kluba za Coutinha, Havertza i Sanéa i ostale buduće transfere samo raste kako bi se oni privukli u München i pokazale namjere da ono što smo doživjeli zadnje 3 sezone postane prošlost.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 12 ruj 2019, 12:42

Moja prognoza prve postave za ovu utakmicu je da će startati

Neuer - Kimmich, Süle, Lucas, Alaba - Martinez, Thiago - Gnabry, Müller, Coman - Lewandowski.

Ne znam da će Kovač ići s Pavardom na beku, Kimmićem na veznom, Perišićem na krilu i Coutinhom od 1. minute na 10-tki.
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 12 ruj 2019, 13:55

FCB_general napisao:Ne znam da će Kovač ići s Pavardom na beku, Kimmićem na veznom, Perišićem na krilu i Coutinhom od 1. minute na 10-tki.

Mislim da će nešto od toga sigurno biti. Protiv jake ekipe kao RBL nam treba Coutinho i doza kreativnosti koja može činit razliku. Müllera bi ja kao jokera gurno ako zatreba.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 ruj 2019, 14:41

Bilo bi jebeno ako ovo izgubimo :smajl007:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 ruj 2019, 07:55

Nazlost da kojim slucajem RBL i osvoji Buli nist se nebi promjenilo kod njih bili bi jednohit i to je sve.

Razocarali su transfer politikom zadnje dve godine koda naglas daju do znanja da im je ovo limit.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 14 ruj 2019, 08:20

Ja imam osjećaj da RBL nije poput ostalih takvih klubova u Njemačkoj. Imaju oni veće ambicije od Wolfsburga, Hoffenheima i drugih.
A što se tiče transfera nisu oni neki bum napravili ali su zadržali Wernera, doveli par jako zanimljivih mladića i najbitnije - doveli su trenera koji je pokazao da zna razvijati mlađe igrače i mladu momčad. Najveći pomak tog trenera u ovom kratkom vremenu sto je tu: ekipa više drži loptu na zemlji i nastoji više kontrolirati igru. A jedino se tako mogu podići na veću razinu. Ona igra pod rangnikom je pre divlja i preiscrpljiva. Momci jednostavno moraju fizički past tijekom sezone
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 14 ruj 2019, 09:46

Oni su rekli kroz prvih 5 godina titula prvaka Njemačke. Ovo im je 4. sezona u Bundesligi, vidjet ćemo što će biti. Za stvoriti ekipu poput Atlético Madrida trebat će im čovjek i figura poput Simeonea, ali i reputacija kluba koju oni uopće nemaju s obzirom na potpuno irelevantnu klupsku povijest koju imaju.
Treba naglasiti da su u svojoj 3. sezoni u elitnom njemačkom natjecanju došli do finala DFB Pokala, nešto što recimo Hoffenheim nikad nije uspio u svojih 11 godina Bundeslige.

Prije ili poslije će doći do toga kako su velika ulaganja neizbježna ukoliko žele biti nekakav konstantan nacionalni i međunarodni faktor.

Do tada idemo gledati večeras kako će naši odigrati protiv RB Leipziga, mogu li opet slaviti u gostima i kakav Feld-Leistung mogu ponuditi. ;)
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la effe__sa » 14 ruj 2019, 13:02

Bez onog navijačkog, s realnim nekim pogledom nešto mislim da će danas biti remi.

Iako ovdje utakmica može ići u više smjerova. Nekako Nagelsman za sada manje prima golova s RB-om, opet je to i donekle logično jer mu je vamo stabilnija odbrana i on se tome prilagođava. Ali opet nekako je ove dosadašnje ovosezonske protivnike lako i kontrolisao.

RB Leipzig ne treba porediti s Hoffenheimom, jer očigledno je tamo bila misija ući u Bundesligu , postati tu stabilan, a odmah nakon toga nije bilo dalje ambicije Hoppa da ulaže u ekipu. Znači oni bez njega bi morali doći do para da bi napravili nešto više. A u toj sredini je to nemoguće. RB Leipzig ima već neku konstantu, učešće u Evropi, bili u finalu kupa, gore se održavaju, zadržali neko vrijeme bitne igrače (vidjet ćemo do kad će, ali ne prodaju sve odmah u prvoj sezoni, jedna je prodaja bila Keita, koji je očigledno sjajno unovčen).

Oni su doveli neka pojačanja da dopune kadar, koji je dobar , tako da mislim da tu nisu uradili loš posao. Bitnije je bilo zadržat kostur ekipe.

Uglavnom ako ih u odbrani rano probijemo, jebali su ježa, a možemo i mi najebat, ako fino krenemo ulijetat u njihove kontre. S tim da moguće po ovom svemu što gledamo ove sezone, RB Leipzig bude imao posjed, bar na početku...
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 14 ruj 2019, 16:29

Opet smile12 smile12

A sta ces!

Covjek im na silu oce dokazat da mu kupe sesticu :D
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 14 ruj 2019, 16:34

cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 14 ruj 2019, 16:37

anton 1983 napisao:Covjek im na silu oce dokazat da mu kupe sesticu :D

Očito.

Kimmich je weltklasse na beku, a na šestici se još nije pokazao na toj razini. Sad Kovač ili radi to što se ti zakebaješ ili želi od njega napravit klasnog DM da ga ne moramo kupovati...

Nisam pametan
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 14 ruj 2019, 16:47

Coutihnu nesto dugo treba da moze 90 min odigrat...kaj on treniro uopce zadnjih 15 mjeseci :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 14 ruj 2019, 16:58

A možda želi od Pavarda napraviti svjetskog braniča. :D Ne moš' vjerovati, no zato je tu Müller u Startelf-u.

I baš zato kažem da Bayernu trebaju i Havertz i Coutinho i Sané, a uz njih 6-ica, zamjenski napadač pa da se ovoga totalno istisne iz ekipe.

No hajde, da vidimo tu 'genijalnost' von unserem echten Top-Trainer Nike Kovača. :mrgreen: Danas ćemo definitivno uživati u dresovima ako ništa drugo što nije bio slučaj u Berlinu prije 4-5 mjeseci. :P
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Sljedeće

Vrati se na: Bundesliga 2019-20