Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

Dolasci, odlasci, špekulacije...

Re: Transferi i špekulacije o DOLASCIMA igrača!!!

PostPostao/la melodyne » 22 lip 2022, 21:45

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1539678088904282114

Decko ima talenat i mogu ga dobiti za male pare. Plus imamo dva Senegalca i timu.

https://www.youtube.com/watch?v=kuC8QlEwi1I&t=162s
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la melodyne » 23 lip 2022, 12:03

Topscorer Christopher Nkunku hat seinen Vertrag beim DFB-Pokal-Sieger RB Leipzig verlängert. Wie der Klub am Donnerstag mitteilte, unterschrieb der Franzose einen neuen Kontrakt bis 2026. Sky hatte zuvor darüber berichtet.

"Es hat mich wirklich beeindruckt, wie sich der Verein um mich bemüht hat. Daher ein großes Dankeschön allen Verantwortlichen für das Vertrauen und ganz speziell an Oliver Mintzlaff (Geschäftsführer/d. Red.), mit dem ich immer wieder eng im Austausch war", so Nkunku, dessen Vertrag ursprünglich bis 2024 datiert war.

Der 24-Jährige formulierte derweil für die Zukunft ehrgeizige Ziele: "RB Leipzig hat sich in den letzten Jahren international einen Namen gemacht und immer wieder bestätigt, dass wir um Titel mitspielen können. In Zukunft wollen wir daran anknüpfen und noch einen draufsetzen", sagte er.

Sky Sport Messenger Service
Sky Sport Messenger Service
Die ganze Welt des Sports in deiner Messenger-App: Hol Dir alle aktuellen Nachrichten von Sky Sport kostenlos per Direktnachricht auf Dein Smartphone!

Nkunku wird Top-Verdiener und bekommt Ausstiegsklausel
Mit dem neuen Vertrag wurde Nkunkus Gehalt nach Sky Informationen deutlich angehoben. Zusätzlich wurde eine Ausstiegsklausel in Höhe von rund 60 Millionen Euro installiert. Damit stehen Nkunku im Sommer 2023 wohl diverse Türen offen.

Nach Sky Informationen waren drei große Premier League Clubs am 24-jährigen Rechtsfuß interessiert. Allerdings waren Chelsea, Liverpool und Manchester United zum gegenwärtigen Zeitpunkt (noch) nicht bereit, eine Ablöse jenseits der 80 Millionen Euro auf den Tisch zu legen.

Evo koga dovesti ako Gnabry ode.

The club is now looking to strengthen in three remaining positions: striker (if Lewandowski leaves), midfielder (Laimer) and centre-back.[@Koch_AZ]
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 23 lip 2022, 13:45

Znači Nkunku ostaje bar još jednu sezonu u RBL.

Neloše (za sada barem) šta ovi BL klubovi rade, koji će nastupati u LP.
Iako ima tu još posla plus zadržavanja kvalitete.

---

Laimer... Iako ima smisla da ga dovedemo, posebno jer su otišla dva veznjaka a došao jedan; ne mogu se otet dojmu da smo kvantitetom i kvalitetom TAMAN dovoljno popunjeni.

Naravno nema tog zadnjeg veznog orača koji bi nam dobrodošao, ali evo, ako želimo stvarno Laimer, šta sa Sabitzerom? Koliko vidim on ne želi nigdje, agent to svaki dan izjavljuje.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2022, 14:14

Da CruŽe, ali sto ako je Laimer ili ti ta pozicija zamjena za Lewu? Mi uvijek kad ovdje pricamo na forumu tamo od 2010 slazemo neki kadar za 4 2 3 1. Sad kad je dosao Mane, kad Lewa olfo odlazi jer ja nevidim nacina da ostane i spominje se geferplihtung zadnjeg vezbog onda se nemrem otet dojmu da cemo mi probat primarno igrat neki cudan 4 3 3, bez prave špice ali sa pravim čistacem di ce neki drugi igraci vise ulazit u zavrsnicu. Sad ce ono sa Saneom na nekoj polupoziciji postat realnost.
JA VOLL HERR FLICK!!!! :twisted:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la Lennon » 23 lip 2022, 14:35

Danas kad vidjeh da stadion svijetli u bojama Manea, baš sam se vidno razočarao, čak i malo posramio. Pa nemoj mi to... :roll:

Jednostavno sam siguran da nam je to to ovog ljeta, najveća zvijezda i nešto wauuuuuuuuu za nas i to se tako brzo više neće desiti i zato uživajte.
Mia San Mia! Mia San Kroatien!
Lennon
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 23 lip 2022, 15:21

anton 1983 napisao:Da CruŽe, ali sto ako je Laimer ili ti ta pozicija zamjena za Lewu? Mi uvijek kad ovdje pricamo na forumu tamo od 2010 slazemo neki kadar za 4 2 3 1. Sad kad je dosao Mane, kad Lewa olfo odlazi jer ja nevidim nacina da ostane i spominje se geferplihtung zadnjeg vezbog onda se nemrem otet dojmu da cemo mi probat primarno igrat neki cudan 4 3 3, bez prave špice ali sa pravim čistacem di ce neki drugi igraci vise ulazit u zavrsnicu. Sad ce ono sa Saneom na nekoj polupoziciji postat realnost.

Ima naravno logike da ćemo mijenjati igru odlaskom Lewe. Taj neki 4-3-3 je s Laimerom realan. Ali ne mogu tu naći onda mjesto za Müllera. Ili Müller ili tri vezna. Ne mogu zamisli oba scenarija u istoj postavi (osim ako ćemo igrat 3-3-4 :) )
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 23 lip 2022, 15:36

Pa sad nemres nac mjesto za nikog jer se spominje igranje s laznom devetkom. Mislim al se pogleda prosla sezona ja birekao da smo mi vise od 50 postovremena igrali nes drugo a ne 4 2 3 1...

Poanta je da ne znamo sto ocekivati ako se Lewa proda i uzme Laimer. Mi svi kislimo da se mora po napadaca a tog plana mozda nema.
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 23 lip 2022, 17:16

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1539999095825305604
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 lip 2022, 06:45

Bayern gradi napad iz snova

Ronaldu je vrlo bitno igrati Ligu prvaka, a u Bayernu mu je to ove sezone osigurano. Također, imat će tamo bolje suigrače nego što trenutno ima u Manchester Unitedu. Mogao bi i osvojiti Bundesligu te tako dodati još jedan vrijedan trofej svojoj bogatoj karijeri.

"Bayern je na putu da postane kralj prijelaznog roka ako dovede Cristiana Ronalda. Nakon potpisa Sadija Manea Bayern će posložiti svoj napad iz snova. Ove će se dvije zvijezde priključiti Mullleru, Saneu, Comanu, Gnabryju...", zaključuje se u članku Asa.

:mrgreen:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la cruz » 24 lip 2022, 07:33

anton 1983 napisao:Pa sad nemres nac mjesto za nikog jer se spominje igranje s laznom devetkom. Mislim al se pogleda prosla sezona ja birekao da smo mi vise od 50 postovremena igrali nes drugo a ne 4 2 3 1...

Poanta je da ne znamo sto ocekivati ako se Lewa proda i uzme Laimer. Mi svi kislimo da se mora po napadaca a tog plana mozda nema.

Slično tome što si napisao izjavio je i Flick sad kada se igrala NL.
u smislu "nemam predstavu kako će Bayern igrati, teško je predvidit Nagelsmannove planove."

Nagelsmann pokušava otežati protivnicima tako što ih zbunjuje s tim, međutim imao je Pavarda na beku i imao je fiksnog Lewu. Ako Lewa ode plus dolaskom Mazraouia i Manea - ima još više prostora za ekscentrični napad.

Ja se brate veselim tome svemu.
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la cruz » 24 lip 2022, 07:35

doro napisao:Bayern gradi napad iz snova

Ronaldu je vrlo bitno igrati Ligu prvaka, a u Bayernu mu je to ove sezone osigurano. Također, imat će tamo bolje suigrače nego što trenutno ima u Manchester Unitedu. Mogao bi i osvojiti Bundesligu te tako dodati još jedan vrijedan trofej svojoj bogatoj karijeri.

"Bayern je na putu da postane kralj prijelaznog roka ako dovede Cristiana Ronalda. Nakon potpisa Sadija Manea Bayern će posložiti svoj napad iz snova. Ove će se dvije zvijezde priključiti Mullleru, Saneu, Comanu, Gnabryju...", zaključuje se u članku Asa.

:mrgreen:

Uhhh time bismo zamijenili jednog skupog ego manijaka s fiksnom pozicijom - s drugim, starijim, još skupljim i još većim ego manijakom :haha:

Pišu ljudi svašta, vide Bayern može zvijezde dovest... :lol:

Jedino da ga potpišemo na godinu dana, prodamo worldwide 'zadnji atom' iz njega (ne samo dresovi), napravimo show kod dolaska, dignemo Bayern u cijelom svijetu marketinški, na kraju sezone napravimo show za njegov retirement u Bayernu, organiziramo oproštajnu tekmu u Allianz Areni s cijenom karte minimum 350 eura, prodamo prava svim tv kućama, uglavnom plaćamo Ronalda tu godinu 30 mil, a zaradimo 100, plus dugoročno pojačamo brand :D

Ok, odo kavu popit
cruz
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la doro » 24 lip 2022, 10:19

Show :lol:
doro
Član fan cluba
Član fan cluba

PostPostao/la melodyne » 24 lip 2022, 10:58

Moze se sada Ronaldo dovesti i mogao je i Messi prosle sezone. Samo sto Bayern nije dovoljno lud klub da radi takve transfere. Sa marketinske strane bi se dodatno podigli tu nema dileme.

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1540290945182203905
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PostPostao/la anton 1983 » 24 lip 2022, 20:42

De Ligt je predao transfer request :D

Al kako se Juve unistio dovodenjem Ronalda to nisu istine. Ja prezadovoljan :smajl010:
anton 1983
Uli Hoeneß

PostPostao/la melodyne » 24 lip 2022, 22:19

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1540367543600353285

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1540369913067540481

https://twitter.com/iMiaSanMia/status/1540385469053165569
melodyne
Globalni moderator
Globalni moderator

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Transferi