Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 11 lis 2018, 09:03

Što se tiče tih krilnih igrača koje navodno pratimo, uglavnom se radi o momcima koji imaju dugoročne ugovore i za koje se u pravilu plaćaju odštete iznad ‘tržišne vrijednosti’.

Pépé 16 mil
Rebić 30 mil
Pulišić 45 mil
Bailey 45 mil
Brandt 45 mil
Thauvin 50 mil
Martial 65 mil

Za Rebića i Pepea bi trebalo više oko 40 mil, dok za ostale sigurno treba 70-80 mil ako ne i više (današnje tržište :idk: )

izvedivo za Bayern ali ... KVDM ???

Ako ovo nije vrijeme za VDM onda ne znam kad će.

Šta vi mislite koliko će Bayern biti spreman platiti za novog krilnog igrača?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 lis 2018, 10:43

Ha teško je to za reč jer je suvislo pitanje. Zamisli to svoje pitanje, ako na njega dodaš, prodajemo Martineza, bou i Mullera, Wagnera i za njih dobivamo 120 milja...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 11 lis 2018, 11:41

anton 1983 napisao:Ha teško je to za reč jer je suvislo pitanje. Zamisli to svoje pitanje, ako na njega dodaš, prodajemo Martineza, bou i Mullera, Wagnera i za njih dobivamo 120 milja...

Malo je suvislo pričati o prodaji Müllera. A za Martineza, Boatenga i Wagnera možeš dobiti taman za jedno krilo, eventualno 70 mil. Inače smo kraljevi zarade na transferima..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 12 lis 2018, 14:37

Sviđa mi se što nas tržište zadnje 3 godine tjera da moramo ga pratiti ili biti u teškom pušing stanju. Nerad se kažnjava, rizici još više(De Bruyne).

Mi smo mogli imati i Hazarda(37 mil. €) i De Bruynea(80 mil. €), samo u tadašnjim okolnostima smo imali top Riberyja i Robbena ili nismo bili voljni platiti zahtjeve za odštetu od 80 mil. €.

Hazard ima želju ići u Real Madrid i to je prije 10-ak dana dao do znanja javnosti, no neće biti đubre prema Chelseaju.

Pitanje je hoće li ga Real htjeti dovesti jer osim njega tu su Neymar i Mbappe prisutni oko dovođenja, ali vidi belaja - Real ne može dovesti svu trojicu ili barem dvojicu u jednom prijelaznom roku kao što su to recimo mogli u prošlosti s Cristianom i Kakom 2009. i brojnim drugim igračima prije njih. Ni njih tržište, inflacija cijena ili otkupne klauzule ne maze.

Oni su zaokružili 2 Brazilca, Viniciusa Juniora i Rodyrga za 2x45 mil. €, jedan je tu od ovog ljeta i impresionira za Castillu, drugi čeka punoljetnost i prema jučerašnjim pisanjima Rodrygo možda već na zimu dođe.

No i dalje nemaju top 9-tku, a ni one individualne zvijezde svjetske klase pa se zato spominju Neymar, Hazard i Mbappe.

melodyne napisao:Nabil Fekir iz Lyona. Ne znam da li je o uopste krilo?

Nije krilo, 10-tka i 8-ica je. Ja sam mislio prije 2-3 sezone da je on krilo jer je stvarno impresionirao u EL, a ono gledam TM kaže Zehner.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

Prethodni

Vrati se na: Transferi