Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la ivan » 12 vel 2020, 22:55

Mislim ta "vijest" zvuči kao nešto što bi bilo tko od nas mogao logički zaključit i smislit. Ali ček, od kad sad plačemo za Wernerom?
90% ljudi se složi da nam ne treba, ali sad kad on kaže da ne bi kod nas odjednom je promašaj uprave? :lol:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 13 vel 2020, 09:31

ivan napisao:Mislim ta "vijest" zvuči kao nešto što bi bilo tko od nas mogao logički zaključit i smislit. Ali ček, od kad sad plačemo za Wernerom?
90% ljudi se složi da nam ne treba, ali sad kad on kaže da ne bi kod nas odjednom je promašaj uprave? :lol:

ko je to rekao? tj di to uopće piše

Mi imamo Lewandowskog. Werner je jako dobar igrač i postaje sve bolji iz godine u godinu, ali kad imamo još boljega u momčadi (plus ne igramo s dvije špice) pametnije nam je novac negdje drugo uložiti. :idk:
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 13 vel 2020, 13:49

Neka mi general ne zamjeri, ali tako sam ja shvatio njegov komentar jer je spominjo i malog iz Chelsea
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 13 vel 2020, 16:37

a ok, nemoj mu zamjerit, General više emotivno razmišlja nego strateški :D
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 13 vel 2020, 19:25

Werner je vrlo kratko bio nasa opcija a kao spica da nema ni Lewe nam nikako ne pase....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 13 vel 2020, 20:34

ivan napisao:Neka mi general ne zamjeri, ali tako sam ja shvatio njegov komentar jer je spominjo i malog iz Chelsea

Jesmo li bili zainteresirani za obojicu i u oba slučaja plasirali takve izjave koje su išle na štetu Bayerna nego na korist, a obojica su imali po godinu dana na svojim ugovorima kad su bili na našoj listi interesa?
Ispada kako smo se samo zezali sa svima, a u konačnici su nas svi otvoreno odjebali, a mi kao "a šta da im radimo kad nemamo veze nikakve s njima cijelo vrijeme". 10000 puta smo mogli sve demantirati i popljuvati Falka, Engleze, Španjolce i koga sve ne kad su sva ta imena u pitanju, ali nismo. Filozofirali smo u javnosti kod tih igrača svjesno i ciljano.
Zašto Werner ne bi bio igrač za Bayern? Samo zato što je Lewandowski u Bayernu? Ne igramo s 2 napadača kao Leipzig, Inter, PSG i Manchester City? Vidim kako u Barceloni zadnjih 15 dana kad je Luis Suárez izgubljen pa nemaju doslovno ništa za staviti da hvataju proljeće na 2 fronta.

Emocije tu ne igraju apsolutno nikakvu ulogu, njih se ništa ni ne pita. Mi se ovako možemo vući i zavlačiti sami sebe i navijače godinama i samo prodavati parole. Ne vidim neku veliku korist od toga. :|

Za 2 i 4 tjedna je Chelsea pa ćemo i tu isto vidjeti kako će sve izgledati kad Bundesliga nije mjerilo i pouzdan teren za provjeriti vlastite snage.

'If Bayern wanted me, they should have moved. If a club wanted me, they could have made their move. I think everybody's seen what we did with Ajax and what my role was in that success.' - Ziyech, a couple months earlier.

p.s. Zaboravio sam odmah na početku reći, nema nikakve zamjerke. Ta razgovaramo ko ljudi i izmijenjujemo vlastita mišljenja i poglede. Ne vidim u tome ništa loše već dobro.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 vel 2020, 08:03

Nekako sam stekao dojam da smo se pretvorili u navijače MUTD-a 2012 kada smo mi hapili Martineza, a ne oni. Znači svi na sve samo žugaju, a ne vide cijelu situaciju.

Za vrijeme ljeta, svašta smo mi tu ŠPEKulirali što treba kak treba itd. Ja sam dao izjavu da je najbitnija stvar da naša uprava dovede KRACHERA, ak se sječate.

Taj KRACHER je trebao biti krilni igrač, pa je bilo 100 tisuća ŠPEKUlacija. Rekao bih da sam čak priželjkivao kupovinu dva krila.

Jedan od top kandidata od samog početka bio je onaj tamo niga iz Lensa? :? Onaj koji je koštao 80 milja. Obratite kako sam to napisao - radi se o igraču koji je koštao 80 milja, prešao u Arsenal, a ja se jebeno ne mogu sjetiti kak se zove!!! Dal vam to nešt govori?

Što se dogodilo s Jovićem? Što se dogodilo s De Lightom? Svim ostalim igračima koje je Bayern morao kupiti?

U jednom trenutku otvorio se Windov da Bayern dovede Sanea - za nas sve naučna fantastika! Kada se taj prozor otvorio, svako drugo krilo i igrač postali su nebitni i samo se pitajte bili vi to ponovo tako napravili u tom trenutku? Ja sam siguran da ja bi.

Fatali smo mi i Zića, ak se sječate, mogli smo mi i neko drugo smeće za 40 milja dovesti, no mogli smo i Sanea!

I kad je Sane propo, Zić je već imao novi ugovor s Ajaxom i tu se više ništa nije moglo, pa je BAyern doveo Perišića pod muss, otvorila se prilika za Coutinha te smo njega doveli.

Postavlja se pitanje trenutka, situacije i vremena. Da je BAyern u 7. mjesecu znao što će se dogoditi sa Saneom, možda bi uzeli Zića i Perišića, ali nije i tako je to u nogometu NON STOP! S druge strane ispada da je možda bilo bolje da smo samo doveli Zića umjesto Coutinha i Perišića, no kak to predvidjeti?

Što se tiće Wernera, naravno da smo bili zaniteresirani za njega zbog nacionalnosti, ali se njega prvenstveno htjelo dovest za krilo i što je sad tu loše što smo rekli ne? Pa Bayern ne žali za njim...
Malo smo si ga JAMES RODRUI- ŠPEKNULI HO HO!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 17 vel 2020, 18:30

https://twitter.com/ManuelVeth/status/1229428253707907073
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 18 vel 2020, 16:00

Osetila uprava da ce se Muller preporoditi. :haha:

Machen die Bayern bei Dayot Upamecano Ernst? Es sieht ganz danach aus. Wie das französische Fußball-Fachblatt „France Football“ schreibt, hat der FCB den Franzosen zur „Priorität“ erklärt. Ex-Präsident Uli Hoeneß hatte den Verteidiger demnach schon auf dem Zettel, als er noch für den FC Valenciennes kickte, in der zweiten Liga in Frankreich.

Nach seiner Gala gegen die Bayern rückt er wohl endgültig in den Fokus des deutschen Rekordmeisters. Upamecano soll über eine Ausstiegsklausel von 60 Millionen Euro verfügen.

Mmmmm moze moze.

https://youtu.be/Rili6kcp-rE?t=120
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 18 vel 2020, 19:10

Die Talentschmiede desFC Chelsea hat ein neues Juwel hervorgebracht, das wohl bald günstig zu haben ist:Samuel Iling. Der Vertrag des Außenspielers gilt nur noch bis zum Ende der Saison, und schon melden europaweit die große Klubs ihr Interesse. Darunter auch der FC Bayern München.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 18 vel 2020, 20:55

Dal budemo imali igraca od 80 i 60 milja na klupi?! Ili Alaba ide proc mozda,Sule se nebude predavao!

Kaj budemo zdrobili 300 milja na ljeto(Upamecano,Dent,Zakaria,Sane i Havertz).

Ok moze se nesto i prodat Martinez i Boa za sicu,Tolisso ili Thiago mozda Muller?!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 vel 2020, 10:43

doro napisao:Dal budemo imali igraca od 80 i 60 milja na klupi?! Ili Alaba ide proc mozda,Sule se nebude predavao!

Pa u biti veliki klubovi to i imaju na klupi. Mi smo to i imali na klupu kad smo bili mega sexualni, samo kaj smo ih manje platitli ili smo ih bili proizveli.

I da lako je moguće da je Upamecano zamjena za Alabu....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 vel 2020, 11:42

anton 1983 napisao:
doro napisao:Dal budemo imali igraca od 80 i 60 milja na klupi?! Ili Alaba ide proc mozda,Sule se nebude predavao!

Pa u biti veliki klubovi to i imaju na klupi. Mi smo to i imali na klupu kad smo bili mega sexualni, samo kaj smo ih manje platitli ili smo ih bili proizveli.

I da lako je moguće da je Upamecano zamjena za Alabu....

Mislis ovi u dugovima i kaj probadaju...nije isto jeftinog klinca napravit kroz koju godinu vrednim ili odmah pljunut 60-80 milja i da ti takav na klupi...ogromna razlika!
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la anton 1983 » 20 vel 2020, 11:46

Pa naravno da je, ali to ne znaci da nismo imali igraca takvih vrijednosti na klupi.

Kupit Upamecana u ovom trenutku bas i nema smisla za te pare, no ak nam sljedeca sezona bude ista po pitanju obrane onda ima...
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 20 vel 2020, 15:44

anton 1983 napisao:Pa naravno da je, ali to ne znaci da nismo imali igraca takvih vrijednosti na klupi.

Kupit Upamecana u ovom trenutku bas i nema smisla za te pare, no ak nam sljedeca sezona bude ista po pitanju obrane onda ima...

Ima al da igra u prvoj i da rastura Alaba bi onda iso proc jer Davies je duplo bolji bek od njega trenutno il bit rezerva doticnom.

Suc muc nam je obrana valjda budu napravili reda tko kaj igra i tko kome zamjena.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi