Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o ODLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la melodyne » 21 lip 2022, 21:02

Voleo bih da ostane naravno. Ali imam takav osecaj. Ako uprava uspe da produzi ugovor imacemo strasnu napadacku liniju koju mozes rotirati i onda mozemo ici po CL.
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 21 lip 2022, 22:30

effe__sa napisao:Kod Gnabryja insideri kažu da je zatišje, u smislu da on opće ne pregovara s drugim klubovima. Što može svakako značiti da se on nada ostanku u Bayernu, samo želi izvući još maksimum od naše uprave. U suštini mislim da se njemu nigdje ne ide.

Ili želi izgurat ugovor do kraja da nagodinu negdje ubere lovu?
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 22 lip 2022, 07:50

ivan napisao:
effe__sa napisao:Kod Gnabryja insideri kažu da je zatišje, u smislu da on opće ne pregovara s drugim klubovima. Što može svakako značiti da se on nada ostanku u Bayernu, samo želi izvući još maksimum od naše uprave. U suštini mislim da se njemu nigdje ne ide.

Ili želi izgurat ugovor do kraja da nagodinu negdje ubere lovu?

Na to smrdi, pisali smo već o tome podosta.

Ali opet ko će znat, malo je Maneov dolazak stvorio hype oko kluba, ozračje je kudikamo pozitivnije nego prije mjesec dana, možda ga kapetan Kimmich još malo stisne
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 22 lip 2022, 10:19

Gnabry bude ostao nesto slicno kao Coman bude srao i onda ostao.

Jos jedan defenzivno vezni i to je to.
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la doro » 23 lip 2022, 06:31

"Naše stajalište po tom pitanju je jasno, Lewandowski ima ugovor s nama do ljeta 2023.", izjavio je Salihamidžić za Sport Bild.

Salihamidžić je odbacio mogućnost odlaska i kada bi Barcelona ponudila znatno veći iznos za poljskog golgetera. "S tim se ne bavim. Očekujemo Roberta na treningu 12. srpnja", dodao je sportski direktor Bayerna. :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la Lahm » 23 lip 2022, 12:13

Ajax have expressed their interest in Joshua Zirkzee. The Dutch champions want to partner Zirkzee with Brian Brobbey upfront. Bayern want more than €10m for the striker [
@MikeVerweij
]
„Bouna Sarr ist ein dynamischer Rechtsverteidiger, der sehr gut zu unserer Spielauffassung passt. Er wird uns auf einer wichtigen Position helfen. Sarr bringt mit seinen 28 Jahren Erfahrung und Stabilität ein, zudem glauben wir, dass er sich beim FC Bayern noch einmal weiterentwickeln wird.“ - Hasan Salihamidžić
Lahm
Jupp Heynckes

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2022, 13:43

Ne znam jel Zirkzee pokazao nesto da bi mu se dala prilika. Do sad bi se vec nekako trebalo znat dal je to potencijal za Bayern il ne, kaj ne?
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la cruz » 23 lip 2022, 13:48

anton 1983 napisao:Ne znam jel Zirkzee pokazao nesto da bi mu se dala prilika. Do sad bi se vec nekako trebalo znat dal je to potencijal za Bayern il ne, kaj ne?

Naravno, ali evo sve i da je duplo talentiraniji, sve ovisi o Lewandowskom. kužiš?
Ako Lewu prodajemo, nema li onda smisla ostaviti Zirkzeea?
Ako smo i tada spremni prodati ga - onda nam to dovoljno govori misle li naši dal je on potencijal za Bayern...
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la ivan » 23 lip 2022, 13:54

Ja mislim da klub naše veličine jako teško može razvijati igrače koji igraju na poziciji koja je jedna u ekipi. Dakle 9ka i golman. To su pozicije di si "sam", treba imat kontinuitet i generalno se ta dva igrača ne mijenjaju iz tekme u tekmu osim u nuždi.
Ja stvarno ne vidim da mali ima taj kvalitet (sada). Mi ako igramo s jednom špicom, mi moramo kupit gotovog igrača.
ivan
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2022, 14:10

Ja ovdje cak nepricam o razvijanju vec o recimo Gotze ili Renato situaciji. Ak je dobar onda ga se neprodaje za 15 milja, a ako mislimo da nije onda nadodat jos parai kupit bolje pa taman imao 20.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Murta » 23 lip 2022, 14:25

ivan napisao:Ja mislim da klub naše veličine jako teško može razvijati igrače koji igraju na poziciji koja je jedna u ekipi. Dakle 9ka i golman. To su pozicije di si "sam", treba imat kontinuitet i generalno se ta dva igrača ne mijenjaju iz tekme u tekmu osim u nuždi.
Ja stvarno ne vidim da mali ima taj kvalitet (sada). Mi ako igramo s jednom špicom, mi moramo kupit gotovog igrača.

Ovo je problem na svim razinama s modernim taktikama. Zato pol vrhunskih europskih reprezentacija nema pristojnog napadača.

Al vidiš ja se baš i ne slažem da nemamo prostora razvijat napadača, dapače, neki put mislim da bi nam napadača bilo najlakše razvijat jer takav uvijek može igrat protiv najgorih timova u ligi, a drugi mu kroje igru. Samo što je Lewandowski želio igrat svaku moguću minutu pa zato nismo mogli.
Murta
Sekretar
Sekretar

PostPostao/la melodyne » 23 lip 2022, 17:15

Barcelona's second offer for Lewandowski was €35m guaranteed plus €5m in add-ons.[@wlodar85]

Barcelona have made a new offer of €35m to Bayern for Robert Lewandowski. Bayern are very unlikely to respond to this offer either - too little. The club will not sell Lewandowski for less than €50m.[@altobelli13]

:haha:
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 lip 2022, 06:47

Čekaju 2 tjedna da bi ovo sranje ponudili a za de Jonga traže 100 milja :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 24 lip 2022, 08:02

Pošto se Lewa fiksiro na Barcu, sada treba samo igrati na strpljenje.
U boljoj smo poziciji od Barce i Lewe.
Pametno je to što izjavljuju zadnjih dana "ima ugovor, očekujemo ga 12.7. na pripremama, ne razmišljamo o prodaji"

Neka drugi odrade šta trebaju odraditi. Može Barca nuditi šta god hoće, zna se šta treba ponuditi. I to ti je to.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 lip 2022, 10:17

To sam baš htio napisat..taman da i ostane zaboli nas sad više jer se okolnosti promjenile...barca čeka da de Jonga uvali za veliku lovu....samo strpljivost....
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi