Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la doro » 11 sij 2019, 16:59

melodyne napisao:Ako mozemo da dovedemo Rabiota Martinez i Sanches mogu da idu.

Martinez je na izlaznim vratima Bilbao ga ozbiljno hoce dok se za Renata slazem Mali Mora proc ako zabar dodje rudlavi sa mamicom :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 11 sij 2019, 18:14

Sanhesa ako se riješimo to će biti velika greška. Mali je veći talent od svih tih naših veznih iako nije u ovom trenutku bolji
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 11 sij 2019, 19:00

Iskreno Renato se jednostavno nije uklopio. Bilo bi najpametnije da ide na pozajmicu jer kod nas se nece naigrati a greota je da propadne.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 11 sij 2019, 19:59

melodyne napisao:Iskreno Renato se jednostavno nije uklopio. Bilo bi najpametnije da ide na pozajmicu jer kod nas se nece naigrati a greota je da propadne.

Pa nije baš da je ove sezone katastrofa zar ne? Odradi solidno svoj posao kada dobije šansu. A koliko je puta dobio priliku odigrati dvije utakmice zaredom? U nezgodno je vrijeme u Bayernu...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 11 sij 2019, 20:49

ivan napisao:
melodyne napisao:Iskreno Renato se jednostavno nije uklopio. Bilo bi najpametnije da ide na pozajmicu jer kod nas se nece naigrati a greota je da propadne.

Pa nije baš da je ove sezone katastrofa zar ne? Odradi solidno svoj posao kada dobije šansu. A koliko je puta dobio priliku odigrati dvije utakmice zaredom? U nezgodno je vrijeme u Bayernu...

Nazalost nije dobio previse minuta iako je Kovac rekao da ce odigrati puno utakmica. Jbg bilo je puno rotiranja medjutim kada su poceli losi rezultati rotacija je prekticno ukinuta. Kovacu je pretio otkaz pa je morao da svaku utakmicu koristi isti sastav i zato ga vise nije bilo u prvoj postavi...

Tesko je izboriti se u nasev veznom redu pogotovu ako si mlad, imamo jednostavno tu previse igraca.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 12 sij 2019, 09:43

Mah bit je u planu!

Moraš znat koja ti je primarna taktika. Dal igraš s 3 ili dva vezna...

Evo imaš BvB - on igra s 2 i zato mu treba samo 4 dopel šestice, a ne 5. Može se dogoditi da imaš viška za opciju, ali nije potrebno.

Tako ako mi forsamo igru s dopel šesticama i polušpicom, onda smo mašili ceo futbal. Natrpali smo vezni red s igračima koji bolje funkcioniraju u formacijama s 3 vezna igrača. U slučaju di nam Muller krade mjesto veznog igrača i gdje mi igramo formaciju s Mullerom ili takvom vrstom igrača iza Lewandovskog igrač poput Renata je krajnje nepotreban tj. imamo ih previše.

Da ima logike imalo u našoj upravi i kadrovanju ekipe, niko ne bi ovo radio kaj se radi jer to totalno nema smisla. Kad igraš s polušpicom onda moraš imati pravu šesticu i osmicu pored njega koja obavlja jako puno defanzivnih zadataka. Tu ulogu osmice renato itekako može odigrati, ali znate onda di je problem - di s ostalim "osmicama"...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la ivan » 12 sij 2019, 10:37

A da, o tome smo već pričali. Leon, Tolisso i Renato su praktički isti igrači...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 12 sij 2019, 12:02

što se tiče krila, mislim ok zagrizli smo za Odoia, ali sad sam vidio da Martialu istječe ugovor za pola godine (malo sam ostao :shock: )

Doduše ima nekakva opcija automatskog produžetka ugovora, ne znam koliko je ona problematična, ali s obzirom da smo dugo razmatrali Martiala za Bayern mislim da je on već sada na solidnom nivou i radi njega bi Coman mogao igrati stalno na desnom krilu.

----

općenito što se tiče igrača kojima ugovor istječe na lito, jebote ima tu stvarno zanimljivih opcija:
De Gea, Martial, Rabiot, Ramsey, Godin (32), David Luiz (31).
Uz Martiala i Rabiota, meni je Godin strašno zanimljiv......

i još par prosječnih igrača, ali eto vrijedi spomenuti jer imaju neko iskustvo: Mangala, Moussa Dembelle, Brahimi, Herrera (i iz Manutd i iz Porta), Balotelli, Juan Mata, Phil Jones, Giroud, Wellbeck, Sturridge, Milner itd.

Bit će ljeto sigurno zanimljivo.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 12 sij 2019, 12:27

Čini mi se da sam pročitao negdje nedavno da će ManUtd aktivirat tu klazulu za još jednu godinu ugovora Martialu...
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 12 sij 2019, 13:05

Godin bi pasao za rezervnog stopera ako ga ego Ne hebe za to.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 12 sij 2019, 13:16

doro napisao:Godin bi pasao za rezervnog stopera ako ga ego Ne hebe za to.

Ego ziher ne, al placa da...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 12 sij 2019, 14:56

Jako puno se tu neš kuva...

Mi i cijeli svijet bi sada hapio Rabiota, a PSG oće Wigela ali BvB neće dat Weigela jer mu treba 4 igrača za dopelSEX. Maltene nam BvB na neki način narušava šanse da dovedemo Rabiota, makar Rabiot s druge strane više ne bu niti igro za PSG, samo kaj bi im trebala od njega odšteta da bi više mogli za Weigela ponuditi.

Al dobro koji kurac je ovo Tuchelu da sam kupuje neš kaj ima veze s Bundesligom! :lol: Kad vidiš pojačanja PSG-a ove godine, čovjek da ne povjeruje....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 12 sij 2019, 15:04

Al ne znam zašto je uzjebitis oko Odojia presto? Pa dajte kuvajte i forsajte.

Brijem da su nas sad malo stisli s ovom potencijalnom tužbom.

Makar ne kužim koju i zašto chelsea igra tu igru? Pa kaj ga nisu htjeli prodat za neku cifru? I onda smo to ponudili i oni seru? Totalno mi je sve nejasTno oko ovog...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 12 sij 2019, 15:40

Podlegli su pritisku javnosti,strucnjaka I navijaca tipa ako je dobar za 1 Bayern zasto onda nijje za nas.

Njemacki mediji kuvaju da bumo potrosili preko 300 milja I to redom za:Davies,Pavard,Odoi,Rabiot vec na zimu 10-20 milja,Hernandez,Havaretz,Werner pa cak I da Od Jamesa Jos nismo odustali sto mi jako cudno jer bi Havaretz doso I njega treba gurnut u Prvih 11 dok bi mulac bio pripomoc Tak da James na klupi NEMA smisla zbog godina.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 12 sij 2019, 15:53

anton 1983 napisao:Makar ne kužim koju i zašto chelsea igra tu igru? Pa kaj ga nisu htjeli prodat za neku cifru? I onda smo to ponudili i oni seru? Totalno mi je sve nejasTno oko ovog...

Zato što su pizde.
Prvu ponudu odbiješ jer tražiš više para, drugu i treću također, stigne četvrta ponuda koja tvoj zahtjev ispunjava, sad stvaraš pritisak na Bayern što želi tog igrača.
Pa koji kurac!?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi