Carlo Ancelotti - novi trener Bayerna od ljeta 2016. godine

Arhivirane teme...

Re: Carlo Ancelotti - novi trener Bayerna od ljeta 2016. god

PostPostao/la mc_guru » 09 svi 2016, 09:39

Za one koji znaju Ancelottija malo bolje, kakav je on trener? Ja ga znam samo iz zadnjeg razdoblja u Realu i tu mi se svidjelo kako ih je izorganizirao, čak i onu sezonu nakon osvajanja LP kada je Kroos morao igrati zadnjeg veznog i zbog svega ostalog što mu je bilo nametnuto zbog Perezove politike. Nije ni Zidaneu sigurno sad lako tamo uz Ronalda (kolko god im je bitan), Pereza i vjerojatno nametnutog stavljanja onog drveta Danila od strane ovog šopingholičara.
Obzirom na to kakvu je Pep slobodu imao u Bayernu, mislim da će ovome biti veliki gušt raditi u takvom klubu.
mc_guru
Član
Član

PostPostao/la ivan » 09 svi 2016, 13:09

Po meni se mi moramo pripremit da nagodinu osvojimo možda samo njemački kup ili čak niti jedan trofej. Jer to je neka "realna" mogućnost. Mislim ne znam koliko je realno ali nije nemoguće. Čisto iz razloga jer u prvenstvu dolazi do zasićenja i ne možemo vječno osvajat (+ Carlova statistika u ligama), LP nije moguće predvidjet i ostaje nam samo kup koji je iako knock out natjecanje ipak nešto što možemo u svakom trenutku dobit jer u jednoj tekmi možemo bilo koga iz njemačke dobit uvijek.

Ja bi volio da Carlo samo nauči dečke igrat obranu i to je to :D
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 09 svi 2016, 13:14

ivan napisao:Ja bi volio da Carlo samo nauči dečke igrat obranu i to je to :D

Kaj to znači?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 09 svi 2016, 13:31

naša obrana je ustvari sexualna kada su momci na okupu, to je moje mišljenje. teško je igrati obranu kada alaba i kimmich pola sezone igraju u paru (i prođu juventus)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 09 svi 2016, 14:04

Trebao bi ih "nauciti" da ne rade glupe greske i da 90 min koncentrirano igraju.

Jesmo li ove sezone opet blizu obaranja rekorda po primljenim golovima?
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 09 svi 2016, 15:52

anton 1983 napisao:Kaj to znači?

A ne znam ni sam što to točno znači. Koliko visoku obranu igramo nismo puno golova ni primili. Ali mislim da želim reć da ih nauči igrat i obranu, u smislu da možemo "bez problema" podnijet pritisak protivničke momčadi 10-15 minuta u komadu, a ne da protivnik u tom razdoblju stvori 100 šansi. Gle, iako se ne volim povlačit na takve stvari, činjenica je da smo pod Juppom znali igrat i na posjed (napad) i na obranu. S obzirom da sumnjam da će Carlo nastavit ovaj nogomet na jako veliki posjed, očekujem da se ekipa nauči i branit kada to treba. Na kraju krajeva umjerenost i jest najbolja (najučinkovitija).
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 09 svi 2016, 18:12

The Scarface napisao:Trebao bi ih "nauciti" da ne rade glupe greske i da 90 min koncentrirano igraju.

E, to bi bila prava stvar.

The Scarface napisao:Jesmo li ove sezone opet blizu obaranja rekorda po primljenim golovima?

U triple sezoni i prosle je bilo po 18 primljenih golova. Ove smo dobili samo 16. A poslednje kolo igramo protiv poslednjeg Hannovera. Ocekujem ubedljivu pobedu bez primljenog gola.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Lahm » 09 svi 2016, 18:34

anton 1983 napisao:

Ne želim sve negativno gledati ;)

Njemu će sigurno biti teško zbog zasičenosti osvajati BUNDESLIGU. Teško je za očekivati da će na domaćem planu CA biti jednako uspješan kao PEP jer to bi značilo 7 prvenstva zaredom...

Što se tiće čupanja kose, 3 godine ju nisam čupo, mislim da je vrijeme da ponovo počnem ;) Ako se CA koncetrira na osvajanje LP-a i uspije u tome, nosvajanje prvenstva mu neću zmajeriti. Naravno biti će kritika dok će se to događati, no kad (ako) sjedne LP sve će se zaboraviti.

Ono što je najbitnije je da on ima sreću u ždrijebu u LP pa se stvari možda poklope.

Zaključak je da ga neželim dočekati na nož...

Lijepo si se izrazio, da je netko drugi trener Bayerna, slozio bi se s tobom, ali posto je ovaj hohstapler trener...nema sanse.

Ja sam ludio zbog Pepovih zamisli, ali ce mi jako nedostajati celavi Spanjolac. Od gospodina koje smo imali ( Jupp-Pep) do hohstaplera. Tesko mi to zeludac moze podnijeti. Jos kad krene sezona ( kad budemo gubili ) i ona njegova retardirana faca ( pogled )... Mozda je vrijeme da si uzmem novi laptop.

mc_guru napisao:Za one koji znaju Ancelottija malo bolje, kakav je on trener?

Ukratko...kao covjek...
Teska mizerija. Jos nije ni sjeo na klupu Bayerna, vec je izjavio, tj. dao svoju rijec nekom svom mafijozi koji vodi Leeds... tipa... Vrati ih u TPL, ja dolazim.

mc_guru napisao: Ja ga znam samo iz zadnjeg razdoblja u Realu i tu mi se svidjelo kako ih je izorganizirao, čak i onu sezonu nakon osvajanja LP kada je Kroos morao igrati zadnjeg veznog i zbog svega ostalog što mu je bilo nametnuto zbog Perezove politike. Nije ni Zidaneu sigurno sad lako tamo uz Ronalda (kolko god im je bitan), Pereza i vjerojatno nametnutog stavljanja onog drveta Danila od strane ovog šopingholičara.
Obzirom na to kakvu je Pep slobodu imao u Bayernu, mislim da će ovome biti veliki gušt raditi u takvom klubu.

Mucio se dosta dugo, kao sto sam prije napisao, sa PSGom da osvoji naslov, a konkurencija nikad slabija bila.

Izorganizirao... hm.. svaki put dosao na gotovo. Budi baja, pa kao Jupp, mars u Bilbao, i od niceg napravi ponovno stabilan klub.
don
Jupp Heynckes
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la luctl » 09 svi 2016, 18:57

Debeli Don ako preživi prvu sezonu će biti jako dobar. Ja predviđam prvu sezonu dosta lošu - 0 trofeja. Glavni razlog je EURO. Zadnjih xy sezona koje su uslijedile nakon reprezentativnih natjecanja nisu bile plodne. :mrgreen: Za ostatak se ne bojim. :a045:

Što se tiče njega kao trenera imam jako pozitivno mišljenje. Živi bili pa vidili!
troll u <3
luctl
Troller

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2016, 09:31

Prema bilo čijim komentarima mislim da nas očekuje jedna uzbudljiva era. Sad dal će biti uspješna ili e to fakat teško možemo znati.

Ja se samo veselim kada je CA u pitanju tim svojim idejama koje bih htio da provede pa da vidimo.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 10 svi 2016, 13:38

Ovaj transfer Sanchesa pomutio je moje planove po pitanju predviđanja :D

Sad je sve moguće i sve je na prodaju! :D

Sa Hummelsom smo dobili "home grown" igrača :D i sa njim vjerojatno slijedeće gdine u prvih 11 imamo više švaba.

Isto tako onaj transfer Wagnera koji upotpunjuje kvotu švaba i home grown igrača dao mi je misliti jer čak u nekim idejama i za taktiku bez i sa klirima ima smisla jer on može biti "direktna zamjena za Gotzea" u oba slučaja. nema veze kaj je trul jer radimo na drugim djelovima ekipe, a za Inglostadte može poslužiti...

Pošto sam već sad spomenuo dva Njemca - a samo je jedan došao - Rode bi kak god da ga okreneš trebao ići proč, ta jedan novi švaba trebao bi uletiti umjesto Gotzea.

Da je došao Pjanić bio bi puno pametniji, no ako sada dođe i Pjanić tek onda će biti belaja.

Po meni moguće je da dosta igrača napusti klub što ne znači da će svi oni, ali da je moguće - samo kod jednog će me to malo mučiti jer onda znači da niej bilo "dobro planiranj" ili nas je pak neki transfer iznenadio.

Igrači na transfer listi

Bernat, Rafinha, Benatia, MARTINEZ, Thiago, GOTZE, KIMMICH, Ribery, Robben - Tascija i Hojberga neću navoditi jer smatram da su oni prošlost.

Bernata je moguće da se prodaje i da se dopelja neko drugo govno. Za Rafinhu i Benatiu znate zašto.

Kod Martineza mi je problem jer ga u niti jednom konceptu baš nevidim u prvih 11, a opet u onoj taktici gdje je u vezi romb moguće je da igra na zadnjem veznom jer Sances je ipak "dečec", al opet - isto tako on more biti zamjena za štopere - kak god dobio je dugačak ugovor ali mislim da sada baš i nije presretan i ako bi nam stvarno Barca ili neko ponudio 35 ili više miljona eura ne bi se čudio da ide proč kako bi se nekom drugom otvorilo mjesto.

Thiago - e sad nisam pametan ali opet znate zakaj je na listi.

Gotze - za njega sam siguran da samo dogovoaram cijenu...

Kimmich - kod njega mi je jako realna psoudba jer ne vidim da će se baš naigrati - treba priznati da je on ipak igrao samo zbog ozlijeda drugih i da mi ipak baš nebi bili presretni da nam je on igrač u prvih 11 - znači kod njega možda i neće biti prodaja već posudba u igri - pa nam zato treba onaj "Wagner"...Makar ako bi neko bio lud i dao malo više novaca za Kimmicha (što ne vjerujem) zaš ne ga prodati?

Ribery i Robben - trenutačno po meni sve je moguće.

Za sve ostale mislim da mogu sa sigurnošču reći da se neće dirati, ali i nije ih previše ostalo :D

Možda će se neki pitati zakaj ne XABi - iskreno svejedno mi je dal će ostat il ne kada ga neočekujem previše na terenu - može ko ona budala Xavi zadnju sezonu grijat klupu i biti neko ko je produžena ruka treneru...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 11 svi 2016, 12:13

Ancelotti će kako izgleda nastojati "kopirat" Heynckesa, što je odlično, ali ima tu par ključnih stvari koje je Jupp imao a CA nema.

Maloprije je anton napisao da Bayern više nema krila-playmakere (u najboljim balon d'Or godinama) pa je mogao Martinez igrati.. sada kao neće

međutim, sada CA ima više izbora nego JH tada.

Tako da će (uz zdravlje i raspoloženje) mnogo toga ovisiti o Ancelottijevom nosu postavljanja momčadi za datu tekmu..

Ok, ja to gledam onako optimistično, no svjestan sam da sve to može naopako krenuti...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 13 svi 2016, 08:29

sportbild veli da CA (među ostalom) intenzivno traži desnog beka, da je izrazio želju da se pothitno produži s Lewandowskim. Pripreme s novim trenerom počinju 11.7. - dan nakon finala EP.
Htio je Pjanića, međutim sada je dobio Sanchesa. "Ako Götze želi ostati onda će dobiti svoju šansu" - tako je navodno rekao budući šef
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 13 svi 2016, 09:57

cruz napisao:sportbild veli da CA (među ostalom) intenzivno traži desnog beka, da je izrazio želju da se pothitno produži s Lewandowskim. Pripreme s novim trenerom počinju 11.7. - dan nakon finala EP.
Htio je Pjanića, međutim sada je dobio Sanchesa. "Ako Götze želi ostati onda će dobiti svoju šansu" - tako je navodno rekao budući šef

A drugi opet pišu da je zadovoljan s kombinacijom Lahm-Rafinha. Kome vjerovat...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 13 svi 2016, 10:13

ivan napisao:
cruz napisao:sportbild veli da CA (među ostalom) intenzivno traži desnog beka, da je izrazio želju da se pothitno produži s Lewandowskim. Pripreme s novim trenerom počinju 11.7. - dan nakon finala EP.

A drugi opet pišu da je zadovoljan s kombinacijom Lahm-Rafinha. Kome vjerovat...

naravno, sad je faza da ne moš nikom vjerovat. Dosta se tih kombinacija odrađuje iza kulisa, normalno da ima puno polu-informacija.

ali to i je čar nogometa, sklapanja kadra, novi trener ovo ono. imat ćemo do 8. mjeseca sve riješeno, i onda ćemo u dosadi gledati engleze kako u jednom mjesecu okrenu 500 milijuna eura
(osim ako nam se netko teško ozljedi)
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva