Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la anton 1983 » 14 lis 2020, 08:41

Viš kak navijač razmišlja :D - ako se nije dogodilo znači da niko ništa nije pripremio i svi su nesposobni :lol:

Plan je bio osvojit LP na uštrb svega - odlika Bayerna, uspjeh prije noFca.

Nakon osvajanja LP, ja mislim da se čak pričalo o tome da je nuđen Barci i Realu i da se tu Bayern nije bunio, ali novaca ni za lijek, brijem da je to čak Hoeness izjavio. Siguran sam da bi ga plasirali na tržište da se moglo, a to ne znači da se nije probalo ako se nije dogodilo.

Pa evo sam pogledajte Hasana!

Niko, ali ama baš niko! Niti ti niti Miki niti doro niti General se Hasanu nije ispričo, a srali ste u Božju mater dok sam Vam ja govorio čekajte 06.10. I sad zato kaj se sve napravilo znači da se i radilo, a s druge strane kod Alabe zato kaj nije prodan ili produžen znači da se nije radilo?

Nije to baš tak....
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Red passion » 14 lis 2020, 08:54

S Alabom se htjelo pošto poto ići i ide do kraja kako bi se na kraju potvrdila ona snaga kluba, brend i odanost igrača Bayernovoj obitelji.

Prošlo je 7 mjeseci, a ugovor nije potpisan. Situacija je već neko vrijeme takva da se uradila greška što ga se u izlog nije stavilo u 6. mj. Odštetu nećemo dobiti, igrač je iznimno pohlepan.

Stvar je u tome da sada i to što Bayern nudi Alabi već više od pola godine je isto postalo prevelika ponuda zbog krize, a kad se u početku nudilo, trebao je pristati.
Alaba ide u silaznu putanju u ovom trenutku, navijački puk se okrenuo dosta dobrim dijelom protiv njega zbog zahtjeva i Piranje, u svakom golu gdje se nešto preko njega dolazi se svjesno ili podsvjesno dodaje težina krivnji/propustu i palac dolje, glava mu je na ugovoru umjesto na terenu.

Paralelno mu konkurencija se diže kroz igre na lijevom beku u klubu i stoperu u reprezentaciji. Već sada je on spreman preuzeti svoju poziciju i krenuti se dokazivati kad se rekordna klauzula platila da ti on bude šef obrane, a ne samo da bude označen kao ozljeđeni igrač.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la Red passion » 14 lis 2020, 09:19

anton 1983 napisao:Viš kak navijač razmišlja :D - ako se nije dogodilo znači da niko ništa nije pripremio i svi su nesposobni :lol:

Plan je bio osvojit LP na uštrb svega - odlika Bayerna, uspjeh prije noFca.

Nakon osvajanja LP, ja mislim da se čak pričalo o tome da je nuđen Barci i Realu i da se tu Bayern nije bunio, ali novaca ni za lijek, brijem da je to čak Hoeness izjavio. Siguran sam da bi ga plasirali na tržište da se moglo, a to ne znači da se nije probalo ako se nije dogodilo.

Pa evo sam pogledajte Hasana!

Niko, ali ama baš niko! Niti ti niti Miki niti doro niti General se Hasanu nije ispričo, a srali ste u Božju mater dok sam Vam ja govorio čekajte 06.10. I sad zato kaj se sve napravilo znači da se i radilo, a s druge strane kod Alabe zato kaj nije prodan ili produžen znači da se nije radilo?

Nije to baš tak....

Nije to ili-ili jer smo govorili o novim igračima još od početka siječnja ove godine. :)
I osvojili smo i ispalo je prilično dobro s Thiagom, s Alabom vidimo da nije. Uspjeh se postigao i vrijedilo je.

Ovo za nuđenje Austrijanca španjolskim klubovima od Ulija prvi put vidim od tebe danas. Baš i nisam toliko na Twitteru. ;)
Sa stranice odakle ja te tweetove kopiram redovito isto nisu nigdje stavili jer bi Melo, ja ili Cruz stavili tu isto.

Nagađati je li se moglo ili nije plasirati Alabu, u to ni ne ulazim više. Svi igrači su na tržištu, o dostupnosti igrača odlučuju klubovi. Samo znam da Bayern želi potpisati Alabu, svi vide situaciju, ponude nisu dolazile, a za 3 mjeseca ćemo vidjeti koliko će ih biti i što će se dogoditi. Moja želja je da ga se proda i zaradi, od toga neće biti ništa.

Za što se trebamo Hasanu ispričati? Zato što smo govorili zašto nije cijelo ljeto, proljeće i zimu 2020. pronašao desnog beka i dogovorio 4. krilo(Perišić ili neki drugi igrači), barem prije 2 mjeseca nego 5 do ponoći?
Kritike ili čuđenje forumaša su bile na radu "studenata kampanjaca koji su na dekanskom roku se sjetili hvatati uvjet za višu godinu", a ne na ljetnom i jesenskom. :D

Ja mu se ispričavam ako sam takav utisak stvarao, posao je on obavio.
Ono što se ne može promijeniti je to da ga ni on ni Karl nisu obavili do kraja srpnja, kraja kolovoza ili sredinom rujna, a cijelu godinu smo imali da riješimo 2 igrača.
U to ne spadaju Nübel, Nianzou, Sané, Roca i Dantas.

Sarr, Costa i Chupo-Moting su druga priča. Roca je iznad mojih očekivanja nakon odlaska Thiaga.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 14 lis 2020, 10:05

Red passion napisao:Nije to ili-ili jer smo govorili o novim igračima još od početka siječnja ove godine. :)
I osvojili smo i ispalo je prilično dobro s Thiagom, s Alabom vidimo da nije. Uspjeh se postigao i vrijedilo je.

Ovo za nuđenje Austrijanca španjolskim klubovima od Ulija prvi put vidim od tebe danas. Baš i nisam toliko na Twitteru. ;)
Sa stranice odakle ja te tweetove kopiram redovito isto nisu nigdje stavili jer bi Melo, ja ili Cruz stavili tu isto.

Nagađati je li se moglo ili nije plasirati Alabu, u to ni ne ulazim više.

Ne tak nuđenje, nego se spominjalo. Uopće nije bitan tweet nego tvrđenje da se nije probalo prodati. I ja hoću odštetu, sam oću reči da se nemre srat kaj ga nismo prodali na način koji se ovdje radi. Pa niko Thiaga nije "nudio", nek se po njega došlo ak me razmeš.

A ovo nagađanje što ti ne želiš je najbitniji i jedini dio problema. Ako bi išli na sud i dokazalo se da je bilo pokušaja prodaje, Bayernova uprava je oslobođena ili pak ako uopće nije bilo šanse za prodaju, opet je oslobođena.

Red passion napisao:Za što se trebamo Hasanu ispričati?

Ovako:

"Glup sam Hasane, oprosti mi. Ne mogu shvatiti da se svijet promijenio i vlada Corona. Ne mogu shvatiti da je nogomet na rubu propadanja. Oprosti mi Hasane što nemam dovoljno inteligencije da shvatim da nogomet i transferi sada drugačije funkcioniraju. Oprosti Hasane što nevidim da su real i barca financijski propali i što ne mogu shvatiti da je i Bayern u banani i da se igrači kupuju u zadnji tren. Oprosti Hasane što neprihvačam filozofiju kluba koju je uprava Bayerna dogovorila samo zato da bi se osvojila LP:

Oprosti mi Hasane što neuviđam svoje greške."

Evo to bi bilo uredu.

Red passion napisao:Zato što smo govorili zašto nije cijelo ljeto, proljeće i zimu 2020. pronašao desnog beka i dogovorio 4. krilo(Perišić ili neki drugi igrači), barem prije 2 mjeseca nego 5 do ponoći?
Kritike ili čuđenje forumaša su bile na radu "studenata kampanjaca koji su na dekanskom roku se sjetili hvatati uvjet za višu godinu", a ne na ljetnom i jesenskom. :D

Ja mu se ispričavam ako sam takav utisak stvarao, posao je on obavio.
Ono što se ne može promijeniti je to da ga ni on ni Karl nisu obavili do kraja srpnja, kraja kolovoza ili sredinom rujna, a cijelu godinu smo imali da riješimo 2 igrača.
U to ne spadaju Nübel, Nianzou, Sané, Roca i Dantas.

Sarr, Costa i Chupo-Moting su druga priča. Roca je iznad mojih očekivanja nakon odlaska Thiaga.

Ajmo malo pribjeći Mikijevom načinu razmišljanja. Naime postoje svakojaki pogledi kada je u pitanju nogomet. Sve se može sagledati u velikom i malom kontekstu i sa miljon strana.

No ovo kaže naš Miki:

U ZADNJIH 10 GODINA BAYERN JE OSVOJIO 8 PRVENSTAVA

U ZADNJIH 10 GODINA BAYERN JE OSVOJIO 5 KUPOVA

HAPIO 2 TREBLA

OSVOJIO 2 LIGE PRVAKA

BIO U FINALU LP 3 PUTA

BIO U 1/2 FINALU LP 4 PUTA ILI TI 7 PUTA

Čak je i jedan LP osvojen pod vladavinom HASANA

MORAM, MAKAR TO NEŽELIM, SI POSTAVITI PITANJE - PA JEL MOGUĆE DA RADIMO TAKO LOŠE I TOLIKO KRIVO?

Uzmimo primjer nadalje jednog Perišića - smeća od igrača. Koji kad je došo u Bayern svi smo se križali ono wtf. kaj ćemo sa tim smećem - većini ovdje se kroz sezonu bljuvalo kad je igrao i pogotovo smo se križali kad je kadar bio takav da je moro igrat. Znači on nije razarao cijelu sezonu. Odigra jednu i pol tekmu dobro na turniru, mi ga neuspijemo kupiti i krenu lavine kritika na upravu, kaj nismo kupili to smeće od igrača! I ja se ono pitam wtf. Bog Vas jebo ludi pa radi se o PERIŠIĆU!!!!!! :shock:

I sad dovedemo Costu na isti način kao što smo ga doveli - svi znamo kaj on je da se nevaramo - znate kaj sam i ja za njega piso i reko. Ali ako se Costi poklope stvari, Costa sam tak izbaci i Ganabrya i Sanea i Comana iz prvih 11. Bili to Perišić mogao, ma niti u snovima....

Do par dana prije roka imali smo premali kadar, sad imamo preveliki i opet nije dobro :haha:

Mene Zirkzee uopće nije oduševio i da je došla ponuda od 10 milja ja bi ga prodo, tak da se uopće neuzbuđujem što će sad možda zbog Čupe manje igrat. Jedino ko me zanima je Musiala jer vidim da već sad sjeda po kvartovskim klupicama.

A i da Vas pitam, pa kad je to Bayern "idealno" radio transfere? Koji je to period jer ja sam ga očito propustio...

I reći ću Vam još nešto - ovaj prelazni rok me jako, jako, jako podsjeća na onaj iz 2012/2013 kad smo poslati prvaci Europe - dapaće identičan mi je - jedan potrebni ŠPEK - Martinez = Sane i sve ostalo APP igrači koji ti trebaju za širinu, pa ako se nekome poklopi, a ja se kladim na Costu.

Ja ne znam vi kao da ne vidite da je nama otprilike 35 miljona eura u zadnjih par dana prijelaznog roka skliznulo kroz ruke - takva je sada situacija u nogometu. Martinez je osto umjesto da smo dobili šta ja znam 5 -6 milja i još 8 milja plaće. Cuisance je trebao u Leeds za 20 milja pa nije. E sad si zamislite da su ti klubovi za te cifre došli 15.8 i da smo ostvarili prodaju....
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la anton 1983 » 14 lis 2020, 10:08

A i već sam bio reko - ovaj prelazni rok zamazati će odlasci odnosno neodlasci.

Problem su Alaba i Thiago i to će ostaviti mrlju.

S jedne strane mi je čak i drago što je Thiago otišo, jer sad znam da Kimmich napokon ima šansu postati Alfa i Omega BAyerna. Jesta onda postoje drugi nedostaci kad nema Tihiaga, ali sa Thiagom u Bayernu, Kimmich to nebi mogao postati.

Isto tako nije loše da i Alaba ode, jer dečki, pogledajte malo kako je naš kadar hartav :D

Ai u jednu ruku mi je žao kaj se nismo dva teškaša riješili u obliku Boe i Martineza jer mi ih je već PK u BAyernu :D
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 14 lis 2020, 18:17

anton 1983 napisao:A i već sam bio reko - ovaj prelazni rok zamazati će odlasci odnosno neodlasci.

Problem su Alaba i Thiago i to će ostaviti mrlju.

S jedne strane mi je čak i drago što je Thiago otišo, jer sad znam da Kimmich napokon ima šansu postati Alfa i Omega BAyerna. Jesta onda postoje drugi nedostaci kad nema Tihiaga, ali sa Thiagom u Bayernu, Kimmich to nebi mogao postati.

Isto tako nije loše da i Alaba ode, jer dečki, pogledajte malo kako je naš kadar hartav :D

Ai u jednu ruku mi je žao kaj se nismo dva teškaša riješili u obliku Boe i Martineza jer mi ih je već PK u BAyernu :D

Ma kakav mrtvi Thiago i da Kimmich nebi postal spek cista tvoje trecerazredna naklapanja.Thiago je igrac koji odigra par tekmi odlicno pa nestane pa se ozljedi i labav je i tak u krug.Kimmich je predodredjen za super uspjeh i nijedan igrac u Bayernu ga ne sputava ili sputavao u tome.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Red passion » 14 lis 2020, 18:38

Zato imamo 10 godina razdoblje od Van Gaala ovaj novi Bayern do danas i sad se može puno jasnije vidjeti što i kako funkcionira.

Vjerujem da je sve kako je trebalo biti, a jesmo li uspješni, loši i to.. ja sad vidim da smo fenomenalni. Bacili smo rukavicu 7 puta u Bundesligi, nitko nas nije skinuo, čak ni u najgoroj sezoni gdje smo bez ijednog potpisanog igrača uspjeli biti prvaci i osvajači Pokala.

Sve bi mi drugačije gledali da liga nije jadna i da klubovi u Njemačkoj umjesto rasta ne propadaju(Schalke, Stuttgart, HSV, Werder...). Mi svoj dio radimo.
Kad izbacim LP iz svega, mi živimo svoj san koji je izvediv samo u igricama, jednostavno super.

Transfer politika je takva kakva je, nema tu promjene i to sve ove godine pokazuju.

Transferi su prilično dobri, ne izvrsni ali su dobri. Potpisali smo veznjaka kojeg je malo tko očekivao, pokrili smo desnog beka i krilo na jednu sezonu.

Imamo mir, a od sutra idemo stopama prošle sezone. Rezervisti će biti puno važniji od startera, više će se njih gledati jer će igrati presudnu ulogu, bez njih ni prvotimci ne mogu.
Red passion
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 14 lis 2020, 18:39

doro napisao:
Ma kakav mrtvi Thiago i da Kimmich nebi postal spek cista tvoje trecerazredna naklapanja.Thiago je igrac koji odigra par tekmi odlicno pa nestane pa se ozljedi i labav je i tak u krug.Kimmich je predodredjen za super uspjeh i nijedan igrac u Bayernu ga ne sputava ili sputavao u tome.

Ok doro, ok smile12

Tebe da drvo pogodi ti bi tvrdio da je bio kamen!
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la doro » 15 lis 2020, 16:01

anton 1983 napisao:
doro napisao:

Ok doro, ok smile12

Tebe da drvo pogodi ti bi tvrdio da je bio kamen!

Cista tvoja projekcija.
Thiago je i otiso jer bi postal rezerva i rotacijski igrac jer nema snage postat turbo spek sa konstantom da ima napravio bi karijeru u repki i barci...kod nas tek pri kraju poceo igrat kak spada,izvrgo dogovor sa klubom i na kraju se prosro da olfo otisao jer osvojil LP...daj me nemoj :lol:
Ok bar smo 5 milja zaradili na njemu dok ovaj muzgavac balaba nas fino sjebo a tu je puno i uprava sama kriva nazalost.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la ivan » 15 lis 2020, 19:37

:haha:
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 15 lis 2020, 20:29

Jbg krivi se uhvatio u mrezu prvi :lol: :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 18 lis 2020, 12:20

Italienische Medien berichten: Alaba in guten Gesprächen mit Juve :mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

Prethodni

Vrati se na: Transferi