Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la cruz » 15 ruj 2020, 15:21

Opet je Bayern kontaktirao Hudson-Odoia.

Bayern želi posudbu s fiksnom opcijom otkupa.
Chelsea je puno potrošio i ima gužvu naprijed.

Zainteresirani su i Juventus i Leipzig, iako sumnajm da Leipzig može njegovu plaću štemmen.

Posudba možda da, ali mislim da je krajnje upitno da ga Chelsea želi prodat nakon nje, posebno ne za razumnu cifru.

Izvor SKY
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 15 ruj 2020, 15:23

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1305828093957935104

Sada su i igraci poceli da traze pojacanja. :lol: :smajl007:

Edit: Odoi bi bio dobro resenje, ako Chelsea hoce da ga pusti. Ako se ne pokaze vracaj ga nazad.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 15 ruj 2020, 16:05

Ne stječem dojam pritiska, ali valjalo bi sad po upravi stisnuti jako od strane trenera i stožera. I dalje ne udovoljavaju treneru nakon fenomenalne sezone, nikad se pameti dozvati da je ovo sport, a ne burza i dionice.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 15 ruj 2020, 17:43

Opet se ponavlja lanjsko ljeto. Odradi se Königstransfer rano, dovede se klinaca masa i čekaj zadnji tjedan da pokrpiš ostale pozicije
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 ruj 2020, 17:48

cruz napisao:Opet se ponavlja lanjsko ljeto. Odradi se Königstransfer rano, dovede se klinaca masa i čekaj zadnji tjedan da pokrpiš ostale pozicije

Sve je sjebala ova usrana corona veliki su gubici al nije ni to sve vec samo vrh sante lede jer nezna se dokad bude to trajalo.Po meni treba napravit kompromis i bar se kvantitivno popunit posudbama,igracima sa istekom ugovora i jos ponekim klincom.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 15 ruj 2020, 17:50

Treba se pomiriti da će uprava uvijek ovako raditi u Bayernu i nakon Ulija i Karla.
Da smo Heynckesa zadržali nakon 2013. Isto bi se dogodilo, ovo s Flickom samo potvrđuje. Guardiola ništa tu nije mogao kad se pogleda 2014./2015. kako smo kadrovski loše izgledali tu sezonu.
Pustit najbolje pa kako bude s transferima i rezultatima. Kad ti Flick, Lewy, Goretzka i co kažu jasno kako stvari stoje, e onda nema dalje.

Da mi u 8 mjeseci ne možemo potpisati jednog desnog beka i naći na cijelom planetu 4. krilo... pa i tog jednog središnjeg kreativnog veznog... :idk: :idk: :idk:
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 15 ruj 2020, 18:18

Jako, al bas jako sam razocaran sa vecinom vas i vasih stavova! Ovo sad vise negranici sa nogometnim znanjem nego znanjem nogometnih informacija i stanja u nogometnom svijetu trenutno.

Znaci mi smo kupili Saneta, cekamo lovu od prodaje jer jebiga u takvoj smo situaciji. Zbog Corone si nemremo prenaputit ekipu kad neznamo kaj ce bit. Nemremo kuoit veznog ak Thiago ostane, ak Inter za Perisica oce previse itd!

Pa pogledajte jebo vas druge klubove! Pa Barca je tek sad smece od Depaya potpisala, daje Vidala u bescjenje itd. Kaj je Real napravio?

Ono jebo vas wtf!?!?! Tak se kupuje i tak je sad!
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 ruj 2020, 10:02

Nu :roll:

Antone, pa barca i real su u skroz drugačijim govnima. Iako se tebi čini da smo mi nezahvalni, mi samo kažemo da se previše čeka i to nama i treneru i nekim igračima ide na živce.

kažeš:
anton 1983 napisao:cekamo lovu od prodaje jer jebiga u takvoj smo situaciji.

ako klub od 25.8. tvrdi da će nas napustit Thiago, Javi i Ulreich - zašto se još nije riješilo?
Jesmo li time pomogli tim igračima, treneru, manageru i klubu?
NIKOME NISMO POMOGLI ČEKANJEM.

dalje, kažeš:
anton 1983 napisao:Pa pogledajte jebo vas druge klubove! Pa Barca je tek sad smece od Depaya potpisala, daje Vidala u bescjenje itd. Kaj je Real napravio?
Ono jebo vas wtf!?!?! Tak se kupuje i tak je sad!

A tak se kupuje? Zašto onda Bayern ne kupuje smeće zvano Perišić ako barca uzima smeće Depaya za duplo više para i dupo veću plaću?
Zašto Bayern onda ne daje Thiaga za nižu cijenu, a ne želi da ide besplatno? Barca zna da je "tak sad" i daje Vidala i Rakitića jeftinije, treba do love doć.

ako je "tak sad" onda zašto se Bayern ne drži toga? Treba i Bayern poput Barce i reala doć do love, jel tako? onda treba prodavat jer je ostalo 18-19 dana

Bajke da ćemo dobit za Thiaga 20, za Martineza 8 i ko zna koliko za Alabu su.... BAJKE.
TAK JE SAD.

Također je po meni opravdano srat na Alabu koji otežava situaciju.

Čitam da je Dest glavna opcija i Bayern želi dovesti sada. Problem je odšteta. Ali pazi ovo: Bayern ne želi dat 15, nego 10. Jer sad je korona, sad je tak, a u isto vrijeme kažemo (1.) "nema u Bayernu ljetne rasprodaje, neće nas nitko ucjenjivat za Thiaga" i (2.) "ne želimo da Thiago ode besplatno iduće ljeto". Dvolično malo, a?

---

Ako je tebi sve to normalno i u skladu s trenutnom situacijom onda je to tvoje mišljenje. Meni nije baš na čisto sve.. Niti je treneru ni nekim igračima, što se vidi po izjavama.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 16 ruj 2020, 10:30

Na putu smo da izgubimo oba igrača bez odštete jer 5 mjeseci nema promjena po pitanju potpisa, a trener ne dobiva desnog beka i krilo već 7 mjeseci. Bez ta 2 nema napretka.

Sané i Nianzou su jedina 2 igrača koja smo dobili, a nema više trojke s posudbe, Javi ionako napušta, Ulreich, Thiago i sad Alaba koji je na izlaznim vratima jer lovu neće dobiti koju traži.

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1305828093957935104

Naš nogomet traži igrača, puno igrača. Ne samo taj raspored već i da je svakodnevnica kakva je oduvijek bila prije 2020. Ozljede, suspenzije, umor, slabija forma nekih igrača se tu uvijek pitaju neovisno o COVID-u i zgusnutom rasporedu.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 ruj 2020, 10:46

cruz napisao:Ako je tebi sve to normalno i u skladu s trenutnom situacijom onda je to tvoje mišljenje. Meni nije baš na čisto sve.. Niti je treneru ni nekim igračima, što se vidi po izjavama.

Jebo te cruz da te jebo mišljenje! Nikakvo to nije mišljenje, to su jebene činjenice!

Nezadovoljstvo, ma zbriši to. Ovdje se samo piše i istiću činjenice kako određene stvari nisu napravljene, te iz toga ide nezadovoljstvo. Priča se samo o jednoj strani medalje.

Tako je, nemamo rješenu situaciju s igračima koji imaju godinu dana ugovor, otišli su nam igrači sa posudbe, nismo dovoljno još uvijek podebljali kadar, trener ne zna na čemu je. Mislim da je to to.

I sve se komentira iz perpsektive da je to loše i to je ČINJENICA, ali niko ne uzima u obzira i komentira ZAŠTO JE TO TAKO!

Pokušajte napisati 35 stranica teksta i postova, samo iz perspektive da to ovako mora biti, sa svim mogučim argumentima koje možete zamisliti zašto je to tako i onda ćete shvatiti što vam ja cijelo vrijeme govorim. Samo tada, ne prije! Onda ćete shvatit zašto je u redu što nismo potpisali Perišiča, zašto još uvijek nismo našli neko drugo četvrto krilo, zašto je u redu što Alaba još nije produžio, nije prodan i nismo donjeli odluku da može sljedeće sezone otići bez odštete i to sve primjeniti na Thiaga. Zašto još uvijek nemamo desnog beka i zašto je uredu kaj trener nema kadar kakav oće.

Samo tada i na taj način ćete shvatiti da je u redu što:

Red passion napisao:Na putu smo da izgubimo oba igrača bez odštete jer 5 mjeseci nema promjena po pitanju potpisa, a trener ne dobiva desnog beka i krilo već 7 mjeseci. Bez ta 2 nema napretka.

Sané i Nianzou su jedina 2 igrača koja smo dobili, a nema više trojke s posudbe, Javi ionako napušta, Ulreich, Thiago i sad Alaba koji je na izlaznim vratima jer lovu neće dobiti koju traži.

Sve je to u redu i tako mora biti. Bilo bi nadnaravno da je drugačije.

Ja se nesječam da je Bayern ikada bio u kompliciranijoj situaciji nego je sada. Ja se nesječam kluba koji je bio u kompliciranijoj situaciji nego sada. Ja se nesječam kluba kojem su se tako zvijezde poklopile da se u zadnjih 8 - 10 mjeseci svijet toalno okrenuo naopačke i to u pozitvno kompliciranom smislu.

Ja nisam zadovoljan sa situacijom, ali ju shvaćam zašto je takva.

Ja nikad ne bi htio da mi se dogodi da mi sad pljunemo 45 za Brozovića jer se Thiago dogovorio s Liverpoolom za 30 i onda da mi potpišemo Brozovića i da sutra saznamo da je Liverpool sjebo i da neće uzeti Thiaga i mi ostanemo s jednim i drugima; čitaj Depay - Suarez.

Ja sam spreman čekati Thiaga i Alabu do 4.10. jer se radio o Alabi i Thiagu i tada odlučiti što napraviti. E vidiš cruz TO JE MIŠLJENJE! I ja bih htio da se sutra sve zna, ali ovo je nogomet po milijarditi put i pitam vas ponovo koji to klub u našem rangu ima sve riješeno - sve igrače koje treba prodane, sve ugovore produžen, kadar totalno posložen, trenera zadovoljnog!?!?!!?
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 16 ruj 2020, 12:15

Naravno, nisam nerazuman i svakako treba gledati cijelu sliku a ne samo jednu stranu. Sve 5.

Ali Antone ja pričam o IZJAVAMA uprave, trenera i igrača. Dakle ne polazi ovo od mene ili nekog drugog jednako nebitnog poput mene, već izravno od kluba, uprave trenera itd.. Ne forsiram ja druže ništa, samo pratim izjave. To je sve. Ako sam ja nerazuman u očekivanjima koje su oni nametnuli, onda su i oni. Ako oni znaju situaciju, čemu onda najave i izjave?

Jesam li ja prvi izjavio da je potrebno pojačat neke pozicije dok traje transfer period, da je ekipi potrebna širina jer će ih ritam koštat snage, da ćemo prodat Thiaga, da bi se trebalo nadomjestiti brojne odlaske, da ćemo produžiti s Alabom?

Nemam ja ništa s tim, samo komentiram izjave i najave na nekom forumu. S tim se bave dečki iz kluba.

----

Slažem se s tobom da Bayern nije nikad imao ovakvu kompliciranu situaciju.
Ali ako je Bayern je dobio ogromne financijske nagrade zbog triple-a, ako je Bayernu s takvim primanjima (za razliku od drugih koji nisu puno osvojili) problem prodati 2-3 igrača i dovesti 2-3 nova momka, pa čovječe onda se pitam kakva je ovo situacija?

Je li stvarno sve tako sjebano, kad je Bayernu tako teško - a najbolje je stojeći klub, pa kako onda drugi namjeravaju?

----

I ako su svi svjesni toga, čemu izjave i najave?
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 16 ruj 2020, 13:07

Kaj ti cruz nije jasTno?

Mora se pričati od strane kluba, to je tak normalno. Svaki dan je situacija drugačija i pričati će se drugačije.

Mi smo trenutačno 45 milja u minusu po pitanju transfera. Ako izbacim golmane i brojim igrače koji imaju vrijednost 5+ milja, SADA imamo 20 igrača u kadru, ponavljam 20!

KAD otiđe Martinez imat ćemo ih 19 - ali tek KAD otiđe, a on ima lijepu plaću i donjet će neke miljončeke u klub.

Mi sad ne znamo što će biti sa Boatengom niti nemamo ponudu na stolu. Što ako se sutra neko pojavi i bubne 15 milja na stol, što ćemo mi napraviti?

Imaš dva krucijalno ključna igrača od kojih ti treba ablose za eventualna pojačanja, ali neznaš što će biti s njima.

Ja sam siguran da se bez obzira traži taj desni bek i to desno krilo, ali ovdje se radi o dalekim zamjenama, tak da mene to uopće neuzbuđuje i tu će se neš nać, a i da ne se nađe glavu si nebum razbio, kao neki.

Problem je taj što Bayern sam ne može riješiti situaciju oko Alabe i Thiaga i mora riskirati. Pa nije da su došli klubovi i da imamo ponude za njih na stolu! A kako ćemo im i kupovati eventualne zamjene, ako ne znamo dal idu ili ne idu sada?

Siguran sam, ma 100% sam siguran da će Bayern otići u sezonu s njima, rađe nego pristat na neku odštetu koja Bayernu nepaše (neću ulaziti koja je to), zadržati ih godinu dana, progutati knedlu i sljedeće godine za njih nabaviti zamjene, NEGO da sad kupujemo i zamjenu za Alabu i Thiaga, da nam se stvori gužva i nezadovoljstvo dodatno i da godinu dana u vjetar bacimo plaće na "nepotreben" igrače jer uz njih Thiago i Alaba ostanu!

Ja to sve kužim i sve mi je jasTno! PREzadovoljan nisam, ali takva je situacija i netrčim pred rudo.

Zadovoljan sam iz razloga što smo uzeli Saneta i što odjednom iz nekog razloga imamo pol kile kvalitetnih igrača koji su se isprofilirali iz postojećeg kadra...

Kad bi sve ostale faktore maknuo iz priče, al sve i kad bi moro ući u sezonu sa trenutačnim kadrom, ja bi reko može, bez novog desnog beka i bez novog krila. I zato kažem ovo nije situacij kao prošle godine kad smo imali 17 igrača pa je trebalo 3 nova uzet. Mi ih sad imamo 20 i tek kad padnemo na 17 MORAMO nove uzet.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 16 ruj 2020, 22:33

thiago ialaba su tesko sjebali klub j razumijem situaciju i rizik sto cekamo to je tak...da oni nisu sjebali mi bi vec kupili Desta i 4 krilo al u ovoj situaciji ti moras cuvat veliku lovu za direkt zamjene njihove ako otidju a ne lupat na manje bitne rezerve bek i 4 krilo koje lako pokrpamo....da situacija je napeta i rizicna a moja procjena je da bude muzgavac Alaba ostao a Thiago ide proc i da onda uzimamo beka i neko povoljnije krilo od love Martineza i Thiaga to se ceka po meni....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 17 ruj 2020, 08:24

Rezervni bek je najvažniji igrač u ovom trenutku, važniji i od ostanka Thiaga i Alabe. To je jedina pozicija koja mijenja baš sve i Kimmiću ne da nikad mira da igra veznog. 4. krilo je ona situacija da kad se Coman liječi i Sané opet doživi neku ozljedu Müller ne ide više nikako na krilo.

Ta nismo navijači Bayerna 5 godina nego 20-30 godina da to sve ne znamo računati.

Bayern je zauzeo poziciju što se tiče Thiaga i Alabe i sve je već mjesecima na njima dvojici, a zauzeo je i oko ta 2 zamjenska igrača što Flicku, igračima i navijačima nije po volji.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 17 ruj 2020, 08:34

Generale, jesi ti svjestan da smo mi postali prvaci Europe zato sto Kimmich NIJE IGRAO VEZNOG na ovom turniru. Ta slucajna okolnost odvela nas je na vrh europe ko kak nas je 2013 odvela ozlijeda Kroosa.

Davati takvu vaznost jednom zamjenskom desnom beku ili to kaj Kimmich koji puta mora odigrati beka je meni totalno nebitna i banalna stvar.

Pa da s ovim kadrom uletimo u sezonu, ja bi šalto Kimmicha non stop, a Pavarda bi naucio da se zicne ko Yokozuna na klupu, jer su mi Leon, Kimmich i Thiago bitniji od Pavarda.
anton 1983
Uli Hoeneß

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi