LIGA PRVAKA 1/4 FINALE 1/2 FINALE - 2017/18

Arhivirane teme...

Re: LIGA PRVAKA 1/4 FINALE 1/2 FINALE - 2017/18

PostPostao/la vintage » 13 tra 2018, 15:47

Toooooo sam prizeljkivao! Time for revenge :yes: !!!
No, vec duze vrijeme imam osjecaj da ce Pool napraviti velike stvari u CL....
vintage
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lennon » 14 tra 2018, 10:35

Ukratko, mišljenja sam da nismo više moćni kao prije 2-3-5 godina, što je možda za ovu tekmu i dobro. Imamo i pametniji pristup samim time, opreznijeg trenera, nećemo srljat, vjerujem da ćemo igrat pametnije nego prošlih godina.

Mislim da bi mogla i karma presudit Realu ove godine. A i ako niš drugo, veseli činjenica da će puno nogometnog svijeta bit uz nas nakon događaja oko Uefe, Reala, suđenja itd.

I pozitivno je po meni što igramo prvu kući.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 14 tra 2018, 12:14

Lennon napisao:Ukratko, mišljenja sam da nismo više moćni kao prije 2-3-5 godina, što je možda za ovu tekmu i dobro. Imamo i pametniji pristup samim time, opreznijeg trenera, nećemo srljat, vjerujem da ćemo igrat pametnije nego prošlih godina.

Mislim da bi mogla i karma presudit Realu ove godine. A i ako niš drugo, veseli činjenica da će puno nogometnog svijeta bit uz nas nakon događaja oko Uefe, Reala, suđenja itd.

I pozitivno je po meni što igramo prvu kući.

:bravo: Karma može pobjedit sve i peh,ozljede i suce!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la The Scarface » 14 tra 2018, 21:29

Ovo je sad prvi pravi test ove sezone za Juppa i ekipu, osvajanje BL i prolazak protiv Besiktasa i Seville je bio muss koji se svakako podrazumijevao.

Ako uspijemo izbaciti ovaj Real Jupp ce s razlogom biti obasjan hvalospjevima a njegovi prethodnici kritikama.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 15 tra 2018, 08:00

The Scarface napisao:Ako uspijemo izbaciti ovaj Real Jupp ce s razlogom biti obasjan hvalospjevima a njegovi prethodnici kritikama.

Boldani dio malo potkrijepi?
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 15 tra 2018, 11:04

Liverpool ove godine uzima ligu prvaka,
Ko će se kladit?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 15 tra 2018, 14:51

anton 1983 napisao:
The Scarface napisao:Ako uspijemo izbaciti ovaj Real Jupp ce s razlogom biti obasjan hvalospjevima a njegovi prethodnici kritikama.

Boldani dio malo potkrijepi?

Pa 4 godine ispadamo od Španjolaca u onim pravim utakmicama u LP-a, ako baš sad prođemo kad se Jupp vratio s razlogom će dobiti dodatni boost a prethodnici dodatne razloge za kritiku.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 16 tra 2018, 07:51

The Scarface napisao:Pa 4 godine ispadamo od Španjolaca u onim pravim utakmicama u LP-a, ako baš sad prođemo kad se Jupp vratio s razlogom će dobiti dodatni boost a prethodnici dodatne razloge za kritiku.

Za boost bi se složio, ali za ovo drugo ne ;) Totalno su drugačije okolnosti i jedna stvar se ne veže na drugu.

Prođe li JUPP Real, a ne osvoji LP kao 2012, onda je to goli kurac ;) Super je kad prođeš ono kaj je teško, ali nesmiješ izgubiti ono što "ne bi smio izgubiti".

Za mene je 2012 najveći poraz Bayerna u povjesti. Sad zamisli proči reala u 2018 i ne dići LP pored jedne Rome i Liverpoola....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 16 tra 2018, 08:20

anton 1983 napisao:
The Scarface napisao:Pa 4 godine ispadamo od Španjolaca u onim pravim utakmicama u LP-a, ako baš sad prođemo kad se Jupp vratio s razlogom će dobiti dodatni boost a prethodnici dodatne razloge za kritiku.

Za boost bi se složio, ali za ovo drugo ne ;) Totalno su drugačije okolnosti i jedna stvar se ne veže na drugu.

Prođe li JUPP Real, a ne osvoji LP kao 2012, onda je to goli kurac ;) Super je kad prođeš ono kaj je teško, ali nesmiješ izgubiti ono što "ne bi smio izgubiti".

Za mene je 2012 najveći poraz Bayerna u povjesti. Sad zamisli proči reala u 2018 i ne dići LP pored jedne Rome i Liverpoola....

To je ta dilema... Je li bolje ispast u polufinalu ili izgubit finale?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la The Scarface » 16 tra 2018, 10:30

anton 1983 napisao:

Nije goli k, jer imas Pepa i Ancelottija koji su puno razvikaniji treneri pa nisu uspjeli uci u finale, udemo li bas sad nakon 5 godina opet u finale prijasnji treneri ce izgledati jos losiji. Naravno da je nogomet puno kompleksnijni i da puno faktora igra ulogu (zdrijeb, forma protivnika itd..) ali na kraju ce se pamtiti finale LP-a samo pod Juppom.

Ne volim te pizdarije bolje ispast u polufinalu nego izgubit u finalu, to mi je opcenito jedna od zesckih gluposti. Finale je finale, i svaki ulazak u finale je ogroman uspjeh.
The Scarface
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la FCB_general » 16 tra 2018, 11:03

Finale treba znati i prije svega moći dohvatiti, a mi to nismo 5 godina uspjeli. Tih 5 godina stvarno zvuči nevjerojatno da je prošlo, ali tako je.
Real je igrao 3 finala u zadnje 4 godine, dvaput s nama u polufinalu i izbacio nas te ih ih je sve osvojio, a sad je vrijeme da mi odigramo opet jedno umjesto što se oni provlače i kradu uz pobočnike suce.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 16 tra 2018, 14:03

anton 1983 napisao:

Slažem se djelomično također bi dodao da porazi od aston ville,porta i uniteda nisu ništa manje bolniji iliti da imaju manju težinu..ok ovde smo igrali doma al i protiv ovih bili bolji i top favoriti ono što bi ti rekao to moraš dobit kad si već i finalu.

Ako mi prođemo real a bit će turbo teško u svakom pgledu mi osvajamo Lp taman u produžecima il na penale ;)
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la effe__sa » 16 tra 2018, 23:11

FCB_general napisao:Finale treba znati i prije svega moći dohvatiti, a mi to nismo 5 godina uspjeli. Tih 5 godina stvarno zvuči nevjerojatno da je prošlo, ali tako je.
Real je igrao 3 finala u zadnje 4 godine, dvaput s nama u polufinalu i izbacio nas te ih ih je sve osvojio, a sad je vrijeme da mi odigramo opet jedno umjesto što se oni provlače i kradu uz pobočnike suce.

Neka si ti opet krenuo od one negativne varijante, koliko dugo nismo finale igrali. I to zamisli 5 godina? :)
Ma činjenica je da se moglo još pokoje finale uhvatiti, možda i još jedna titula, ali ipak smo tu najmanje u polufinalu, gotovo stalno (eto prošle sezone četvrtfinale i to nesretno ispadanje). Postoji strašan kontinuitet.

Kod Reala se često zaboravi (mislim generalno ljudi) kakav su oni samo sušni period prije ovoga imali, kada par godina zaredom nisu mogli proći ni četvrfinale. A oni baš uvijek guraju, da na sve moguće načine uzmu LP. Protiv njihovih titula ne mogu nešto previše prigovoriti, osim protiv ove zadnje, kada je evidentno bilo da smo mi pokradeni u Madridu. Možda mi je to bilo i najviše zastrašujuće, jer nikad nisam vidio da se jedan sudija toliko odvaži pokrasti Bayern. Nikada nisam bio ni za one teorije zavjere, te gura se finale Real - Barca (možda se to nekad malo navlačilo) ili neke slične, ali treba imati na umu da su se određene lakrdije počele dešavati i to previše očigledne lakrdije. Ako čovjek naravno razmišlja onda se sve može dovesti u pitanje....Neka sudijska lakrdija u duelu našem protiv Reala mogla bi mnogima ogaditi fudbal pa možda totalno i izokrenuti stvari...

A ovo što se finala tiče, tu su mediji i generalno javnost u svijetu, a mi na ovim prostorima se tu posebno upecamo, počeli širiti taj pojam luzeri za nekoga ko je izgubio finale...Ispade nije luzer onaj što ispada u grupnoj fazi, nego onaj što izgubi finale...Eto ko biva to se ne smije izgubiti...Svašta danas ima u svijetu, pa eto i ovo je jedna jako zanimljiva a da ne kažemo čak i žalosna pojava (možda je više smiješna) da neko ko je izgubio finale je luzer.

S antonom se mogu složiti da je iskustvo finala s Chelseajem zaista jedno gadno, strašno, fuj iskustvo, to ne želimo da se ponovi (sreća 2013. godina je sve to oprala). Mislim da je tada 2012. u finalu i Jupp zakazao, jer i on nije skinuo pritisak s igrača, jednostavno možda se sve moralo bolje psihološki pripremiti. Pošto glorifikujemo Juppa (ja prvi) onda treba spomenuti momenat kada sam i njemu donekle zamjerio. Ali naravno da je tu bilo više nesretnih okolnosti. Ali nijedna nesreća ne dolazi sama... ;)
Samo meni je interesantno, koliko anton želi Juppa predstaviti sretnim trenerom, ispade čovjek samo ima sreću, koju Pep možda npr nema. Ma Jupp je sve ovo prekucao i njegov način vođenja ekipe je nešto mega fenomenalno...Sa velikim igračima treba znati, treba znati kada ih milovati, a kada ih opalit nogom u guzicu...To pojedini treneri, pa pogotovo ovi iz mlađe nadolazeće garde i pored svih mega strategija, sjajnih metoda, taktički, analitički začkoljica, nikada neće znati, niti će naučiti, niti shvatiti. ;) Ne može svako biti trener, težak je to posao, treba tu znanja, ali nije fudbal ni toliko komplikovan, kao što ga neki treneri učine komplikovanim. Puno je jednostavnij od toga. To se vidi na primjeru Juppa. ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 17 tra 2018, 06:21

The Scarface napisao:Nije goli k, jer imas Pepa i Ancelottija koji su puno razvikaniji treneri pa nisu uspjeli uci u finale, udemo li bas sad nakon 5 godina opet u finale prijasnji treneri ce izgledati jos losiji. Naravno da je nogomet puno kompleksnijni i da puno faktora igra ulogu (zdrijeb, forma protivnika itd..) ali na kraju ce se pamtiti finale LP-a samo pod Juppom.

Najvjerojatnije će to biti tako, ali ja ti tu teoriju neću podržavati, tj. neću zbog tog uspjeha ili neuspjeha procjenjivati nećiju kvalitetu.

Uspije li JUPP ove sezone uzeti LP, postaje najvjerojatnije najlegendarniji trener Bayerna u povjesti. A da te pitam, jel on veći stručnjak od Hitzfelda?

Isto tako mislim da me nisi skužio za finale. Sam ulazak je uspjeh, i prolazak Reala, bla , bla, bla, ali ne možeš mi zgubiti finale od "okvirno slabijih ekipa". Pa koji kurac, prođeš Real, a neosvojiš baš ovo finale gdje je s druge strane protivnik POOL ili ROMA. Nije to tak" jednostavno", ali mislim da razumiješ kaj pričam. Naravno ako će biti POOL da će biti drugačiji dojam, no u današnje vrijeme POOL nije niti UTD niti City, niti Barca niti Juve niti PSG - i opet treba znati čitati kada nabrajam ove klubove...

I ja tu neumanjujem niti oduzimam JUPP- u išta. E sad ako to neko vidi drugačije njegov problem...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 17 tra 2018, 07:31

effe__sa napisao:Samo meni je interesantno, koliko anton želi Juppa predstaviti sretnim trenerom, ispade čovjek samo ima sreću, koju Pep možda npr nema.

Meni je recimo interesantno, kako je u zadnje vrijeme hit od mene raditi lažljivca ili ti bolje rečeno, govoriti u moje ime "da sam ja nešto rekao", što nisam rekao.

Interesantno mi je kako Effe piše o mojim "kritikama" vezanim uz JUPPA, na način da uzima ono što sam ja govorio ili govorim o Ancelottiju.

Gledajte ljudi, velika je razlika između "slučajnosti poklapanja" - što vrijedi za JUPP-a i "Mirogoričnog Ghnooj-a" - što vrijedi za Ancelottija.

100 puta sam reko i 101 put ću ponoviti: JUPP je idealan trener za BAYERN! I ništa drugo, ništa više, ništa manje. Kao što se recimo s druge strane Realu POKLOPILO sa Zidaneom.

Ne može nitko pobiti činjenicu da smo imali "nemoguću sreću" prilikom izvlačenja 1/8 finala LP ove godine. Zašto nemoguću? Jer su na kraju ostale samo dvije kuglice i pitanje je bilo dal idemo na Barcelonu ili na Bešiktaš. Ne može se pobiti činjenica da smo loše izgledali na terenu protiv Bešiktaša dok Vida nije dobio crveni karton.

Ne može se pobiti činjenica da smo dobili najslabijeg protivnika u 1/4 finalu LP-a i da smo opet loše izgledali na terenu, primili gol (zasluženo), te da je Ribery niti kriv niti dužan zabio Mirogorični Ghnooj što je jako utjecalo na ukupni rasplet dvoboja - jest da u nit jednom trenutku naš prolazak nije bio upitan, ali smo pokazali loše izdanje.

E sad dolazi to jebeno polufinale i kada se tu "nešto dogodi", onda možemo neke nove stvari nadodati na sve ovo, jer prolazak preko Reala i ulazak u Finale, baci će i novi sjaj na 1/8 finale i 1/4 finale, no isto tako gubljenje finala od Rome ili POOLa, će opet malo popljuvati te rezultate...

I jesam li ja sad tu nešto krivo ili pak interesantno rekao?
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Arhiva