Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 11 lis 2018, 09:03

Što se tiče tih krilnih igrača koje navodno pratimo, uglavnom se radi o momcima koji imaju dugoročne ugovore i za koje se u pravilu plaćaju odštete iznad ‘tržišne vrijednosti’.

Pépé 16 mil
Rebić 30 mil
Pulišić 45 mil
Bailey 45 mil
Brandt 45 mil
Thauvin 50 mil
Martial 65 mil

Za Rebića i Pepea bi trebalo više oko 40 mil, dok za ostale sigurno treba 70-80 mil ako ne i više (današnje tržište :idk: )

izvedivo za Bayern ali ... KVDM ???

Ako ovo nije vrijeme za VDM onda ne znam kad će.

Šta vi mislite koliko će Bayern biti spreman platiti za novog krilnog igrača?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 11 lis 2018, 10:43

Ha teško je to za reč jer je suvislo pitanje. Zamisli to svoje pitanje, ako na njega dodaš, prodajemo Martineza, bou i Mullera, Wagnera i za njih dobivamo 120 milja...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 11 lis 2018, 11:41

anton 1983 napisao:Ha teško je to za reč jer je suvislo pitanje. Zamisli to svoje pitanje, ako na njega dodaš, prodajemo Martineza, bou i Mullera, Wagnera i za njih dobivamo 120 milja...

Malo je suvislo pričati o prodaji Müllera. A za Martineza, Boatenga i Wagnera možeš dobiti taman za jedno krilo, eventualno 70 mil. Inače smo kraljevi zarade na transferima..
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la FCB_general » 12 lis 2018, 14:37

Sviđa mi se što nas tržište zadnje 3 godine tjera da moramo ga pratiti ili biti u teškom pušing stanju. Nerad se kažnjava, rizici još više(De Bruyne).

Mi smo mogli imati i Hazarda(37 mil. €) i De Bruynea(80 mil. €), samo u tadašnjim okolnostima smo imali top Riberyja i Robbena ili nismo bili voljni platiti zahtjeve za odštetu od 80 mil. €.

Hazard ima želju ići u Real Madrid i to je prije 10-ak dana dao do znanja javnosti, no neće biti đubre prema Chelseaju.

Pitanje je hoće li ga Real htjeti dovesti jer osim njega tu su Neymar i Mbappe prisutni oko dovođenja, ali vidi belaja - Real ne može dovesti svu trojicu ili barem dvojicu u jednom prijelaznom roku kao što su to recimo mogli u prošlosti s Cristianom i Kakom 2009. i brojnim drugim igračima prije njih. Ni njih tržište, inflacija cijena ili otkupne klauzule ne maze.

Oni su zaokružili 2 Brazilca, Viniciusa Juniora i Rodyrga za 2x45 mil. €, jedan je tu od ovog ljeta i impresionira za Castillu, drugi čeka punoljetnost i prema jučerašnjim pisanjima Rodrygo možda već na zimu dođe.

No i dalje nemaju top 9-tku, a ni one individualne zvijezde svjetske klase pa se zato spominju Neymar, Hazard i Mbappe.

melodyne napisao:Nabil Fekir iz Lyona. Ne znam da li je o uopste krilo?

Nije krilo, 10-tka i 8-ica je. Ja sam mislio prije 2-3 sezone da je on krilo jer je stvarno impresionirao u EL, a ono gledam TM kaže Zehner.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 21 lis 2018, 17:13

Anthony Martial, dessen Vertrag bei den Red Devils im Sommer 2019 ausläuft, beschäftigt sich weiterhin mit einem Abgang aus Manchester. Der 22-jährige kommt unter United-Coach Jose Mourinho wenig zum Zug und könnte den Klub im kommenden Sommer verlassen, um mehr Spielzeit zu bekommen.

Danas mi je palo na pamet da mozemo opet da se pozabavimo Reusom. :)
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 21 lis 2018, 18:45

melodyne napisao:Danas mi je palo na pamet da mozemo opet da se pozabavimo Reusom. :)

Taj je brod otplovio. Mislim da bi se Reus prije koknuo nego prešo u Bayern. Lik je ove sezone sve ono zašto ga obožavam! U ovim godinama vidio sam ga kao prvo Bayernovo krilo, ali jebiga, takav je život...

No lik ove godine nije krilo, već hala sredinu i to kako! MAŠALA!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 21 lis 2018, 19:11

Kada se svojevremeno Reus između nas i Borussije, odlučio za ove druge, ta priča se završila... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 21 lis 2018, 19:21

effe__sa napisao:Kada se svojevremeno Reus između nas i Borussije, odlučio za ove druge, ta priča se završila... ;)

Pa i ne baš. Bilo je još šansi kasnije, ali sada, sada više ni pomisliti. Kad kažem šansi, onda mislim picina dlaka, al opet...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la effe__sa » 21 lis 2018, 19:39

anton 1983 napisao:
effe__sa napisao:Kada se svojevremeno Reus između nas i Borussije, odlučio za ove druge, ta priča se završila... ;)

Pa i ne baš. Bilo je još šansi kasnije, ali sada, sada više ni pomisliti. Kad kažem šansi, onda mislim picina dlaka, al opet...

Ma znaš da tu naši čim su jednom dobili odbijenicu, da poslije više nisu ni htjeli pravo zagristi. Ali Reus jeste karakteran igrač, to mu se mora priznati i ostao je u potpunosti odan Dortmundu, pa čak i kada im je bila teška situacija. Malo je takvih igrača, kada je karakter u pitanju... ;)
effe__sa
Ugledni forumaš
Ugledni forumaš

PostPostao/la anton 1983 » 21 lis 2018, 21:15

Al kaj je najsmjesnije on je bas profil igraca koje Bayern obozava: najbolji igrac BvBa koji je ujedno i švaba :haha:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la FCB_general » 21 lis 2018, 21:37

E vidiš, meni Reus nikad nije štimao u crvenom Bayernovom dresu, ali baš nikad. :D Čak mi možda ne bi štimao ni u ostatku crvenih ekipa iz Engleske i Španjolske, pa čak i plavima poput Chelseaja, Cityja, Napolija i Lazija. :D Meni je on uvijek neki za bijelu boju i takve žute, crne itd. :hehe:

Nije mi ni Hummels u crvenom Bayernu potpuno legao, a k tome nismo dobili onog top Hummelsa iz razdoblja 2010-2015. :)

Jednostavno nisu svi Nijemci "rođeni" da nose dres Bayerna. Samo se sjetim Fringsa, Podolskog i Götzea kako su prošli, a imali su karijere nakon Bayerna s iznimkom Götzea. :mrgreen:

Reus je strašan igrač kojeg su ozljede uništile da naprave puno veću karijeru, a i dalje trči travnjacima sa 1-2 osvojena Pokala i 0 Bundesligi s čime se ni Gerrard i Carragher ne mogu stidjeti. :P

Meni je najveća žal što mi nismo platili De Bruynea i sada imali pravog šefa ekipe uz Kimmicha.

Za Sanéa manje-više jer se tih sveprisutnih modernonogometaških govana od krila može nakupovati, samo treba velike odštete poplaćati. :mrgreen:

I strašno me smeta što nismo doveli Philippa Maxa ili Ricarda Rodrigueza da Alabu probaju istjerati van ili ga pritisnuti da dođe k sebi.
Štoviše, Alabu bih baš sada probao revitalizirati u središnjem veznom redu ili na krilu gdje je htio igrati prije 3 godine.
"... ča je život vengo fantažija..."
FCB_general
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 lis 2018, 07:05

Reus je najbolji igrač Bundeslige u ovom trenutku. Mogao je i prije biti da nije imao abnormalan peh s ozljedama. Ali ljudi moji mi imamo Jamesa kojeg idalje čekamo da dođe do 100%

Jebote pa imamo u redovima igrača oko kojeg se gradi momčad. Kao što bvb gradi oko Reusa.

Znate onu pjesmu ‘smejem se a plače mi se’... to pjevam kad Müller zauzme mjesto naprijed umjesto Jamesa. Draže mi je npr kad igramo protiv Düsseldorfa ili Freiburga da igra Müller.... ali kada se igra protiv jako ozbiljnih protivnika - pusti Jamesa da igra umjesto Müllera!

Da je Jamesu Coman i Hazard, ispred Lewa, iza Thiago, a posvuda Goretzka .... e moj pajdo, tada ćemo dobit James el Sexualiste

E moj Edene
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 22 lis 2018, 07:07

cruz napisao:Znate onu pjesmu ‘smejem se a plače mi se’... to pjevam kad Müller zauzme mjesto naprijed umjesto Jamesa. Draže mi je npr kad igramo protiv Düsseldorfa ili Freiburga da igra Müller.... ali kada se igra protiv jako ozbiljnih protivnika - pusti Jamesa da igra umjesto Müllera!

Muller više ne smije igrati ako igramo formaciju s 4 pozadi ili ako direktno ne mjenja Lewu!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 25 lis 2018, 13:46

jel ima ko od vas neko krilo za ponuditi, a da nije jedan od onih koje smo 100 puta naveli? Ili bar neko kojeg smo 20 puta naveli pa da ga malo izbacimo u izlog. Ok Bailey, ok Pulišić, ok čak i fekir koji nije krilo, al jel ima još negdje kaj?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 26 lis 2018, 13:28

Sancho se pojavil u nekim divljim tabloidima :mrgreen:

Hazard Thorgan prošlu sezonu odigrao jako dobro ovu je još bolji zadnju tekmu gol i 2 asistencije a ima i zvučno prezime :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi